15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:00:35

Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'nda Sahte Kimlikle Yakalandı!

Isparta'da 2007 yılında düşen uçağın ait olduğu hava yolu firması World Focus'un (Dünyaya Bakış Hava Taşımacılığı A.Ş.) ortaklarından Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'ndan sahte kimlikle uçmaya çalışırken yakalandı.
  • Doğru olduğuna inanmak, yapılan yanlışı haklı çıkarmaz... Çok yanlışları oldu, bunların da, ödenen acı bedelleri... Umarım sıra kendine geldi...
  • Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner... Çok insanın ahını aldı... Çok...
  • ee herkes MyTechnic diyorda kimse ACT havayollarından bahsetmiyor ACT de bu adamın. Diğer konuya gelince o dava da sadece aranan bu adammıydı diğer ceza alıp hala yakalanmayanların neden adını kullanmıyorlar.
  • Yavuz beyi tanıyan biri olarak söylüyorum hiç öyle kaçtığı gizlendiğini görmedim. Zaten haber baştan yanlış. 17 yıldır kaciyormus. 2020 yılında MEB bakan yardımcısı bile ziyaret etmiş adami. Nasıl kaçak oluyor. My technigin Twitter sayfasında resimleri görebilirsiniz. Otobüsler kaza yapınca firmanın sahipleri mi tutuklanıyor bu ne saçma bir karar. Arka planda Yavuz Beyin üzerine oynanan bir oyun var ama maalesef şu an bunu bilemiyoruz.
  • 3 at sonra cikan. Buyuk sansizlik polisin parmak izi almasi
  • O yıllarda ben o şirkette pilot olarak çalışıyordum ve yavuz bey yeni ortak olmuştu daha bir pilotlarla bile tanışmadı esas sorumlular dışarda dolaşıyor. Bilmeden yorum yapmayın
  • Yazılacak birşey yok herşey ortada. Benim merak ettiklerim bunun için yalancı şahitlik yapanlar, tetikçileri, dedikodu üreticileri, ispiyoncuları hele hele avukatları insan içine nasıl çıkacaklar. Bir de lisans kaybı sigortası davalarında yaptıkları …
  • Yasasin Türk Cumhuriyeti iyi olmus
  • Adam pilot değildi , uçakta değildi . İyi yada kötü yüzlerce kişiye iş verdi . Bu tutuklama ve ceza haksızlık gibi … Bu yanlıştan dönülmeli boşu boşuna hapse girmemeli …Uçak kazası adı üstünde , fatura kesicek patronu bulmuşlar , Pegasus uçağı kaza geçirse Sabancıyımı tutuklucaksınız ???
  • Yavuz cizmeci yillardir ortalarda dolasirdi aranmasi oldugu yenimi akillara geldi yoksa birseylermi ters gitti..adam mytechnigi bedava yapti..yaparken kac sirket zarar gordu,batti.90 gun maas odemedigi personelin elektrigi kesildi evlerine icra geldi..cinlilere mytechnigi satti yetmedi depo icinde depo kurup adamlara 1 birimlik urunu 10 birime satti..yetmedi 747 yi 7 milyona alip irana 20 milyona kakaladi...yetmedi worldfocusta .....neyse hak ettigini yasiyor...umarim mytechnige birsey olmaz..

Isparta'da 2007 yılında düşen uçağın ait olduğu hava yolu firması World Focus'un (Dünyaya Bakış Hava Taşımacılığı A.Ş.) ortaklarından Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'ndan sahte kimlikle uçmaya çalışırken yakalandı.

Hakkında kesinleşmiş 11 yıl 8 ay hapis cezası bulunan Çizmeci'nin hapse girmemek için böyle bir yol izlediği iddia edildi.

İstanbul Havaliman'da şüpheli hareketler sergileyen bir kişiyi polis, şahsın üstünü aradı. Arama sonrası kimlik kontrolü yapılan İbrahim Özkan adına düzenlenmiş kimlikteki fotoğraftan şüphelenince parmak izi kontrolü yapıldı.

PARMAK İZİ KONTROLÜYLE ASIL KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Parmak izi kontrolü sonrasında şahsın Yavuz Çizmeci olduğu tespit edildi.

Çizmeci, hakkında taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma suçundan kesinleşmiş cezası bulunduğu için yapılan işlemlerin ardından cezaevine gönderildi.

Yavuz Çizmeci, uçak bakım-onarım şirketi myTECHNIC'in kurucusu olarak da biliniyordu.Yavuz Çizmeci, İstanbul Havalimanı'nda Sahte Kimlikle Yakalandı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

NOT ~ 4 gün önce
Doğru olduğuna inanmak, yapılan yanlışı haklı çıkarmaz... Çok yanlışları oldu, bunların da, ödenen acı bedelleri... Umarım sıra kendine geldi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FOX ~ 4 gün önce
Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner... Çok insanın ahını aldı... Çok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birileri ~ 5 gün önce
ee herkes MyTechnic diyorda kimse ACT havayollarından bahsetmiyor ACT de bu adamın. Diğer konuya gelince o dava da sadece aranan bu adammıydı diğer ceza alıp hala yakalanmayanların neden adını kullanmıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam gibi Adam ~ 6 gün önce
Yavuz beyi tanıyan biri olarak söylüyorum hiç öyle kaçtığı gizlendiğini görmedim. Zaten haber baştan yanlış. 17 yıldır kaciyormus. 2020 yılında MEB bakan yardımcısı bile ziyaret etmiş adami. Nasıl kaçak oluyor. My technigin Twitter sayfasında resimleri görebilirsiniz. Otobüsler kaza yapınca firmanın sahipleri mi tutuklanıyor bu ne saçma bir karar. Arka planda Yavuz Beyin üzerine oynanan bir oyun var ama maalesef şu an bunu bilemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AA ~ 5 gün önce
Adam gibi adam mı?
3 at ~ 7 gün önce
3 at sonra cikan. Buyuk sansizlik polisin parmak izi almasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 7 gün önce
O yıllarda ben o şirkette pilot olarak çalışıyordum ve yavuz bey yeni ortak olmuştu daha bir pilotlarla bile tanışmadı esas sorumlular dışarda dolaşıyor. Bilmeden yorum yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lisans kaybı ~ 7 gün önce
Yazılacak birşey yok herşey ortada. Benim merak ettiklerim bunun için yalancı şahitlik yapanlar, tetikçileri, dedikodu üreticileri, ispiyoncuları hele hele avukatları insan içine nasıl çıkacaklar. Bir de lisans kaybı sigortası davalarında yaptıkları …

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Robert ~ 8 gün önce
Yasasin Türk Cumhuriyeti iyi olmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış ~ 8 gün önce
Adam pilot değildi , uçakta değildi . İyi yada kötü yüzlerce kişiye iş verdi . Bu tutuklama ve ceza haksızlık gibi … Bu yanlıştan dönülmeli boşu boşuna hapse girmemeli …Uçak kazası adı üstünde , fatura kesicek patronu bulmuşlar , Pegasus uçağı kaza geçirse Sabancıyımı tutuklucaksınız ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.A. ~ 7 gün önce
Sultan havayollarını neler olduğunu, MNG havayollarının nasıl kurulduğunu incelemenizi öneririm. Şirketin patronu iseniz her şeyden sorumlu olursunuz. Düşen uçağın bakımını yapan ekiplerin o dönemde ve şimdi nerede olduklarını da inceleyin.
Yatırımcı ~ 7 gün önce
Adam sadece İş adamı yani Yatırımcı Ne Post Holder nede pilot yöneticisi. Böyle adalet yapılırsa, yatırımcılar böyle işlerden kaçar. Nasıl gelişecek havacılık ve şirketler. THY nin kazalarında sahibi tutuklandı mı Başka birşey olmalı bu işte.
Alexx ~ 8 gün önce
Yavuz cizmeci yillardir ortalarda dolasirdi aranmasi oldugu yenimi akillara geldi yoksa birseylermi ters gitti..adam mytechnigi bedava yapti..yaparken kac sirket zarar gordu,batti.90 gun maas odemedigi personelin elektrigi kesildi evlerine icra geldi..cinlilere mytechnigi satti yetmedi depo icinde depo kurup adamlara 1 birimlik urunu 10 birime satti..yetmedi 747 yi 7 milyona alip irana 20 milyona kakaladi...yetmedi worldfocusta .....neyse hak ettigini yasiyor...umarim mytechnige birsey olmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000