14 Eylül 2011, Çarşamba 11:55:02

TARKİM HAVALANDIKÇA HAVALANIYOR

Gökyüzünde adından sıkça söz ettiren Tarkim Havacılık, uçuş okulunda olduğu kadar hava taksi faaliyetlerinde de iddiasını sürdürüyor.
  • arkadaşlar sektörde seversin sevmessin bir şirket yatırım yapmış onlarca insana istihdam sağlamış anca alkışlanır. Ne zaman tarkimle ilgili bir haber çıksa kim olduklarını herkesin bildiği bir kaç arkadaş işini gücünü bırakıp başlıyorlar tarkimi taşlamaya. Ama inanın artık herkes herşeyin farkında artık boş dedikodulara karnımız tok ne derler ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Polemik sadece size kaybettirir.
  • dhmi toprağı kiraya verir arkadaşım binalar şirketlere aittir bilmiyorsan öğren.TRI için okul yetkisine gerek yoktur öğretmenin yetkisi yeterlidir,yeter ki shgm onaylı olsun. çok bilmeyin yaa, tebrik edin tebrik.. yatırım yapmaya cesaret etmek bile erdem ister. Gökhan Yıldırım.
  • El openlerin cok olsun,berhudar ol..
  • DHMI ne zamandir havalimani icinde yer satar olmusta tarkim hangar satin almis??Suna kira komisyonculuguna soyundu desenize..
  • muş muş çu arkadaş!! tahu birşey bildiğin ettiğin yok sırf kıskançlığından çekememzliğinden muş muş lara başlamışsın :) araştır bir doğru düzgün önce bak aşağıda adam açıklama yapıyor sana konu ile alakalı. sektörde yenisin galiba sen.o yüzden üstlerin sana yaz dedi karala dedi sende görevini yapıyorsun herhheralde :) hangi yeni olduğun havacılık şirketinde çalışıyorsun sen? neyse boşver anlayan anladı..
  • Demekki neymiş? Tarkim'in yetkisi yokmuş. Yetkili olan IKON'muş. Dolayısıyla Tarkim böyle bir eğitim veremiyormuş.
  • Bu tür müjdeleri çok duyuyoruz ancak sivil havacılığının onaylamadığı girişimler veya dış bağlantılarla yapılana faaliyetlerin ve anlaşmaların hiç bir önemi yoktur.Örneğin Sindel hala dolandırmaya devam ediyor ve insalar vaatlere karşın para yatırmaktan vazgeçmiyor ve kurunun yanında yaşta yanıyor.
  • Tarkim hangi eğitimi vermiş te sonradan aaa kusura bakmayın yetkimiz yok demiş ayrıca bu eğitime yetkili olan okul IKON SHGM de bu okulun examinerlerini tanıyor,reklam kokan hareketler bunlar diyen arkadaş bilgisiz olduğunu nasıl da belli etmişsin,zaten bütün havataksi pilotları bunun için yurtdışına gidiyor. pilotların boşuna yurtdışında teorik eğitimdeyken masraf yapmasınlar diye yapılan bir uygulama bu.
  • Yetki belgesini görmeden inanmayın....
  • Başarılarınızın devamını diliyorum.. Havacılık ile alakalı her alanda boy gösteriyorusnuz ve bunlarıda laikiyle yerine getiriyorsunuz.. Tüm Havacılık camiasıo adına teşekkürler Tarkim..
Geçtiğimiz yıl AHL Özel Hangarlar Bölgesi’nde bin 500 m² alana sahip hangarı satın alarak büyük bir atılım yapan Tarkim Havacılık, işletmesinde bulunan yedi özel jetin tüm operasyonel faaliyetlerini de sorunsuz devam ettiriyor.

Tarkim’den pilotlara bir müjde daha...
Tarkim Havacılık Almanya’nın köklü eğitim kuruluşlarından Alman sivil havacılık otoritesi onaylı IKON (FTO/TRTO) ile birlikte TRI (Type Ratıng Instructor) kursu veriyor. Eğitimin; 32 saat teorik bölümü Tarkim Havacılık’ın Florya’daki tesisinde, 5 saatlik simulatör uçuşu ilgili tip simültöründe, kalan bir saatlik uçuş eğitimi ise uçakta verilecek.

Eğitimden tüm hava taksi pilotları fayadalanabilecek.

JAR FCL uyumlu tek/çift pilot TRI 1.eğitim dönemi 10.10.2011 tarihinde gerçekleştirilecektir.
TARKİM HAVALANDIKÇA HAVALANIYOR

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 12 yıl önce
arkadaşlar sektörde seversin sevmessin bir şirket yatırım yapmış onlarca insana istihdam sağlamış anca alkışlanır. Ne zaman tarkimle ilgili bir haber çıksa kim olduklarını herkesin bildiği bir kaç arkadaş işini gücünü bırakıp başlıyorlar tarkimi taşlamaya. Ama inanın artık herkes herşeyin farkında artık boş dedikodulara karnımız tok ne derler ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Polemik sadece size kaybettirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
dhmi toprağı kiraya verir arkadaşım binalar şirketlere aittir bilmiyorsan öğren.TRI için okul yetkisine gerek yoktur öğretmenin yetkisi yeterlidir,yeter ki shgm onaylı olsun. çok bilmeyin yaa, tebrik edin tebrik.. yatırım yapmaya cesaret etmek bile erdem ister. Gökhan Yıldırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
El openlerin cok olsun,berhudar ol..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
DHMI ne zamandir havalimani icinde yer satar olmusta tarkim hangar satin almis??Suna kira komisyonculuguna soyundu desenize..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
muş muş çu arkadaş!! tahu birşey bildiğin ettiğin yok sırf kıskançlığından çekememzliğinden muş muş lara başlamışsın :) araştır bir doğru düzgün önce bak aşağıda adam açıklama yapıyor sana konu ile alakalı. sektörde yenisin galiba sen.o yüzden üstlerin sana yaz dedi karala dedi sende görevini yapıyorsun herhheralde :) hangi yeni olduğun havacılık şirketinde çalışıyorsun sen? neyse boşver anlayan anladı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Demekki neymiş? Tarkim'in yetkisi yokmuş. Yetkili olan IKON'muş. Dolayısıyla Tarkim böyle bir eğitim veremiyormuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bu tür müjdeleri çok duyuyoruz ancak sivil havacılığının onaylamadığı girişimler veya dış bağlantılarla yapılana faaliyetlerin ve anlaşmaların hiç bir önemi yoktur.Örneğin Sindel hala dolandırmaya devam ediyor ve insalar vaatlere karşın para yatırmaktan vazgeçmiyor ve kurunun yanında yaşta yanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Tarkim hangi eğitimi vermiş te sonradan aaa kusura bakmayın yetkimiz yok demiş ayrıca bu eğitime yetkili olan okul IKON SHGM de bu okulun examinerlerini tanıyor,reklam kokan hareketler bunlar diyen arkadaş bilgisiz olduğunu nasıl da belli etmişsin,zaten bütün havataksi pilotları bunun için yurtdışına gidiyor. pilotların boşuna yurtdışında teorik eğitimdeyken masraf yapmasınlar diye yapılan bir uygulama bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yetki belgesini görmeden inanmayın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Başarılarınızın devamını diliyorum.. Havacılık ile alakalı her alanda boy gösteriyorusnuz ve bunlarıda laikiyle yerine getiriyorsunuz.. Tüm Havacılık camiasıo adına teşekkürler Tarkim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000