26 Ekim 2021, Salı 09:07:32

Corendon'dan Danimarka çıkarması

Corendon Airlines, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan sonra şimdi de Danimarka pazarına giriş yapıyor.

Corendon Airlines, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan sonra şimdi de Danimarka pazarına giriş yapıyor. Paskalya tatili itibariyle uçuşlarına başlayacak olan tatil havayolu Corendon Airlines, 24 Haziran itibari ile de 3 uçağını yeni pazarına konumlandırarak konumunu güçlendirecek.

Zorlu geçen pandemi döneminin ardından Pazar ve destinasyon sayısını artırarak büyümeye kaldığı yerden devam eden Corendon Airlines, Danimarka pazarına hızlı bir giriş yapacak.

8 Nisan 2022’den itibaren Antalya’dan Kopenhag, Billund ve Aalborg’a direkt uçuşlara başlayacak olan uluslararası havayolu, 24 Haziran itibariyle ise 2 uçağını Kopenhag’a; 1 uçağını da Billund’a konumlandırarak Danimarka’nın bu en yoğun havalimanlarından Türkiye, İspanya ve Yunan Adalarına turistik uçuşlara başlayacak. Yaz boyu Kopenhag’dan haftada 30; Billund’dan ise haftada 14 uçuş yapacak Corendon Airlines, 2022 kışı itibariyle uçuşlarına ara vermeden devam etmek hedefinde.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Avrupa pazarında büyüme stratejilerine pandemi sonrası kaldıkları yerden devam ettiklerini anlatırken, Danimarka pazarının da kendilerini heyecanlandırdığını belirtti. Yıldıray Karaer, “Danimarka pazarına da tıpkı yıllardır Almanya, Hollanda, Belçika, Polonya, İngiltere pazarlarında yürüttüğümüz iş modeli ile giriyoruz. Bu ülkelerde yıllardır uyguladığımız ve başarılı olduğumuz üzere Danimarka’da da büyüklü veya küçüklü; klasik veya dinamik tur operatörleri ve acenteler ile iş birliği yapmak üzere yola çıktık.” şeklinde konuştu. Karaer, “Kısa zaman içerisinde Danimarka’dan daha fazla turistik destinasyona uçmayı hedefliyoruz. İlaveten, bu meydanlarda konumlandırdığımız uçaklarımız ile, uçuşlarımızın Kış sezonunda da devam edeceğini müjdelemek istiyorum.” diye belirtti.

Corendon Airlines’ın tur operatörleri, seyahat acenteleri ve corendonairlines.com web sitesi üzerinden satışa sunulan Danimarka uçuş programı şu şekilde: 

Kopenhag – Antalya : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi
Kopenhag – Bodrum : Salı, Cuma
Kopenhag – İzmir : Perşembe, Pazar
Kopenhag – Dalaman : Çarşamba, Cumartesi
Kopenhag – Gazipaşa : Perşembe, Pazar
Kopenhag – Konya : Salı, Cuma
Kopenhag – Heraklion (Girit) : Pazartesi
Kopenhag – Chania (Girit) : Salı, Cuma, Pazar
Kopenhag – Rodos : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
Kopenhag – Kos : Salı, Cuma
Kopenhag – Palma de Mallorca : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
Kopenhag – Gran Canaria : Pazar
Kopenhag – Teneriffe : Perşembe
Kopenhag – Ibiza : Perşembe

Billund – Antalya : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
Billund – Bodrum : Cuma
Billund – Gazipaşa : Perşembe, Pazar
Billund – Heraklion (Girit) : Pazartesi
Billund – Chania (Girit) : Salı ve Cuma
Billund – Rodos : Çarşamba, Cumartesi
Billund – Kos : Salı
Billund – Palma de Mallorca : Perşembe, Pazar

Aalborg – Antalya : Perşembe, Pazar

Corendon'dan Danimarka çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000