12 Nisan 2024, Cuma 21:55:03

THY UÇAĞI ACİL İNİŞ YAPTI

Türk Hava Yolları’nın Varşova-İstanbul seferini gerçekleştiren yolcu uçağı acil iniş yaptı.
  • Kurban bayramı parasını sormadı hayret
  • Havacılık sektöründe çalışanlar yer hizmetlerinden tut kokpite kadar. Tr şartları böyle havacılığın doğası böyle ayrıca ülkenin bu derece felakete gitmesi sizin seçimlerinizin de etkisi var. Daha iyisini bu halk haketmiyor. İstifa eder daha dünyadaki iyi şirketlere geçersiniz çapınız yetiyorsa. Sürekli duygu sömürüsü yapıp ağlamanız komik duruyor. Az maaşa pahalı hizmet bu ülkenin hakettiği.
  • eee 6-7 saat geçti gelişme yok mu?
  • Teknikçi, TGS'ci arkadaşlar böyle haberlere hiç yorum yazmıyorlar nedense. Hayatımız böyle pamuk ipliğine bağlı işte, bu uçaktaki arkadaşlar evlerine ne zaman dönecek belli değil, hiç dönemeyebilirlerdi de Allah korusun. Bir sonraki zam/ikramiye haberine "Bize de" diye doluşun olur mu?
  • Bomba ihbarı yapmış çakallar
Türk Hava Yolları’nın Varşova-İstanbul seferini gerçekleştiren yolcu uçağı acil iniş yaptı. 
 
TK1766 sefer sayılı uçuşu yapmak üzere Varşova’dan kalkış yapan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının pilotları Romanya hava sahası üzerindeyken henüz bilinmeyen bir nedenle acil iniş talebini deklare etti. 
 
Bükreş Havalimanı’ndaki kontrolörlerle yapıln görüşme sonrası emniyetli bir şekilde iniş yapan uçağı acil durum ekiplerinin karşıladığı öğrenildi. 
 
TC-JVS kuyruk tescilli uçağın sefere devam edip etmeyeceği konusunda bir açıklama yapılmadı.

*Güncelleme AirportHaber'in edindiği bilgilere göre THY uçağına bomba ihbarı yapıldığı, uçağın bu nedenle Bükreş'e acil iniş yaptığı öğrenildi. 
THY UÇAĞI ACİL İNİŞ YAPTI

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

TGS nerde aceba ~ 1 ay önce
Kurban bayramı parasını sormadı hayret

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yine ağlamışlar. ~ 1 ay önce
Havacılık sektöründe çalışanlar yer hizmetlerinden tut kokpite kadar. Tr şartları böyle havacılığın doğası böyle ayrıca ülkenin bu derece felakete gitmesi sizin seçimlerinizin de etkisi var. Daha iyisini bu halk haketmiyor. İstifa eder daha dünyadaki iyi şirketlere geçersiniz çapınız yetiyorsa. Sürekli duygu sömürüsü yapıp ağlamanız komik duruyor. Az maaşa pahalı hizmet bu ülkenin hakettiği.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bbb ~ 1 ay önce
eee 6-7 saat geçti gelişme yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mr.B ~ 1 ay önce
senin bilmeni gerektirecek bir gelişme olmadığındandır
KelleKoltuktaMeslek ~ 1 ay önce
Teknikçi, TGS'ci arkadaşlar böyle haberlere hiç yorum yazmıyorlar nedense. Hayatımız böyle pamuk ipliğine bağlı işte, bu uçaktaki arkadaşlar evlerine ne zaman dönecek belli değil, hiç dönemeyebilirlerdi de Allah korusun. Bir sonraki zam/ikramiye haberine "Bize de" diye doluşun olur mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bedavadan ~ 1 ay önce
algı (tmm)
Pamuk ipliği? ~ 1 ay önce
En son bir uçak bomba ile düşürüldüğünde pan am vardı.
Tahsissers ~ 1 ay önce
Nasil konuyu yine zam ve prime bagladiniz aga bravo :D
UzmAn ~ 1 ay önce
Sizi de görüyoruz. Para muhabbetine vampir kan emici gibi saldıranlar. Burada sesi soluğu kesilmiş. Binlerce yorum beklerdik burada da ama nerde.
Tgs ~ 1 ay önce
Senin o kelle koltukta dediğin şey bizim her gün sabah akşam gece vardiyaya yorgun şöförlerle gelirken kaza yapma ihtimalinden çoook daha az ;)
Fff ~ 1 ay önce
Bu kadar abartmaya gerek yok.
Pamuk ipliği yazan tek hücreli ~ 1 ay önce
İlla bombayla kırım olmaz,salak salak yorum yapma.sen havacılığı bi bagaj atmak bi balans imzalatmak bi yhm sanıyorsun tabi.
Pamuk ipliği.... ~ 1 ay önce
Gündemden kopalı çok olmuş... vurulan kaybolan kaç uçak var bir hatırla bakalım... bu da senin ödevin olsun... tabi havacılıkla zerre ilgin varsa...
Dur ~ 1 ay önce
Abi burdan da bahşiş istemeye başlayacaklar şimdi
Pamuk ipliği ~ 1 ay önce
Pamuk ipliği sen hangi dünyada yaşıyorsun ukraynada malezy havayolları tahranda roketle vurulan ukrayna uçağı bunlar roket diye mi sayılmıyor senin tarafından?
Azıcık empati ~ 1 ay önce
Bu yorumu ayakta alkışlarım**Tüm kokpit ve kabin ekipleri sağ selâmet emniyetli uçuşları olsun***
az bile ~ 1 ay önce
Havacılar daha bomba ile hava savunma füzelerinin ayrımını yapamaz olmuş.İstifa edin yapmayın bu işi madem pamuk ipliğiyse.
Teknisyen bey ~ 1 ay önce
Demekki kafa hala aynı. TEKNİKCİ TGSCİ nedir be. Siz takım arkadaşısınız. Sanki bütün iş sizin omuzunuzda dönüyor. Uçağında arıza olunca yada waste tank dolu olunca görürüm sizi.
Kokpit ~ 1 ay önce
Sen suşi ni ye paşam. Takılma böyle seylere.
CEYSIN ~ 1 ay önce
Bomba ihbarı yapmış çakallar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azerbaycan ~ 1 ay önce
Şükürler olsun ki, sağ- selamet enmişler. Bir şeyler olmamışsa Allah’a şükürler olsun. Arkadaşlar mutlaka kötü birlerler olması gerekir ki, olmamış şükürler olsun. Dünyanın neresine bakırsan resmen kaynayır. Allah korusun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000