11 Mart 2024, Pazartesi 11:42:59

Hull City Corendon ile Antalya'ya geliyor

Hull City ve taraftarları Corendon Airlines’ın Hull City için özel tasarladığı uçak ile 18 Mart’ta Antalya’ya gelecek.
  • Birazda personele! Bak elemanların durmuyor. Herkes SXS kaçtı.ilk fırsatta çıkacak daha çok kişi var. Peki neden ? Lütfen bu soruyu sorun kendinize. Bayramda seyrenda eskiden en az çikolata dagitirdiniz şimdi o da kalmadı. Sizinle aidiyeti olan insanlar bile artık çok uzaklaştı sizden. Maalesef üzülüyorum.
  • Hayırlı olsun ama nir İngiliz takımı Türk uçagında görmek iyi degil Açaba neden paralar bir ingiliz takımına yatıyor
  • Adam her yerde, dünya insanı, o takımı da premier lige çıkartır.
  • Kupon yapacak arkadaşlar Hull City kaybedecek Evi arabayı sat yatır sonra buradan teşekkür edersiniz

Hull City ve taraftarları Corendon Airlines’ın Hull City için özel tasarladığı uçak ile 18 Mart’ta Antalya’ya gelecek.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu İngiltere Championship ekibi Hull City, hazırlık kampı ve dostluk maçları için “Corendon Airlines”ın Hull City için özel tasarladığı uçak ile Antalya’ya geliyor.

Antalya’da 18-23 Mart tarihleri arasında kamp yapacak olan Hull City takımını taraftarları yalnız bırakmayacak. Acun Ilıcalı, Hull City'nin 100 taraftarını da Antalya'ya getiriyor. Hull City’nin resmi hesabından yapılan “Tigers on Tour” kampıyla ilgili paylaşım ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hull City taraftarları, 2022 yılından bu yılında takımın seyahat sponsoru olan Corendon Airlines’in özel olarak hazırlattığı kaplan giydirmeli uçakla Antalya’ya gelerek hem doyasıya tatil yapacak hem de takımının kamp programını yakından takip edecek. Hull City kulübü, İngiltere ve Türkiye arasında kültürel köprü olmaya devam ediyor.

Hull City, “Tigers on Tour” kapsamında karayip ada ülkesi olan Curaçao’nun aynı dönemde Antalya’da kamp yapacak olan Curaçao Milli Takımı ile dostluk maçı yapacak. Hull City, 23 Mart’a kadar Antalya’da kamp yapmaya devam edecek.Hull City Corendon ile Antalya'ya geliyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Patron ~ 1 ay önce
Birazda personele! Bak elemanların durmuyor. Herkes SXS kaçtı.ilk fırsatta çıkacak daha çok kişi var. Peki neden ? Lütfen bu soruyu sorun kendinize. Bayramda seyrenda eskiden en az çikolata dagitirdiniz şimdi o da kalmadı. Sizinle aidiyeti olan insanlar bile artık çok uzaklaştı sizden. Maalesef üzülüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Officer ~ 4 gün önce
Bu şirket hiç bir zaman personele değer vermedi. Bu saatten sonra da kimse umutlanmasın. Parayı götüren tayfalar 10K€ kadar maaş alırlar ama personellerine zam yapalım desen yok derler. Hatta ve hatta Ne yapacaklar o kadar parayı derler. Çalışanlara mutlular mı diye bir anket yapılsa eminim %80 mutsuz çıkacaktır.
Hayırlı ~ 3 ay önce
Hayırlı olsun ama nir İngiliz takımı Türk uçagında görmek iyi degil Açaba neden paralar bir ingiliz takımına yatıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlıya ~ 2 ay önce
İyi ya sen de çalış parayı Türk takımına yatır
Surec ~ 2 ay önce
Birkac yil icerisinde ogreniriz!
Acun ~ 3 ay önce
Adam her yerde, dünya insanı, o takımı da premier lige çıkartır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CEYSIN ~ 3 ay önce
Kupon yapacak arkadaşlar Hull City kaybedecek Evi arabayı sat yatır sonra buradan teşekkür edersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaynak ~ 2 ay önce
Ground operasyon mu
Ceysın ve kaynak ~ 2 ay önce
Amma boş adamlarsınız ha. Hull City'ye para yatır diyor o da birilerine laf sokacam diye bilmem ne operasyon kaynak mı diyor. İşi gücü olmayan adamlar neden buralardan boş yorum yapıp dururlar, ne amaçlarlar, boş işte. Burası da atıp tutma mecrası ya, salla gitsin.
CEYSIN :) ~ 2 ay önce
Kaynak Acun, korkma oyna canım.
Herkesin işi gücü var ~ 2 ay önce
Sadece buradan da yazalım dedik ki görsünler

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000