11 Haziran 2015, Perşembe 10:30:34

Corendon'dan yaz sezonuna ek seferler

Corendon Airlines, 2015 yaz sezonu için Almanya ve İsviçre’den gerçekleşecek Antalya uçuşları için 24.000 ek koltuk daha arz etti.
  • ayyaşlar korosu
  • sirbistan ucuslarina ne oldu? onu aciklarmisiniz ! !
  • Corendon ile ucus planı yapip, butun kıs odalarimizi satan ve daha dun tum bu rezervasyonlari iptal eden Sırp tur operatoru İlos ( Argos ) Turizm ile Corendon un gercekten bir ucus anlasmasi varmiydi ve bize dedikleri gibi Sırp sivil havaciligi tarafindan mı iptal edildi? veya bu tur operatorunun, rezervasyonlari daha ucuz otellere vermek icin bir oyunumuydu.... buna biri cevap verebilir mi acaba? bu koyulan extra koltuklar, iptal edilen sirp ucuslarından dolayımı koyuldu?
  • Zürih'i üvey evlat gibi görmeyen tek sirket Corendon helal olsun.

Corendon Airlines, 2015 yaz sezonu için Almanya ve İsviçre’den gerçekleşecek Antalya uçuşları için 24.000 ek koltuk daha arz etti.

Rekabetin yüksek olduğu pazarda özellikle son iki yıldır yürüttüğü başarılı operasyonlarla yerini sağlamlaştıran charter havayolu, Ağustos ve Eylül ayları boyunca Münich, Stuttgart, Nurnberg ve Zürich’ten Antalya’ya Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Perşembe günleri ek seferler düzenleyecek.

Sene başında Alman Pazarındaki koltuk hedefini 300.000 olarak açıklayan Corendon Airlines, bu ek seferlerle pazardaki pozisyonunu sağlamlaştırırken, tur operatörlerinin taleplerine karşılık vererek iyi ilişkilerini de güçlendirmek amacında. Sezon boyunca Almanya’nın 14 havalimanından Antalya’ya uçan havayolu şirketi, yolcularına 20 kg ücretsiz bagaj, uçak içi sandviç ve içecek ikramı ve online koltuk seçimi hizmetleri de sağlayarak kendini Türkiye’ye charter uçuş düzenleyen diğer rakiplerinden farklılaştırıyor.

Corendon'dan yaz sezonuna ek seferler

Facebook Yorum

Yorumlar

EB,NG,SK ~ 6 yıl önce
ayyaşlar korosu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sirbistan ucuslari ~ 6 yıl önce
sirbistan ucuslarina ne oldu? onu aciklarmisiniz ! !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sırbistan ? ~ 6 yıl önce
Corendon ile ucus planı yapip, butun kıs odalarimizi satan ve daha dun tum bu rezervasyonlari iptal eden Sırp tur operatoru İlos ( Argos ) Turizm ile Corendon un gercekten bir ucus anlasmasi varmiydi ve bize dedikleri gibi Sırp sivil havaciligi tarafindan mı iptal edildi? veya bu tur operatorunun, rezervasyonlari daha ucuz otellere vermek icin bir oyunumuydu.... buna biri cevap verebilir mi acaba? bu koyulan extra koltuklar, iptal edilen sirp ucuslarından dolayımı koyuldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
Zürih'i üvey evlat gibi görmeyen tek sirket Corendon helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000