26 Temmuz 2010, Pazartesi 14:43:43

FORMA TANITIMINA A380 İLE GİDECEK

Emirates AC Milan takımının Emirates logolu yeni formalarının tanıtımına özel olarak A380 uçağını Milano’ya götürüyor.
  • Tam arap aklı işte. Yine balı bol bulmuş orasına burasına sürüyor. Allah rızası için söyleyin bu hareketleri araplardan başka kim yapar ? Pes vallahi pes...
  • Emirates hizmette THY ile boy olcusemez, yarisamaz efendim.
  • emirates milan kulubune yıllık 12,5 milyon dolara forma reklamı verirken, THY eurolegue icin yıllık 10 milyon dolar verecek. Siz olsanız hangisi ile raklam yapardınz? Ben futbolu tercih ederdim daha cok kişiye ulaşma adına . euroleague için 10 milyon cok fazla para geri donusumu olacagına inanmıyorum ama hayırlısı tabiki.
  • kendinizce yaptığınız arap,yağı bol bulmak,görgüsüzlük, vb. tarzı hikayelerin hepsi bir yana,bu adamların ülkesinde terör yok,geçim sıkıntısı yok,ülke nüfusunun büyük bir kısmı yabancı,insanları çeken bir dünya atraksiyon var,devlet yönetiminin değişmesi olayı yok,adamlar emirates büyüsün ülkemiz de fayda sağlar elbet diyor,güya arap ülkesi olacak ama gece 12den sonra barlarda müzik çalmak yasak demiyor.. allah bizim ülkemizde yaşayan sıradan insanlara kolaylık versin.. ölmekten bile daha zor......... mağlesef.....
  • hani o thy yi eleştirenler gerekisz işler diyenler bakın elin arabı neler yapıyor. buda size kapak olsun
  • İşte budur.Salt tanıtım değildir.İşte malınızı satmanız için hertürden şekilde adını duyurmaktır.Geçen aylarda THY nın sporsorluk anlaşmalarına hertürden lafları söyleyen zavallılar bunu okuyup görsünler, elalem nelere sponsorluk yapıyor.Kafalarıda basarsa birazcıkta kendi kendilerine yorum yapsınlar.
Emirates spor dünyasında yapılan sponsorluklara yepyeni bir boyut kazandırıyor. 29 Temmuz"da tanıtımı gerçekleştirilecek Emirates logolu AC Milan"ın yeni formaları şerefine Emirates süper-jumbo uçağı A380"i Milano"ya götürüyor.

Emirates A380 uçağını Milano"ya götürmesi ile yolculara ilk defa İtalya"ya ve İtalya"dan A380 ile uçma fırsatı yaşatan havayolu olacak.

29 Temmuz"da Dubai"den Milona"ya yolcuları taşıyacak bu dev uçakta 14 lüks First Class kişiye özel suit, 76 tam yatan Business Class ve 399 ekonomi koltuğu bulunuyor. First Class yolcularına uçak içinde duş spa ve lounge imkanlarıda sunuluyor.

Emirates geçtiğimiz Şubat ayı, David Beckham ve Ronaldinho gibi dünyanın en önemli futbolcularının bulunduğu bir basın toplantısında önümüzdeki beş sene için 60 milyon Euro karşılığında AC Milan"a forma sponsoru olduğunu açıklamıştı.

Adidas tarafından yapılan yeni formalar 29 Temmuz"da AC Milan takımı oyuncuları ve VIP misafirler eşliğinde Malpensa Havalimanında tanıtılacak. Takım 31 Temmuz"da gerçekleştirilecek Emirates Cup" ta Londra"da ilk defa bu formayla sahaya çıkacak.

Emirates Milano, Roma ve Venedik olmak üzere 6 kıtada toplam 103 noktaya sefer gerçekleştiriyor. Sene başından beri Tokyo, Amsterdam ve Prag seferleri başlarken, 1 Ağustos itibariyle Madrid ve bir ay sonrada Dakar seferleri başlayacak.

Emirates şuan sahip olduğu 11 A380 uçağı ile dünyanın en büyük A380 filosuna sahip havayolu şirketi olurken 79 adette A380 siparişi bulunuyor.
A380"in sefer gerçekleştirdiği şehirler arasında Londra, Toronto, Bangkok, Paris, Seul, Sidney, Auckland ve Cidde bulunuyor. Emirates A380 uçağı şuana kadar Hamburg, Berlin ve Birmingham"da da özel organizasyonlar dolayısıyla bulundu.

(TürkiyeTurizm)
FORMA TANITIMINA A380 İLE GİDECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Tam arap aklı işte. Yine balı bol bulmuş orasına burasına sürüyor. Allah rızası için söyleyin bu hareketleri araplardan başka kim yapar ? Pes vallahi pes...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Emirates hizmette THY ile boy olcusemez, yarisamaz efendim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
emirates milan kulubune yıllık 12,5 milyon dolara forma reklamı verirken, THY eurolegue icin yıllık 10 milyon dolar verecek. Siz olsanız hangisi ile raklam yapardınz? Ben futbolu tercih ederdim daha cok kişiye ulaşma adına . euroleague için 10 milyon cok fazla para geri donusumu olacagına inanmıyorum ama hayırlısı tabiki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
kendinizce yaptığınız arap,yağı bol bulmak,görgüsüzlük, vb. tarzı hikayelerin hepsi bir yana,bu adamların ülkesinde terör yok,geçim sıkıntısı yok,ülke nüfusunun büyük bir kısmı yabancı,insanları çeken bir dünya atraksiyon var,devlet yönetiminin değişmesi olayı yok,adamlar emirates büyüsün ülkemiz de fayda sağlar elbet diyor,güya arap ülkesi olacak ama gece 12den sonra barlarda müzik çalmak yasak demiyor.. allah bizim ülkemizde yaşayan sıradan insanlara kolaylık versin.. ölmekten bile daha zor......... mağlesef.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
hani o thy yi eleştirenler gerekisz işler diyenler bakın elin arabı neler yapıyor. buda size kapak olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
İşte budur.Salt tanıtım değildir.İşte malınızı satmanız için hertürden şekilde adını duyurmaktır.Geçen aylarda THY nın sporsorluk anlaşmalarına hertürden lafları söyleyen zavallılar bunu okuyup görsünler, elalem nelere sponsorluk yapıyor.Kafalarıda basarsa birazcıkta kendi kendilerine yorum yapsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000