17 Mayıs 2013, Cuma 16:13:10

ANTALYA'DA JETFEST HEYECANI

Geçtiğimiz yıl ülkemiz de ilk kez düzenlenen ve oldukça beğeni toplayan Jet Fest - jet motorlu model uçak festivalinin ikincisi için geri sayım başladı.

THK Havacılık Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Gökçen Havacılık AŞ’ye bağlı Sportif Mağazaları ve Corendon sponsorluğunda 19 Mayıs Pazar günü Antalya Karain Havacılık merkezinde düzenlenecek Jet Fest ile havacılığın en keyifli unsurları model severlerin beğenisine sunulacak.

Avrupa'dan 12 Türkiye'den de 4 jet model pilotunun katılacağı ve dünyaca ünlü akrobasi pilotumuz Ali İsmet Öztürk'ün kızının da sürpriz bir gösteri yapacağı Jet Fest etkinliğinde, radyo kontrolü ile komuta edilen jet motorlu model uçaklar 300 km/s sürate ulaşacaklar.

Solo Türk Jet Fest’ te

Geçtiğimiz yıl oldukça beğeni toplayan Jet Fest’ in ikincisinde bu sene bir ilk yaşanacak. Model jet pilotu Orhan Akmermer,  gökyüzünde gururla izlediğimiz Solo Türk uçaklarının 1/6 oranında gerçek görsellerle küçültülmüş jet modelleri ile unutulmaz bir şova imza atacak.

19 Mayıs Jet Fest ile Bir Başka Güzel

Türkiye'de sportif havacılık faaliyetlerinin gelişmesi için uğraş verdiklerini belirten Gökçen Havacılık AŞ Sportif Havacılık Mağazaları girişimleri ile, önümüzdeki yıllarda Jet Fest organizasyonunun sadece Antalya ile sınırlı kalmayacağını, başta Ankara olmak üzere diğer illerde de Jet Fest organizasyonunun yapılacağını belirtti.

Gerçekleştirilecek etkinliğe 7'den 77'ye herkesi beklediklerini ifade eden yetkililer organizasyon öncesinde Antalya Cumhuriyet Meydanından ücretsiz servisler ile ulaşımın sağlanacağı, 19 Mayıs Pazar günü saat 12:00' de Antalya Karain Havacılık Eğitim Merkezi’ ne tüm halkı ve model severleri beklediklerini belirtti.

ANTALYA'DA JETFEST HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000