25 Ekim 2018, Perşembe 10:18:06

Corendon İzmir uçuşlarını tanıttı

Adnan Menderes Havalimanına açtığı base ile 2019 yazı itibarıyla Almanya ve Hollanda’dan sonra İzmir’e direkt uçuşlara başlayacak olan Corendon Airlines, Skal İzmir Kulübü’nün olağan toplantısına katılım gösterdi.
  • İzmir'de pazarlama yapacak bayan arkadaş Antalya'da ikamet ediyor. Ciddiye alma şekiller bu ise bu hatlar çok geçmeden kapanır.
  • HAYIRLI VE UGURLU OLSUN INSALLAH BASARILAR DILERIM .
  • Adb de Sunex ile rekabet olacaktir, zarar görecek olan simdiden belli gibi.
  • içhatlara uçsa müthiş doluluk saglanır suneeperex doguya uçan tek havayolu bilet fiyatları çok yüksek ve neeseyse boş yer yok rekabet olursa fiyatlar düşer
  • Umarız SAW base in yaşadığı akıbeti yaşamaz
  • Hayırlı uğurlu olsun
  • gidiş dönüş 250 euro civarı biletler.Türkler Pegasus la avrupalılar Corendon ile demek
  • Bu hatlarla GurbetciAir olmuş ne turisti.
  • Vallahi tebrikler Pegasus izmir base açayım mı açmayayım mı yok frekans azmı çok mu iz air kapat aç diyene kadar corendon açtı bile. Su akar türk bakar misali. Elinden alsın avrupa hatlarını da gör. Takıldın kaldın sabihaya.

Adnan Menderes Havalimanına açtığı base ile 2019 yazı itibarıyla Almanya ve Hollanda’dan sonra İzmir’e direkt uçuşlara başlayacak olan Corendon Airlines, Skal İzmir Kulübü’nün olağan toplantısına katılım gösterdi. Turizm sektörünün farklı kollarında faaliyet gösteren dernek üyelerine İzmir uçuşları hakkında bilgi veren Corendon Havayolları Kurucusu ve CEO’su Yıldıray Karaer, “2019 yazı için İzmir’e haftada 18 uçuş gerçekleştireceğiz. Avrupalı turist, İzmir’in tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini çok iyi biliyor. Bu hatta kısa sürede başarıya ulaşıp seferlerimizi tüm yıl boyunca devam ettirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Başarılı geçen 2018 yılının ardından 2019 için yatırım atağına geçen Corendon Airlines, filo, base ve uçuş noktalarını artırmaya başladı. Bu doğrultuda Antalya’dan sonra Türkiye’deki ikinci base’ini İzmir’de açacağını açıklayan şirket, yeni yatırımının detaylarını Skal İzmir Kulübü üyeleri ile paylaştı.

Turizm alanında dünyanın en eski ve yaygın sivil toplum örgütü olan Skal’ın İzmir Kulübü’nün 24 Ekim Çarşamba günü düzenlediği olağan toplantı, Corendon Airlines sponsorluğunda gerçekleşti. Corendon Havayolları Kurucusu ve CEO’su Yıldıray Karaer ve şirket yöneticilerinin katılım gösterdiği toplantıda, turizm sektörünün farklı kollarında faaliyet gösteren dernek üyelerine İzmir uçuşları hakkında bilgi verildi.

Yıldıray Karaer: Yaz sezonu için 148 bin koltuk planladık

1 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Avrupa’dan direkt uçuşlara başlayacaklarını söyleyen Yıldıray Karaer, yedisi Almanya, biri Hollanda’dan olmak üzere toplam sekiz şehirden uçuş planladıklarını belirtti. İzmir’in Avrupalı turist için cazibe merkezi olduğuna dikkat çeken Karaer, “İzmir’in tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile çok büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunun bilinciyle elimizden gelen katkıyı sunmak adına harekete geçtik. 2019 yazı için İzmir’e haftada 18 uçuş gerçekleştirecek şekilde 148 bin koltuk planladık. Önümüzdeki günlerde 2019 - 2020 kış tarifesini de satışa sunacağız. Hedefimiz her sene İzmir’e yeni meydanlardan uçuşlar düzenlemek ve seferleri 12 ay boyunca düzenli olarak devam ettirmek” dedi.

“İzmir uçuşlarını Avrupa’daki acentelere tanıtmaya başladık”

Adnan Menderes Havalimanı’na bir uçak base edeceklerini ifade eden Karaer, sözlerini şöyle sürdürdü, “Bu uçağın yanı sıra Avrupa’nın çeşitli yerlerinde base edeceğimiz uçaklarla da bu hattı desteklemeyi planlıyoruz. Uçuşları düzenlerken İzmir’in yanı sıra çevre illere seyahat edebilecek yolcu potansiyelini de göz önünde bulunduruyoruz. Yabancı turistler ile birlikte özellikle Hollanda, Belçika ve Almanya’da yaşayan Türk vatandaşları için de bu uçuşlar çok cazip bir fırsat olacak. Bu nedenle İzmir uçuşlarımızı Avrupa’da faaliyet gösteren yerel acentelere tanıtmak için şimdiden harekete geçtik.”

Emre Gezgin: İzmir'imizi Avrupa’ya bağlayan atılımlara destek veriyoruz

Skal İzmir Kulübü Başkanı Emre Gezgin ise İzmir'in destinasyon zenginleştirmesine yönelik STK'lar ile ortaklaşa yürüttükleri istişareler çerçevesinde, tematik turizm şekilleri üzerine geniş kapsamlı çalışmalar yaptıklarını vurguladı. Gezgin, “Bölgemizin geleneksel turistik cazibe alanını tanımlayan deniz, kum, güneş turizmine ivme kazandırarak markalaşma yolunda somut açılımlar yaratacağına inandığımız bu çalışmaları hayata geçirmemizde direkt uçuşların önemi yadsınamaz. Bu bağlamda İzmir'imizi Avrupa’ya doğrudan bağlayan direkt uçuşlar konusunda tüm atılımlara destek vermekteyiz. Direkt uçuşlar; butik müzecilik ve agro, eko, gastronomi, engelsiz, kültür, sağlık, kongre, festival gibi turizm konseptlerinin her birini, eşit önem ve değerler bütünü içerisinde görmemize yönelik inancımızı perçinliyor” diye konuştu.

Biletler satışa çıktı

Corendon Airlines’ın İzmir’e gerçekleştireceği direkt uçuşların biletleri, Ekim ayı itibarıyla Alman seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin yanı sıra www.corendonairlines.com aracılığı ile satışa sunuluyor.

Corendon Airlines’ın, 1 Haziran - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçacağı noktalar ve uçuş günleri şu şekilde sıralanıyor:

Köln: Pazartesi, Salı, Cuma
Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi
Frankfurt: Salı, Cuma
Hannover: Cuma, Cumartesi
Hamburg: Çarşamba, Pazar
Stuttgart: Salı, Cuma
Münih: Pazartesi, Cumartesi
Maastricht / Aachen: Perşembe, PazarCorendon İzmir uçuşlarını tanıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İzmir'li ~ 3 yıl önce
İzmir'de pazarlama yapacak bayan arkadaş Antalya'da ikamet ediyor. Ciddiye alma şekiller bu ise bu hatlar çok geçmeden kapanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mardınlı acenta ~ 4 yıl önce
HAYIRLI VE UGURLU OLSUN INSALLAH BASARILAR DILERIM .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADB ~ 4 yıl önce
Adb de Sunex ile rekabet olacaktir, zarar görecek olan simdiden belli gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky ~ 4 yıl önce
Aklıma herşeye maydonoz olan sky geldi
içhatlar ~ 4 yıl önce
içhatlara uçsa müthiş doluluk saglanır suneeperex doguya uçan tek havayolu bilet fiyatları çok yüksek ve neeseyse boş yer yok rekabet olursa fiyatlar düşer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Unut ~ 4 yıl önce
Aklından bile geçirme içhatları bulaştırma suss
Hayır ~ 4 yıl önce
Corendon un vizyonu kalite,doluluk değil içhat doğu fantazini sen git Anadolu jet le yaşa
.. ~ 4 yıl önce
Umarız SAW base in yaşadığı akıbeti yaşamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E ~ 4 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmir - maastrcht ~ 4 yıl önce
gidiş dönüş 250 euro civarı biletler.Türkler Pegasus la avrupalılar Corendon ile demek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Crd ~ 4 yıl önce
Bu hatlarla GurbetciAir olmuş ne turisti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ~ 4 yıl önce
Sen ne biliyorsun da konuşuyorsun bu hatların yolcusu Antalya ya bodruma getirdiğimiz full Avrupalı.Yazmadan önce beynini geliştir
Helal ~ 4 yıl önce
Vallahi tebrikler Pegasus izmir base açayım mı açmayayım mı yok frekans azmı çok mu iz air kapat aç diyene kadar corendon açtı bile. Su akar türk bakar misali. Elinden alsın avrupa hatlarını da gör. Takıldın kaldın sabihaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000