30 Ağustos 2011, Salı 08:22:34

EMIRATES FIRST CLASS ATAĞINDA

Müşterilerine en iyi uçuş deneyimini sağlama konusundaki kararlılığını daha da güçlendiren Emirates, üstün nitelikli kabinlerine bir dizi yeni ürün ekliyor.
  • Müslüman bir ülke olarak kendi inancınızın çıktığı Peygamberimizin Arap olduğunu unutmuş gibi böyle ırkcı konuşmalar yapan Türk insanı sen önce araplar kadar bu işi başar sonra konuş senin milli bayrak taşıyıcın 5 senedebir uçak düşürsün bir tane kabinde gülen hizmet eden KM olmasın senin arap diye aşaladığın adamların ne ölümlü kazası olmus bugüne kadar 5 yıldızlı kabine sahip bide şirket olmuşlar senin halen şirketin güvenlikte ilk 10 a giremesin 4 yıldızı geçemesin ki yılların şirketi bide. Airport haber tabiiki yazıcak haberleri adamlar doğru neyse onu yazıyorlar neyin paşindesiniz az kendinizi eleştirin yoksa bu kibirle osmanlı gibi batıcaksınız
  • Sürekli bir arap reklamı var ne hikmetse. Ne işimiz olur bizim emiratesle falan ?
  • Dubai de bizim bu kadar guzel reklamimizi yapan lokal bir haberkanali yok maalesef.
  • Arapların sanırım son çırpınışları. First Class'ı bırakın büyük şirketler yapsın. Siz geleceğinizi garanti altına almaya başlasanız fena olmayacak.
  • Emirliklere de sıçradı isyan dalgası. Valla durum vahim. Bir gün gelir bu uçaklara harcadıklara paralara muhtaç olurlar.
  • "Sizinde sonunuz geliyor" diye yazan arkadaş ,Emirates havayolları ilgili bir haber yazılmış,ne oluyorsun ,bu ne kin,bu ne nefret,,bu güzel bayram gününde !! Sen unutma bütün insanlar eşit ve kardeştir,kimse kimsenin kötülügünü istememeli.Sonra birde "Bütün Araplar batacak inşallah" diyerek Allahın ismiyle dua etmişssin,Ayıptır çok ayıp,Kötü duayı zaten Allah kabul etmiyor,birde siz bu yorum köşelerini çok başıboş,serbest içini dışını boşaltılan yerler sanıyorsunuz.Yorumlarınızda adaplı olmanız,sınırları zorlamamanız gerekir.Saygılarımla /Ramazan ve 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun..
  • Bahar diye yazan arkadaşımıza; !!!,Neden gereksiz,nihayetinde uçakta böyle bir hizmete talep ve bu hizmeti satın alacak yeterli kişiler varsa ,ki var,siz buradan neden gereksiz diye yazarsınız anlaşılır gibi değil.İnsanlar 14-16 saatlik uçuşlarda ,daha konfor,rahatlık,ikram istiyorlarsa,bunu her havayolu gibi Emirates'de yapıyor,,Bunun Arap baharıyla,Arap kışıyla,sonbaharıyla ile ilgisi yok.
  • Sizin de sonunuz yakin, insallah en basta bu Emirates batacak. Ne kolay oyle degilmi ucur A380 leri 100 yolcu ile ama yine de zarar etmezsin cunku petrol bedava. O gunlerin de sonu yakin, cok yakin. Butun araplar batacak insallah.
  • emirliklerde isyan edecek arap yok ki. sayilari o kadar az ki, onlar da zaten devlet dairelerinde ust duzey yoneticiler. geriye kalan isleri yabancilar yapiyor. onlar isyan edecek olursa sayet cevap hazir: Ya sev, ya terk et :)
  • Bütün arap ülkelerini arap baharı adlı isyan vuruyor. Emirliklere de geldi. Yakında Dubaide de başlar. Böyle gereksiz harcamalara ne gerek var.
First Class ve Business Class müşteriler, yemeklerini Emirates’in zengin menüsünün çeşitliliği için ideal bir zemin sağlayan, sadeliği ve zarif deseniyle yeni beyaz Royal Doulton ince çin porselenlerinde yemek için sabırsızlanabilir. Uçuşlarda sunulan çağdaş ve yüksek kaliteli yemek deneyimi, Robert Welsh marka şık çatal bıçak takımlarıyla daha da güzelleşiyor.

Zevk sahibi müşterilerilerini memnun etmekle kalmayıp, onlara beklentilerinden fazlasını sunmak için sürekli yeni arayışlar içinde olan Emirates, müşterilerilerine alışkın oldukları aristokrat yemek deneyimini sunarak, çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Emirates, detaylara gösterdiği özen ve en ince ayrıntıya kadar yaptığı planlamalar sonucunda sadece uçuş hizmetine değil eksiksiz müşteri hizmeti deneyimine de yeni bir soluk getiriyor.

First Class yemek servisi yelpazesine eklenen, önde gelen restoranlarda kullanılan şık suplalar, yeni salata ve çorba kaseleri, kahve ve çay fincanlarının yanı sıra Business Class menüsüne eklenen çorba kaselerinin de dahil olduğu yeni servis, sadece yeni ürünlerin eklenmesiyle kalmayıp uçuşlarda yemek servisi felsefesinde yankı uyandırıyor. Buna ek olarak aralarında kabin amirlerinin, kabin görevlilerinin ve Business Class’ta hizmet veren çalışanların da bulunduğu yaklaşık 5 bin kişilik kabin ekibi, hem yeni ürünlere alışmak hem de yeni servis felsefesini benimsemek için geniş kapsamlı bir eğitim programından geçti.


EMIRATES FIRST CLASS ATAĞINDA

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 13 yıl önce
Müslüman bir ülke olarak kendi inancınızın çıktığı Peygamberimizin Arap olduğunu unutmuş gibi böyle ırkcı konuşmalar yapan Türk insanı sen önce araplar kadar bu işi başar sonra konuş senin milli bayrak taşıyıcın 5 senedebir uçak düşürsün bir tane kabinde gülen hizmet eden KM olmasın senin arap diye aşaladığın adamların ne ölümlü kazası olmus bugüne kadar 5 yıldızlı kabine sahip bide şirket olmuşlar senin halen şirketin güvenlikte ilk 10 a giremesin 4 yıldızı geçemesin ki yılların şirketi bide. Airport haber tabiiki yazıcak haberleri adamlar doğru neyse onu yazıyorlar neyin paşindesiniz az kendinizi eleştirin yoksa bu kibirle osmanlı gibi batıcaksınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sürekli bir arap reklamı var ne hikmetse. Ne işimiz olur bizim emiratesle falan ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Dubai de bizim bu kadar guzel reklamimizi yapan lokal bir haberkanali yok maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arapların sanırım son çırpınışları. First Class'ı bırakın büyük şirketler yapsın. Siz geleceğinizi garanti altına almaya başlasanız fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Emirliklere de sıçradı isyan dalgası. Valla durum vahim. Bir gün gelir bu uçaklara harcadıklara paralara muhtaç olurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
"Sizinde sonunuz geliyor" diye yazan arkadaş ,Emirates havayolları ilgili bir haber yazılmış,ne oluyorsun ,bu ne kin,bu ne nefret,,bu güzel bayram gününde !! Sen unutma bütün insanlar eşit ve kardeştir,kimse kimsenin kötülügünü istememeli.Sonra birde "Bütün Araplar batacak inşallah" diyerek Allahın ismiyle dua etmişssin,Ayıptır çok ayıp,Kötü duayı zaten Allah kabul etmiyor,birde siz bu yorum köşelerini çok başıboş,serbest içini dışını boşaltılan yerler sanıyorsunuz.Yorumlarınızda adaplı olmanız,sınırları zorlamamanız gerekir.Saygılarımla /Ramazan ve 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bahar diye yazan arkadaşımıza; !!!,Neden gereksiz,nihayetinde uçakta böyle bir hizmete talep ve bu hizmeti satın alacak yeterli kişiler varsa ,ki var,siz buradan neden gereksiz diye yazarsınız anlaşılır gibi değil.İnsanlar 14-16 saatlik uçuşlarda ,daha konfor,rahatlık,ikram istiyorlarsa,bunu her havayolu gibi Emirates'de yapıyor,,Bunun Arap baharıyla,Arap kışıyla,sonbaharıyla ile ilgisi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sizin de sonunuz yakin, insallah en basta bu Emirates batacak. Ne kolay oyle degilmi ucur A380 leri 100 yolcu ile ama yine de zarar etmezsin cunku petrol bedava. O gunlerin de sonu yakin, cok yakin. Butun araplar batacak insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
emirliklerde isyan edecek arap yok ki. sayilari o kadar az ki, onlar da zaten devlet dairelerinde ust duzey yoneticiler. geriye kalan isleri yabancilar yapiyor. onlar isyan edecek olursa sayet cevap hazir: Ya sev, ya terk et :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bütün arap ülkelerini arap baharı adlı isyan vuruyor. Emirliklere de geldi. Yakında Dubaide de başlar. Böyle gereksiz harcamalara ne gerek var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000