16 Haziran 2010, Çarşamba 08:16:44

Elazığ'dan Hollanda ve Danimarka'ya direkt uçulacak

Almanya'dan başlayan direkt seferlerin ardından şimdi de Hollanda ve Danimarka'dan Elazığ'a direkt seferler başlıyor.
  • dogru bir haber hollanda elazig ucuslari fakat anadoluline bileti nedir bu is yoksa corendon anadoluline adinami bu ucusu yapiyor boyle ise elazig corendonun degil anadoluline' ait anlamina geliyor >>>>yolcu amsterdam-elazig ucusu
  • Elazig Elazig, Gakkoslar diyari. Hayirli olsun Elazig'a.
  • Hollada ya bizde direk uçuş istiyoruz..sesimizi dikkate alın...
  • Elazıgımız İcin Cok Sevindirici Bir Haber Hollandad VE Danimarkada Yasayan Elaızglılar İcin Cok Güzel Bir Fırsat :)Ama Artık Elazıg Antalya Arası Ucuslarında Olmasını İstiyorum Neden SunExperss Ve Onur Air Elazıga Sefer Duzenlemiyor Anlamaıs Degilim Elazıg Doguda Yükselen Marka Bir Sehirdir Burdaki Yolcu Potansiyeli Baska Dogu İllerinde Yok Cunku Elazıg Havalimani Bingöl Tünceli Ve Mus'a Da Hizmet Veriyor:=)
  • kıskananlar çatlasın erzurum pegasususu bekleye dursun ever allah danimarka hollanda yarın amerika

Almanya’dan başlayan direkt uçak seferlerinden sonra şimdi de Hollanda ve Danimarka’dan direkt seferler başlıyor. Hollanda ve Danimarka seferleri 23 Haziran 2010 tarihinde start alıyor.

Öger Tur tarafından Almanya'dan Elazığ'a gerçekleştirilen direkt uçuşların ardından şimdi de Corendon Havayolu tarafından Hollanda ve Danimarka'dan Elazığ'a direkt uçuşlar gerçekleştirilecek; Hollanda ve Danimarka seferlerinin ilki 23 Haziran'da olacak.

Corendon Havayolları, Hollanda ve Danimarka'da yaşayan Elazığlıları ve bölge insanını direkt Elazığ Havaalanına getireceğini açıkladı. Corendon Havayolları Koordinatörü Nihat Demirkan, Elazığ'a direkt seferler düzenleyeceklerini dile getirerek, bu seferlerin yurtdışında yaşayanlara büyük kolaylık sağlayacağına işaret etti. Demirkan, Elazığ'da yolcu potansiyeli olduğunu ve gelecekte seferlerin artabileceğini sözlerine ekledi.
 

Elazığ'dan Hollanda ve Danimarka'ya direkt uçulacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
dogru bir haber hollanda elazig ucuslari fakat anadoluline bileti nedir bu is yoksa corendon anadoluline adinami bu ucusu yapiyor boyle ise elazig corendonun degil anadoluline' ait anlamina geliyor >>>>yolcu amsterdam-elazig ucusu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Elazig Elazig, Gakkoslar diyari. Hayirli olsun Elazig'a.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hollada ya bizde direk uçuş istiyoruz..sesimizi dikkate alın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Elazıgımız İcin Cok Sevindirici Bir Haber Hollandad VE Danimarkada Yasayan Elaızglılar İcin Cok Güzel Bir Fırsat :)Ama Artık Elazıg Antalya Arası Ucuslarında Olmasını İstiyorum Neden SunExperss Ve Onur Air Elazıga Sefer Duzenlemiyor Anlamaıs Degilim Elazıg Doguda Yükselen Marka Bir Sehirdir Burdaki Yolcu Potansiyeli Baska Dogu İllerinde Yok Cunku Elazıg Havalimani Bingöl Tünceli Ve Mus'a Da Hizmet Veriyor:=)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
kıskananlar çatlasın erzurum pegasususu bekleye dursun ever allah danimarka hollanda yarın amerika

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000