19 Mart 2014, Çarşamba 08:11:57

ETIHAD UYKUYA DİKKAT ÇEKTİ

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Hvayolları, uzun uçuşlarda uykunun önemine dikkat çekmek amacıyla oluşturduğu yeni programını tanıttı.
  • Arap kokan reklamlar
  • Thy de başladı uzun uçuşlara pekin bankok narita seferlerinde artık uyku tulumu verilicek allah tgs yardım etsin
  • thy'nın turkuaz rengi battaniyeleri daha kaliteli hem hafif hem ısıtıyor hem nem yapmıyor
  • Arabın harcadığı paralar buralara malzeme oluyor.
  • Haber mi reklam mi? Yayinlayim ltf

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Hvayolları, uzun uçuşlarda uykunun önemine dikkat çekmek amacıyla oluşturduğu yeni programını tanıttı. Yeni programı için 2012 yılından bu yana alanında uzman Amerikan Psikiyatri ve Nöroloji Merkezi (ACPN) ile çalışan Etihad Havayolları, konukların uçuş sırasında ihtiyaç duydukları uykuyu uyuyabilmeleri için kapsamlı bir program hazırladı.

Programın bir parçası olarak Etihad Havayolları’nın Diamond First Class kabininde tamamen doğal ürünlerden üretilen COCO-MAT yatakları olacak. Vücut ısısı ve şekliyle uyumlu olan bu yataklar dünyadaki havayolu şirketleri arasında yalnızca Etihad Havayolları tarafından kullanılıyor. Heather Grey uyku tulumları, yastık esansları, nabız noktasına sürülen yağlar, Le Labo marka tuvalet takımlarından oluşan paket First Class uyku kitinde bulunuyor. Üstün kalitede üretilen battaniye ve yastık gibi uyku gereçleri ise Pearl Business Class ve Coral Economy Class’ta konukların hizmetine sunuluyor. 

Etihad Havayolları tüm uçuş sınıflarında konuklarına kabin sesini en aza indirmeyi amaçlayan özel kulaklıklar veriyor. Ayrıca yüksek ışıktan korunmak için tüm kabinlerde duruma göre ayarlanan ışıklandırma sistemleri bulunuyor. Uyku öncesinde konukları rahatlamak için tüm uçuş kabinlerinde sıcak çikolata ve bitki çayları servis ediliyor. Diamond First Class’ta ise halihazırda bulunan tüm içecek seçeneklerine ek olarak papatya çayı ve malt içkiler de hizmete sunuluyor.

Etihad Havayolları’nın Uyku Programı ile ilgili detaylı bilgiye www.etihad.com/comfortzone adresinden, uçuş sırasında uyku sağlığı ve hijyeni ile ilgili bilgilere ise Etihad Havayolları ve ACPN’in beraber geliştirdiği www.sleeplabuae.com sitesinden ulaşılabiliyor.
 

ETIHAD UYKUYA DİKKAT ÇEKTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Koku ~ 9 yıl önce
Arap kokan reklamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Thy de başladı uzun uçuşlara pekin bankok narita seferlerinde artık uyku tulumu verilicek allah tgs yardım etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 9 yıl önce
thy'nın turkuaz rengi battaniyeleri daha kaliteli hem hafif hem ısıtıyor hem nem yapmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 9 yıl önce
Arabın harcadığı paralar buralara malzeme oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Enginer ~ 9 yıl önce
http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/etihad-havayollarina-yeni-mudur.html Buda başka bir haber ETİHAD la ilgili. Hangi zihniyettesiniz anlamıyorum. İnsanları kafanıza göre küçümseyemezsiniz. Havacılıkla ilgili bir haber sitesinde Her ülke ve havayolu ilgili havacılık haberlerinin yayınlanmasının neyi rahatsız ediyor? İlgili havayolu firması çok uluslu çalışana sahip bir dünya markası, düşünceniz gibi Deve Kuşu markası değil.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Haber mi reklam mi? Yayinlayim ltf

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000