19 Nisan 2018, Perşembe 12:05:26

Çocuklar Corendon uçağını gezdi

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) Suna İnan Kıraç Eğitim Parkı’nda etkinliklere katılan çocuklar, Corendon Airlines’ın davetlisi olarak Corendon uçaklarından birine gezi düzenledi.
  • Irfan hocamızı burada görmek ne gurur verici, kendisi bizim gibi gençlere bilgi aktarmaktan sıkılmayan, kendini ciddiyetle işine adayan değerli bir pılotumuz. Umarım yollarımız kokpitte kesişir ilerde
  • Görsellerden anlaşıldığı kadarıyla uçak SkyIntercontinental kabine sahip. Bu özellikte filoda sadece TC-COR var sanıyorum.
  • çok güzel bir etkinlik olmuş. Çocuklar geleceğimiz onları en iyi şekilde yetiştirmeliyiz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) Suna İnan Kıraç Eğitim Parkı’nda etkinliklere katılan çocuklar, Corendon Airlines’ın davetlisi olarak Corendon uçaklarından birine gezi düzenledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında TEGV Suna İnan Kıraç Eğitim Parkı’nda 4.sınıf öğrencisi 24 çocuk, Corendon Airlines’ın Boeing 737-800 tipi uçağını yakından görme ve kokpitini gezme fırsatı buldu.

Corendon Airlines, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Suna İnan Kıraç Eğitim Parkı’nda etkinliklere katılan 24 çocuğu uçağına davet etti. Eğitim Uzmanı Serdar Deveci ve Öğretmen Sibel Avcıoğlu Poyraz’ın eşliğinde Corendon Airlines’ın Boeing 737-800 tipi uçağına bir gezi düzenleyen çocuklar, uçağın kokpitini de görme fırsatı buldu. Kokpit ziyareti sonrasında Corendon Airlines pilotlarına ve kabin ekiplerine soru sorma şansı yakalayan çocukların  heyecanı ise gözlerinden okundu. Öğrenciler, Corendon Airlines kabin memurları ile birlikte güvenlik demosunu canlandırdıktan sonra hep bir ağızdan 23 Nisan şiirleri ve şarkıları okuyarak keyifli vakit geçirdiler. Birçoğu hayatında ilk kez uçağa binen çocuklar, Corendon Airlines ekiplerine pilot ve kabin memuru olmak istediklerini belirterek uçaktan ayrıldılar.

Corendon Airlines, TEGV Suna İnan Kıraç Eğitim Parkı çocuklarına hatıra olarak gezdikleri uçağın maketini de hediye etti.

Çocuklar Corendon uçağını gezdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Özcan ~ 4 yıl önce
Irfan hocamızı burada görmek ne gurur verici, kendisi bizim gibi gençlere bilgi aktarmaktan sıkılmayan, kendini ciddiyetle işine adayan değerli bir pılotumuz. Umarım yollarımız kokpitte kesişir ilerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-COR ~ 4 yıl önce
Görsellerden anlaşıldığı kadarıyla uçak SkyIntercontinental kabine sahip. Bu özellikte filoda sadece TC-COR var sanıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 4 yıl önce
SkyInternational olmasin o :))
BSI ~ 4 yıl önce
Boeing Sky Interior olmasın o?
Abuzinterior ~ 4 yıl önce
Skyintergalactica olmasın?
misafir ~ 4 yıl önce
çok güzel bir etkinlik olmuş. Çocuklar geleceğimiz onları en iyi şekilde yetiştirmeliyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000