29 Temmuz 2015, Çarşamba 08:48:50

Etihad'dan 32 bin dolarlık uçuş!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ikinci büyük havayolu şirketi Etihad’ın, Abu Dabi ve New York arasındaki uçuşunda uygulamaya koyduğu üç odalı suiti büyük ilgi gördü.
  • Türkiye 1.8 milyon mülteciye bakıyor. Türkiyenin öteki ülkelerden farkı bu işte. Ayrıca insanlar açlıktan ölüyor diye edebiyat yapanlar, onların savaşın içine geri gönderilmesini istiyor. Suriyeliler insan değil mi?
  • Turkiye nin en buyuyugu nitelikli ve duzgun yabanci dil bilen personel almali ; kokan ve girisinde istah acan degil mide bulandiran ucaklarindan kurtulmali !! Gercekten igrenc... lutfen bi cozum sayin ilker ayci. Qatar ve flydubai bu konularda bile thy den cok daha onde. Flydubai hem ekip hem de temizlikte tk yi sollar.
  • insanlar açlıktan ölürken bu yapılır mı diyenler, aynı zamanda sokakta suriyeli görünce bunlar ülkemizden gitsin ne halleri varsa görsün diyenlerle aynı kişiler.
  • Sen 5 yıldız diye kendini kandır bak adamlar 7 yıldıza geçmiş, pis kokan uçaklarınla senin hakkın 2 yıldız....
  • Evet hatta sırf din israftan kaçının diyor diye milli havayolu şirketleri low cost yapsınlar değil mi? Ticarette eğer kar ediyorsan ki etmeseler yapacaklarını zannetmiyorum, harcadigin para israf olmaz merak etmeyin.
  • kapitalist sistem işte. Biryerde açlıktan insanlar ölürken, diğer yandan bolluktan azan nefisler. Dünya bu işte...
  • Yuce Allah kitabinda israftan kacinin diye buyuruyor musluman alemi de tam tersini yapiyor sonra niye boyleyiz diye hayiflaniyoruz ! Bu parayi boyle bir seye ancak araplar ya da genel olarak sadece muslumanlar harcar maalesef !
  • araplara para çok
  • usd fed faiz kararı ile uçmaya başlayınca görürler!!! herkes bizim gibi IMF e borç vermiyorkiii:) usd kısa vade 3.00-3.20, euro 3.15-3.30 borsa 70.000 altı!!! borcu olan gider
  • Allah akil fikir namus versin.

Ücreti 32 bin dolar olmasına karşın havayolu şirketi, insanların burada uçabilmek için sıra olduğunu belirtti.

Etihad, lüks kategorisindeki bu yeni uygulamanın New York-Abu Dabi uçuşlarında aralık ayında başlayacağını belirtti. Bu tarihte bu rotadaki Boeing 777 uçağı yerine Airbus A380 superjumbo uçağı uçuşa başlayacak. Çift katlı jetin üst katında oturma odası, özel banyosu ve iki kişilik yatak odası bulunan bir suit yer alacak. Bu suitte kalanlara hizmet eden bir Uşak da olacak.

Etihad CEO’su James Hogan, yeni uygulamalarına önemli oranda talep geldiğini belirterek, çok olumlu geri dönüşler aldıklarını ve beklentilerinin ötesinde rezervasyon talebi geldiğini söyledi.

Etihad, bu odayı geliştirmek için altı yıl harcadı. İlk olarak Abu Dabi-Londra gibi denizaşırı rotasındaki A380’de  uygulamaya konuldu.

Aralıkta başlıyor

New York ise ultra lüks uygulamayı 1 Aralık’tan itibaren görecek.  Havayolu ilk New York Residence biletini ise, mart ayında bunun açıklamasını yaptığının birkaç saat ertesinden sattı. Rakipler de yeni uygulama peşinde. (Milliyet)

Etihad'dan 32 bin dolarlık uçuş!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

çelişki ~ 7 yıl önce
Türkiye 1.8 milyon mülteciye bakıyor. Türkiyenin öteki ülkelerden farkı bu işte. Ayrıca insanlar açlıktan ölüyor diye edebiyat yapanlar, onların savaşın içine geri gönderilmesini istiyor. Suriyeliler insan değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklısın ~ 7 yıl önce
haklsıın ama senin kafa basamamış bizi onalrı kovmak değil ist da meydanlarda dilenci olarak görmek istemiyoruz!! kapiş?
~ 7 yıl önce
Turkiye kendi iç sorunlarıyla uğraşırken birde 1.8m beslemeyle mi ugrasacagiz?
İnsan ~ 7 yıl önce
Ülkemiz bu kadar suriyeliyi kaldırmıyor. Al o zaman evine götür suriyelileri
kotu kokan pis ucak ~ 7 yıl önce
Turkiye nin en buyuyugu nitelikli ve duzgun yabanci dil bilen personel almali ; kokan ve girisinde istah acan degil mide bulandiran ucaklarindan kurtulmali !! Gercekten igrenc... lutfen bi cozum sayin ilker ayci. Qatar ve flydubai bu konularda bile thy den cok daha onde. Flydubai hem ekip hem de temizlikte tk yi sollar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelişki ~ 7 yıl önce
insanlar açlıktan ölürken bu yapılır mı diyenler, aynı zamanda sokakta suriyeli görünce bunlar ülkemizden gitsin ne halleri varsa görsün diyenlerle aynı kişiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah Kotil ah ~ 7 yıl önce
Sen 5 yıldız diye kendini kandır bak adamlar 7 yıldıza geçmiş, pis kokan uçaklarınla senin hakkın 2 yıldız....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 7 yıl önce
Evet hatta sırf din israftan kaçının diyor diye milli havayolu şirketleri low cost yapsınlar değil mi? Ticarette eğer kar ediyorsan ki etmeseler yapacaklarını zannetmiyorum, harcadigin para israf olmaz merak etmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
kapitalist sistem işte. Biryerde açlıktan insanlar ölürken, diğer yandan bolluktan azan nefisler. Dünya bu işte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
israf ~ 7 yıl önce
Yuce Allah kitabinda israftan kacinin diye buyuruyor musluman alemi de tam tersini yapiyor sonra niye boyleyiz diye hayiflaniyoruz ! Bu parayi boyle bir seye ancak araplar ya da genel olarak sadece muslumanlar harcar maalesef !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru ~ 7 yıl önce
Savaştan kaçan kadın erkek çocuk 1.8 milyon mülteciyi barındıran ülke hangisidir?
Zengin ~ 7 yıl önce
Zengin parasını harcıyor, o para şle şirket personelinin maaşını veriyor, o personel alışveriş yapıyor, burda sana ekonomi mi anlayalım benhey zır cahil bidon kafa...
g ~ 7 yıl önce
araplara para çok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
usd ~ 7 yıl önce
usd fed faiz kararı ile uçmaya başlayınca görürler!!! herkes bizim gibi IMF e borç vermiyorkiii:) usd kısa vade 3.00-3.20, euro 3.15-3.30 borsa 70.000 altı!!! borcu olan gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kina ~ 7 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Haydan gelen huya ~ 7 yıl önce
Allah akil fikir namus versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000