23 Kasım 2022, Çarşamba 10:50:15

Corendon'dan yaz kampanyası

Corendon Airlines Yaz 2023 sezonundaki tüm uçuşlarında geçerli yüzde 20 indirim kampanyası ile tatile daha avantajlı fiyatlarla uçuruyor.
  • Yepyeni 5 737 Max ile 10 ve 11 yaşındaki 2 adet 738 uçakları şu anda Hindistanda Delhi, Mumbai, Chennai, Goa, Kolkota gibi nispeten iyi alanlara uçmanın yanı sıra 2000 metre pistleri olan şehirlere de uçarak yıpranmakta. Dönüşte uzun süre uçaktan çıkmayacak baharat kokusu da cabası. Ekipleri takdir etmek lazım. Umarım seneye kışı geçirmenin başka bir yolunu bulurlar. Mesela MAX uçakların menzili yeterli. Hint devletinin slot vermemesi nedeniyle Yine Spicejet'e wet lease yapıp Antalya'ya Hintli yolcuları taşıyıp, oradan Avrupa'ya aktarma yaparak uçakları doldururlar diye düşünüyorum. Saygılar.

Corendon Airlines Yaz 2023 sezonundaki tüm uçuşlarında geçerli yüzde 20 indirim kampanyası ile tatile daha avantajlı fiyatlarla uçuruyor.

Tatil Havayolu Corendon Airlines, güneşin ve tatilin tadını avantajlı fiyatlarla çıkarmak isteyen yolcuları için ‘Super Friday’ kampanyasını başlattı. Havayolu 1 Nisan – 31 Ekim 2023 tarihleri arasındaki tüm uçuşlarında yolculara net bilet fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Corendon Airlines ile uçuşunu şimdiden planlayanlar, yaz aylarında Birleşik Krallık, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan Avrupa’nın en popüler tatil destinasyonlarına avantajlı fiyatlarla uçma keyfini yaşayacak. Kampanya kapsamında Türkiye çıkışlı uçuşlarında da yüzde 20 indirim sunan Corendon Airlines, yaz ayları boyunca Türkiye’den de Avrupa’ya direkt uçuşlar düzenleyecek.

28 Kasım’a kadar sadece www.corendonairlines.com web sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerli olan yüzde 20 indirim kampanyası 1 Nisan – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek uçuşları kapsıyor. ‘Super Friday’ kampanyası kapsamında, net bilet fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak olup, tek yön veya gidiş-dönüş olarak satın alınan tüm uçuşlar için, ilgili tarihler arasındaki tüm uçuş ve ücret tiplerinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında rezervasyon yapan yolcular, aynı rezervasyon esnasında gidiş ve dönüş biletlerini birlikte almaları durumunda ekstra yüzde 10’a varan indirimden de yararlanabilecek.

Corendon'dan yaz kampanyası

Yorumlar

Sürücü ~ 2 yıl önce
Yepyeni 5 737 Max ile 10 ve 11 yaşındaki 2 adet 738 uçakları şu anda Hindistanda Delhi, Mumbai, Chennai, Goa, Kolkota gibi nispeten iyi alanlara uçmanın yanı sıra 2000 metre pistleri olan şehirlere de uçarak yıpranmakta. Dönüşte uzun süre uçaktan çıkmayacak baharat kokusu da cabası. Ekipleri takdir etmek lazım. Umarım seneye kışı geçirmenin başka bir yolunu bulurlar. Mesela MAX uçakların menzili yeterli. Hint devletinin slot vermemesi nedeniyle Yine Spicejet'e wet lease yapıp Antalya'ya Hintli yolcuları taşıyıp, oradan Avrupa'ya aktarma yaparak uçakları doldururlar diye düşünüyorum. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000