08 Şubat 2024, Perşembe 17:09:01

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat Gelecek Hedeflerini Açıkladı

Türk Hava Yolları'nın (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şirketin mevcut durumu ve gelecek hedefleri hakkında bilgi verdi.
  • Merhaba sayın Başkanım. THY Opet İstanbul istasyonunda çalışıyorum. Maaşlar ile ilgili çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Brüt maaş adı altında verdikleri ücreti "emniyetli çalışma primi(en ufak hatada kesilen) ikramiye primi (üç ayda bir verilmesi gereken ikramiyenin 4te1i) gibi yanlarla şuan zamsız 17 bin civarı bir ücrete denk geliyor. Maaşların bu denli düşük olması gerekmiyor. Maaşların içinden ikramiyenin çıkarılması ve maaşın düzeltilmesi lazım
  • TSS çalışanlarına %40 zam yapıp açlığa terk etmek torpil kurumlarına %56 zam yetmedi bide 50 bin tl pirim vererek insan ayrımı yaparak yeni hedeflerini açıkladı tebrikler
  • Atıyorsun bari ölçülü at
  • Öncelikle şunu bildirmek istiyorum SAYIN BAŞKANIMIZ AHMET BOLAT bize kimsenin Yapmadıgını Yaptı doğrumu Yaparken iyide Yapmazken neden kötü böyle bir milletiz işte.. Her ne ise ben Tgs de tam 11 senedir hizmet veriyorum şirketler olarak düsük maasımız bunuda kabul ediyorum ama sonuçta zorla değil dimi daha iyi bir şirkette Yok düsünün her 3 ayda bir çift maaş weren şirket Yok bunları göz önüne alarak Yorum Yapın lütfen bunuda Yalakalık olarak algılamayın lütfen..!!! Herkese işine sarılsın..!!!
  • Verin artık,.şu zammı ya,.vallahi yorulduk,billahi yorulduk,okul masrafları bir yandan, pazar,market bir yandan.kasap ha keza önünden geçmeye tövbeliyiz, Bu kadar hırpalamayın bizi, etten kemikten olduğumuzu unutmayın, Can Hıraş tempo,.stres.desen cabası, Bittik artık Başkan, tükendik ya.
  • Yeni torpilli kişileri iştiraklerin üst yönetimine atayıp zengin etmek işçiyi açlığa ve ölüme terk etmek al sana yeni hedef
  • Calisanin alim gucunu dahada asagi cekecek zamciklar yapip kendimize mahkum etmek.....
  • Gelecek hedefleri olanlar için Ryan Air :Nippon otel Beyoğlu/ 5 Mart 14.00/6 Mart 10.00 bilgilendirme görüşmeleri olacaktır.
  • Gonyadaki bostanımda tomat ekip pattis biçerek personelden (ç)aldıklarımlan torun severek emeklilik yaşayacaam
  • Suriyeli elemanı ayarlarlayıp aldıkları para cüzdanı diyorsun heralde . Uçmayan bir Suriyeli ve pasaportu yeterliydi :) Ama helal olsun personel üzerine gitti bunları ortaya çıkardı ama ortaya çıkaranı işten attılar . Digerleri Tgs de hala devam ediyorlar . Kayıp eşya me hallerde :( İyi yemişlerdir şimdiye kadar çakma cemmatciler. Toprak sizi kabul edecek mi ? Isonun müritleri ..

Türk Hava Yolları'nın (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şirketin mevcut durumu ve gelecek hedefleri hakkında bilgi verdi.

Bolat, paylaşımında Türk Hava Yolları'nın havacılık sektöründe 11 farklı iş sahasında aktif olarak yer aldığını ve bu iş sahalarında 2023 yıl sonuna kadar 50 binden fazla çalışan ile birlikte yaklaşık 10 milyar dolarlık bir ciro/gelir elde edildiğini belirtti. Ayrıca, şirketin tedarik zincirinde yer alan iş ortakları ve çalışanlarıyla birlikte ülke ekonomisine yaklaşık 20 milyar dolarlık ekonomik katkı sağladığını tahmin ettiklerini dile getirdi.

Bolat, bu dönemde iştiraklerin gelecek on yıllık stratejilerinin de belirlendiğini ifade etti. 2033 yılına gelindiğinde, iştirak şirketleri ile en az 100 bin kişilik bir istihdam sağlanmasını ve toplam gelirlerin 55 milyar dolar seviyesine çıkarılmasını hedeflediklerini açıkladı.

Ayrıca, şirketin gelecek hedeflerine katılmak isteyenlerin ilgili iştirak şirketinin web sayfalarını takip etmeleri gerektiğini belirtti.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat Gelecek Hedeflerini Açıkladı

Yorumlar Tüm Yorumlar (145)

Usta İkmalci ~ 4 gün önce
Merhaba sayın Başkanım. THY Opet İstanbul istasyonunda çalışıyorum. Maaşlar ile ilgili çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Brüt maaş adı altında verdikleri ücreti "emniyetli çalışma primi(en ufak hatada kesilen) ikramiye primi (üç ayda bir verilmesi gereken ikramiyenin 4te1i) gibi yanlarla şuan zamsız 17 bin civarı bir ücrete denk geliyor. Maaşların bu denli düşük olması gerekmiyor. Maaşların içinden ikramiyenin çıkarılması ve maaşın düzeltilmesi lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bol bol kul hakkı insan ayrımı yapmak ~ 12 gün önce
TSS çalışanlarına %40 zam yapıp açlığa terk etmek torpil kurumlarına %56 zam yetmedi bide 50 bin tl pirim vererek insan ayrımı yaparak yeni hedeflerini açıkladı tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ziyaaa ~ 13 gün önce
Atıyorsun bari ölçülü at

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsimsiz..!!! ~ 13 gün önce
Öncelikle şunu bildirmek istiyorum SAYIN BAŞKANIMIZ AHMET BOLAT bize kimsenin Yapmadıgını Yaptı doğrumu Yaparken iyide Yapmazken neden kötü böyle bir milletiz işte.. Her ne ise ben Tgs de tam 11 senedir hizmet veriyorum şirketler olarak düsük maasımız bunuda kabul ediyorum ama sonuçta zorla değil dimi daha iyi bir şirkette Yok düsünün her 3 ayda bir çift maaş weren şirket Yok bunları göz önüne alarak Yorum Yapın lütfen bunuda Yalakalık olarak algılamayın lütfen..!!! Herkese işine sarılsın..!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkan ~ 13 gün önce
Verin artık,.şu zammı ya,.vallahi yorulduk,billahi yorulduk,okul masrafları bir yandan, pazar,market bir yandan.kasap ha keza önünden geçmeye tövbeliyiz, Bu kadar hırpalamayın bizi, etten kemikten olduğumuzu unutmayın, Can Hıraş tempo,.stres.desen cabası, Bittik artık Başkan, tükendik ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil ~ 13 gün önce
Yeni torpilli kişileri iştiraklerin üst yönetimine atayıp zengin etmek işçiyi açlığa ve ölüme terk etmek al sana yeni hedef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelecek planimiz ~ 13 gün önce
Calisanin alim gucunu dahada asagi cekecek zamciklar yapip kendimize mahkum etmek.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3 of 1 ~ 13 gün önce
Gelecek hedefleri olanlar için Ryan Air :Nippon otel Beyoğlu/ 5 Mart 14.00/6 Mart 10.00 bilgilendirme görüşmeleri olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelecekten beklentim ~ 13 gün önce
Gonyadaki bostanımda tomat ekip pattis biçerek personelden (ç)aldıklarımlan torun severek emeklilik yaşayacaam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşin zor Zor a cevap ~ 13 gün önce
Suriyeli elemanı ayarlarlayıp aldıkları para cüzdanı diyorsun heralde . Uçmayan bir Suriyeli ve pasaportu yeterliydi :) Ama helal olsun personel üzerine gitti bunları ortaya çıkardı ama ortaya çıkaranı işten attılar . Digerleri Tgs de hala devam ediyorlar . Kayıp eşya me hallerde :( İyi yemişlerdir şimdiye kadar çakma cemmatciler. Toprak sizi kabul edecek mi ? Isonun müritleri ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000