02 Mayıs 2011, Pazartesi 08:21:44

KOŞANER'İN GULFSTREAM'İ GÖRÜNTÜLENDİ

Genelkurmay Başkanlığı için yeni satın alınan Gulfstream 550-V görüntülendi.
  • arkadaşım size kısmen katılıyorum.fakat o japonların saydığınız erdemleri bizim yüce dinimizde fazlasıyla var.araştırmak ve bulup hayata geçirmek gerekiyor.o zaman bütün bu yorumlara gerek kalmayacak.saygılar
  • Al birini vur ötekine. Japon olmak varmış arkadaş. İnsanlığı, mütevaziliği, temizliği, namusu, ar'ı, vatan severliği gidip görün. Bizde her şey hikaye. Ben doğuda askerlik yaptım. Yaşadığım sefaleti, rezaleti anlatmaya dilim varmıyor. Aç bitap pislik içinde günlerce uyumadan 5 ay burnumdan getirdiler. Nasıl olsa vatandaş cahil, fakir ne anlar BMW'den Gulf Stream'den milyon dolardan. Yiyiniz ağalar. Şiiri bile var.
  • Bildiğim kadarıyla Hava Kuvvetleri envanterinde komutanların kullanımı için VIP donanımlı CN235'ler var. Onlar uçak değil, belediye otobüsü mü? Menzilinin yetmediği uçuşlarda tarifeli uçağa binersin olur biter. İrfan Tansel'ler, Reşat Mater'ler, Emin Alpkaya'lar, Muhsin Batur'lar C-54'lerle, Viscount'larla, C130'larla, C-160'larla gitmediler mi kardeşim gidecekleri yerlere? O zaman dünya küçüktü şimdi büyüdü mü?
  • Genelkurmayın emrinde ve TSK envanterinde makam uçağı olarak kullanılabilecek Cessna'lar, Beechcraft'lar, Gulfstream IV'ler dahil, onca uçak varken bu uçakların alınması israftan başka birşey değildir. Yazık, günah... ABD başkanı Air Force 1 ile Türkiye'ye bir geldi, ondan sonra başladı bu uçak kompleksi bizde.
  • Bu ucak bıldıgım kadarıyla ultra range gıdebılen en ıyı ozel ucak nereye gıdılecek bu ucakla hergun amerıka japonya afrıka kıtalarını gezmeye mı gıdılıyor bu kadar paraya yazık 55 mılyon dolar bızım cebımızden cıkıyor. ısraf ısraf
  • Sayın yorumcular, saydığınız kurum ve kişileri temsil etmiyorum, ben kendi adıma değerlendirmede bulunuyorum; "anılan uçakların alımı AK Parti ve RTE döneminde planlandı ve alındı". Basılmamış kitabı bilenler, uçağın alınacağını bilmiyorlarmıydı, onay ve parasını vermediler mi? Sayın RTE'ye şimdi özel A-330 alımı planlanıyor. Entel, dantel, minnoş, viskiciyi bilmem ama; ben vatandaş olarak ihtiyaçların karşılanması ama israfa kaçılmaması yönündeyim. Bu kadar makam uçağı yerine, daha az uçakla özel filonun "hizmet uçağı" uygulaması; fazladan uçak gerektiğinde özel uçakların "kiralanması" yöntemine sıcak bakıyorum. Bu uçaklar "biyolojik saldırıya karşı korumalı zırhlı makam aracı" gibi kullanılmamalı. Check?
  • AKEPE VE RTE YAĞCILARI HEMEN YORUMLARI DÖŞEMİŞLER AMA HİÇ KENDİ AĞALARINA BAKMIYORLAR GALİBA..BU UÇAK FURYASINI KENDİ VE GÜL ÇIKARMADI MI?? HANGİ DÖNEMDE 6 TANE ÖZEL UÇAK OLMUŞ?? DAHA YENİ RTE BMW ALMADI MI KENDİNE??? GÜL ALDI YA O DA AYNISINDAN İSTERİM DEYİNCE HEMEN EMRİNE ALINMIŞ Bİ TANE...HEY GİDİ MEMLEKET...VERGİLER NERELERE GİDİYOR??? BU YALAKALAR DA NEMALANMAK İÇİN BİLMİYORLAR Kİ NE SAÇMALASINLAR...
  • Libyaya yapılan operasyonla ilgili olarak basına ''operasyona karşıyız hemen durdurulmalı''açıklaması yapan başbakanınız bu açıklamadan 1 saat önce 5 tane savaş gemisine NATO güçlerine destek olması için talimat vermiştir.başbakan bu söylemleri ile ancak senin gibi minnoşları kandırır.ayrıca hükümetin başına gelmeden önce çocukları burslarla okurken aradan geçen 8 yıldan sonra çocuklarına milyon dolarlık konaklar ve gemicikler alabilecek duruma gelmiştir.
  • Fazla sıkıştırmasalardı. Rahat rahat ultra-range uçsunlar. Nereye gideceklerse?
  • AKEPE VE RTE EMRİNE, THY 200 KÜSÜR MİLYON DOLARA 6 TANE UÇAK VE 2 HELİKOPTER ALDI..BAŞBAKAN DAHA YENİ BMW MAKAM ARABASINI DEĞİŞTİRDİ..YANINDAKİ KORUMA ORDUSUNUNKİLERİN DE ARABALARI DEĞİŞTİ...BUNLAR İÇİN NE DİYECEKSİNİZ AKP YALAKALARI??? BUNLAR KENDİ CEPLERİNDEN Mİ ÇIKTI??? ASKERE KIZIYORUZ DA AKEPE ÇOK MU FARKLI ONLARDAN?? MAZLUM ROLÜ YAPIP KRAL GİBİ YAŞIYORLAR SÜLALECE..
Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın 100. kuruluş yıldönümü nedeniyle dün Etimesgut’ta konuşlu 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı’nda düzenlenen etkinliğe Hava Kuvvetleri Komutanlığı personeli, eşleri ve çocuklarıyla katıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner’in 09-001 kuyruk numaralı Gulfstream G550-V model makam uçağı da görüntülendi.

Basın mensuplarının Koşaner’in uçağının dış görüntüsünü fotoğraflamalarına izin verildi.

(Milliyet)
KOŞANER'İN GULFSTREAM'İ GÖRÜNTÜLENDİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 13 yıl önce
arkadaşım size kısmen katılıyorum.fakat o japonların saydığınız erdemleri bizim yüce dinimizde fazlasıyla var.araştırmak ve bulup hayata geçirmek gerekiyor.o zaman bütün bu yorumlara gerek kalmayacak.saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Al birini vur ötekine. Japon olmak varmış arkadaş. İnsanlığı, mütevaziliği, temizliği, namusu, ar'ı, vatan severliği gidip görün. Bizde her şey hikaye. Ben doğuda askerlik yaptım. Yaşadığım sefaleti, rezaleti anlatmaya dilim varmıyor. Aç bitap pislik içinde günlerce uyumadan 5 ay burnumdan getirdiler. Nasıl olsa vatandaş cahil, fakir ne anlar BMW'den Gulf Stream'den milyon dolardan. Yiyiniz ağalar. Şiiri bile var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bildiğim kadarıyla Hava Kuvvetleri envanterinde komutanların kullanımı için VIP donanımlı CN235'ler var. Onlar uçak değil, belediye otobüsü mü? Menzilinin yetmediği uçuşlarda tarifeli uçağa binersin olur biter. İrfan Tansel'ler, Reşat Mater'ler, Emin Alpkaya'lar, Muhsin Batur'lar C-54'lerle, Viscount'larla, C130'larla, C-160'larla gitmediler mi kardeşim gidecekleri yerlere? O zaman dünya küçüktü şimdi büyüdü mü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Genelkurmayın emrinde ve TSK envanterinde makam uçağı olarak kullanılabilecek Cessna'lar, Beechcraft'lar, Gulfstream IV'ler dahil, onca uçak varken bu uçakların alınması israftan başka birşey değildir. Yazık, günah... ABD başkanı Air Force 1 ile Türkiye'ye bir geldi, ondan sonra başladı bu uçak kompleksi bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu ucak bıldıgım kadarıyla ultra range gıdebılen en ıyı ozel ucak nereye gıdılecek bu ucakla hergun amerıka japonya afrıka kıtalarını gezmeye mı gıdılıyor bu kadar paraya yazık 55 mılyon dolar bızım cebımızden cıkıyor. ısraf ısraf

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın yorumcular, saydığınız kurum ve kişileri temsil etmiyorum, ben kendi adıma değerlendirmede bulunuyorum; "anılan uçakların alımı AK Parti ve RTE döneminde planlandı ve alındı". Basılmamış kitabı bilenler, uçağın alınacağını bilmiyorlarmıydı, onay ve parasını vermediler mi? Sayın RTE'ye şimdi özel A-330 alımı planlanıyor. Entel, dantel, minnoş, viskiciyi bilmem ama; ben vatandaş olarak ihtiyaçların karşılanması ama israfa kaçılmaması yönündeyim. Bu kadar makam uçağı yerine, daha az uçakla özel filonun "hizmet uçağı" uygulaması; fazladan uçak gerektiğinde özel uçakların "kiralanması" yöntemine sıcak bakıyorum. Bu uçaklar "biyolojik saldırıya karşı korumalı zırhlı makam aracı" gibi kullanılmamalı. Check?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
AKEPE VE RTE YAĞCILARI HEMEN YORUMLARI DÖŞEMİŞLER AMA HİÇ KENDİ AĞALARINA BAKMIYORLAR GALİBA..BU UÇAK FURYASINI KENDİ VE GÜL ÇIKARMADI MI?? HANGİ DÖNEMDE 6 TANE ÖZEL UÇAK OLMUŞ?? DAHA YENİ RTE BMW ALMADI MI KENDİNE??? GÜL ALDI YA O DA AYNISINDAN İSTERİM DEYİNCE HEMEN EMRİNE ALINMIŞ Bİ TANE...HEY GİDİ MEMLEKET...VERGİLER NERELERE GİDİYOR??? BU YALAKALAR DA NEMALANMAK İÇİN BİLMİYORLAR Kİ NE SAÇMALASINLAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Libyaya yapılan operasyonla ilgili olarak basına ''operasyona karşıyız hemen durdurulmalı''açıklaması yapan başbakanınız bu açıklamadan 1 saat önce 5 tane savaş gemisine NATO güçlerine destek olması için talimat vermiştir.başbakan bu söylemleri ile ancak senin gibi minnoşları kandırır.ayrıca hükümetin başına gelmeden önce çocukları burslarla okurken aradan geçen 8 yıldan sonra çocuklarına milyon dolarlık konaklar ve gemicikler alabilecek duruma gelmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Fazla sıkıştırmasalardı. Rahat rahat ultra-range uçsunlar. Nereye gideceklerse?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
AKEPE VE RTE EMRİNE, THY 200 KÜSÜR MİLYON DOLARA 6 TANE UÇAK VE 2 HELİKOPTER ALDI..BAŞBAKAN DAHA YENİ BMW MAKAM ARABASINI DEĞİŞTİRDİ..YANINDAKİ KORUMA ORDUSUNUNKİLERİN DE ARABALARI DEĞİŞTİ...BUNLAR İÇİN NE DİYECEKSİNİZ AKP YALAKALARI??? BUNLAR KENDİ CEPLERİNDEN Mİ ÇIKTI??? ASKERE KIZIYORUZ DA AKEPE ÇOK MU FARKLI ONLARDAN?? MAZLUM ROLÜ YAPIP KRAL GİBİ YAŞIYORLAR SÜLALECE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000