06 Şubat 2013, Çarşamba 08:21:06

EMIRATES'TEN DEV ANLAŞMA

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates ve Formula One grubu, yakında başlayacak 2013 sezonundan itibaren Emirates'in Formula 1'in Küresel Ortağı olacağı beş yıllık bir anlaşma yaptıklarını açıkladı.
  • globally foss geç kalmış bu işe sponsor olmaya arap kardeşleri daha atik davranmış cık cık cık....
  • Şu araptaki paraya bakın nereye harcayacağını bilemiyor. Bu şirket zarar eder mi ? Arkasında şeyh var. Allah akıl fikir versin bu insanlara

Duyuru Emirates Havayolu ve Grubu Başkanı ve CEO'su Şeyh Ahmed bin Said El Maktum ve Formula One grubu CEO'su Bernie Ecclestone tarafından yapıldı.

Emirates, 2013 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası takviminde yer alan ve Avrupa, Asya, Avustralasya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da gerçekleştirilecek 15 yarışta marka olarak güçlü bir varlık gösterecek. Malezya Grand Prix'si (22-24 Mart 2013) ile başlayacak marka çalışması ile özel Fly Emirates reklamları İngiltere'deki Silverstone, İtalya'daki Monza ve Brezilya'nın Sao Paolo kentindeki Interlagos pisti gibi tarihi pistlerde yer alacak.

Şeyh Ahmed bin Said El Maktum, "Bu, dünyanın önde gelen iki markasını bir araya getirmek için heyecan verici bir fırsat. Formula One'ın tutkusu, en ileri teknoloji standartları ve dünya çapındaki ünü, Emirates'in vizyonu ve kararlılığıyla birleşecek. Emirates uzun yıllardır dünya çapında spor ortaklıklarında ön saflarda yer alıyor. Formula One grubuyla yapılan bu küresel ortaklık anlaşmasıyla birlikte, sponsorluk portföyümüzü genişletmeye devam ediyor ve bunun sporseverler tarafından takdirle karşılanacağına inanıyoruz. Formula One ile yaptığımız ortaklık öncesinde spor alanında gerçekleştirdiğimiz, Arsenal Futbol Kulübü ile yeniden imzaladığımız uzun süreli sponsorluk anlaşması, 2014 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları sponsorluğu ve ATP Dünya Turu turnuvasının Resmi Havayolu olma anlaşması gibi ortaklıkları duyurmuştuk" diyor.

Formula 1 Küresel Ortaklık anlaşması uyarınca, marka reklamları pistlerdeki köprülerde ve ilgili yer tabelalarında yer alacak ve Emirates dünyaca ünlü Formula 1 Paddock Club alanını dilediği gibi kullanabilecek.

Formula One grubu CEO'su Bernie Ecclestone şöyle dedi: "Emirates'in çok iyi bir uluslararası ünü var; böylesine prestijli bir şirketin Formula One'ın küresel ortağı olmasından büyük mutluluk duyuyorum. Uçuşlarda Formula 1 yarışlarını canlı olarak seyretmek Emirates müşterileri için çok özel bir deneyim olacak ve Emirates markasının Formula 1 takvimindeki pek çok yarışta yer alacak olması havayolu şirketinin hırslı genişleme planlarına önemli bir destek sağlayacak. Öncelikli pazarlarımızın ciddi oranda örtüşmesi sayesinde bu önemli ortaklığı uzun yıllar başarıyla sürdüreceğimize inanıyorum."

Emirates'in 128 destinasyondan oluşan uçuş ağı, 22-24 Mart'ta Kuala Lumpur'da başlayıp 22-24 Kasım'da Sao Paulo'da sona erecek 2013 sezonunda motor yarışları tutkunlarının tüm Formula 1 lokasyonlarına erişimine olanak tanıyor. (Haberler)

EMIRATES'TEN DEV ANLAŞMA

Yorumlar

cık cık.. ~ 11 yıl önce
globally foss geç kalmış bu işe sponsor olmaya arap kardeşleri daha atik davranmış cık cık cık....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hey allahım ~ 11 yıl önce
Şu araptaki paraya bakın nereye harcayacağını bilemiyor. Bu şirket zarar eder mi ? Arkasında şeyh var. Allah akıl fikir versin bu insanlara

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000