19 Ağustos 2011, Cuma 14:50:56

EMIRATES SEFERLERİ ARTIRDI

Emirates, Sudan'daki yoğun yolcu talebini karşılamak üzere Hartum'a yeni seferler ekleyerek, haftalık sefer sayısını dörde çıkardı...
  • Araba yorum yok !
Hartum seferlerinde hizmet verecek olan A330-200 uçaklarında 12 lüks First Class koltuk, 42 Business Class koltuk ve Economy Class yolcuları için 183 kişilik geniş alandan oluşan üç sınıf yapılandırma mevcut. Ek seferler her iki yöne ayda 950'den fazla yolcu kapasitesi ekleyerek Sudan'da ekonomi ve turizmde süregelen büyümeyi artırmaya önemli bir katkı sağlayacak. 
 
Emirates, yeni eklenen bu hizmetle, müşterilerine yolculuklarını planlarken daha fazla esneklik sağlamanın yanı sıra Sudan'da ticaret ve turizm fırsatlarını artırmaya da destek oluyor. 
 
Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş Gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 156 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 67 ülkede 114 noktaya taşıyor.
EMIRATES SEFERLERİ ARTIRDI

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
Araba yorum yok !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000