30 Eylül 2013, Pazartesi 08:28:48

ETIHAD'DAN DEV ADIM!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şrketi Etihad Havayolları, Avrupa’daki yeni genel merkezini Berlin’de açtı. Şirket böylece Almanya’daki varlığını ve stratejik ortağı airberlin’le olan ilişkilerini de güçlendirmeyi hedefliyor...
  • Etihad yaptigi ATILIMLAR YATIRIMLAR malum Avrupa Pazarinda Batmaya YÜZ Tutmus Rekabete Dayanamayan Airberlin'e Ortak Olarak girerek is'e basladi. Ayni Stratejiyi UCAN BEYGiRiN Sahibi CiN ALi'de Uygulayacakti !!! Ama Yedirmediler,Etihad gittikce Gücleniyor ve Sirket'teki PAY Artirma harici Gittikce Hircin bir Sekilde Planlarini Uyguluyorlar. Lufthansa ise sadece Reaksiyon Gösterebiliyor ve Gecistirmeye Calisiyor. Bir Yandan Türk Hava Yollari diger yandan Emirates ve Etihad Almanya Uluslar arasi Ucuslari altini üstüne getiriyor.Malum en Güclü olani Emirates ardindan Alman Ortak ile giren Etihad ve THY Almanyanin Lufthansa'si direnemiyor !!! Yakinda Görürsünüz neler olur !!! Etihad UCAN BEYGiRi CiN ALi'den SATIN ALIRSA SASMAYIN veya Öteki Alternetif Airberlin Hisselerini iyi Para'ya SATARSA Hic Sasmayin.Her Halukarda Etihad Ismini daha COKKKkkkk Duyacagiz.

Etihad Havayolları CEO’su James Hogan açılışta yaptığı konuşmada, “Almanya, Etihad Havayolları için hem yolcu hem de kargo taşımacılığında oldukça önemli bir rol oynuyor. Avrupa’daki yeni genel merkezimizi Berlin’de açarak, airberlin’de çalışan ekiplerle de daha yakın bir çalışma ortamına kavuşacağız ve bu her iki taraf için de çok daha faydalı olacak. Geçtiğimiz yıl 2011’e kıyasla Etihad Havayolları olarak Almanya ile yüzde 47 oranında daha fazla yolcu taşıdık. 2013 yılı için belirlediğimiz tüm hedeflerimize de ulaşacağız. Tüm bunlar, Avrupa ve Almanya’daki varlığımızın daha uzun yıllar devam edeceğini gösteriyor” şeklinde konuştu. 

Berlin’in kalbinde yer alan ofiste Etihad Havayolları Avrupa ve Almanya satış ve pazarlama ekiplerinin yanı sıra, Etihad Havayolları ve airberlin’in ortak rezervasyon ve biletleme departmanları da yer alıyor. Etihad Havayolları’nın Berlin’deki genel merkezinde toplam 35 kişi çalışacak.

ETIHAD'DAN DEV ADIM!

Facebook Yorum

Yorumlar

Gözlemci ~ 9 yıl önce
Etihad yaptigi ATILIMLAR YATIRIMLAR malum Avrupa Pazarinda Batmaya YÜZ Tutmus Rekabete Dayanamayan Airberlin'e Ortak Olarak girerek is'e basladi. Ayni Stratejiyi UCAN BEYGiRiN Sahibi CiN ALi'de Uygulayacakti !!! Ama Yedirmediler,Etihad gittikce Gücleniyor ve Sirket'teki PAY Artirma harici Gittikce Hircin bir Sekilde Planlarini Uyguluyorlar. Lufthansa ise sadece Reaksiyon Gösterebiliyor ve Gecistirmeye Calisiyor. Bir Yandan Türk Hava Yollari diger yandan Emirates ve Etihad Almanya Uluslar arasi Ucuslari altini üstüne getiriyor.Malum en Güclü olani Emirates ardindan Alman Ortak ile giren Etihad ve THY Almanyanin Lufthansa'si direnemiyor !!! Yakinda Görürsünüz neler olur !!! Etihad UCAN BEYGiRi CiN ALi'den SATIN ALIRSA SASMAYIN veya Öteki Alternetif Airberlin Hisselerini iyi Para'ya SATARSA Hic Sasmayin.Her Halukarda Etihad Ismini daha COKKKkkkk Duyacagiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000