18 Haziran 2010, Cuma 18:35:58

BU NASIL KARŞILAMA?

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı'nda bugün kelimenin tam anlamıyla izdiham vardı...
  • Bir futbolcu bir de hacı karşılaması... Bu iki anlamsız kalabalık kesinlikle yasaklanmalı....
  • geçen sene elanonun karşılanması bundan on bin kat beterdi lütfen futbol düşmanları ,ben üniversite mezunuyum herkesle kültür yarışınada girerim dünde oradaydım taşkınlık yapmadan bakındım geldim ne var bunda ordaki bin kişiden yüz tanesi ancak cahil eğitimsiz abartmayın fazla terbiyesizlik küstahlık falan diye adamı ham yaparlar...
  • bence futbol takımlarının futbolcu karşılama görüntüsü sona ermeli artık..GS Artık havaalanında futbolcu karsılamayacagını duyurdu,umarım dıger takımlarımızda buna uyar... GERCEKTEN İLKEL BİR GORUNTU...
  • yazıklar olsun bize millet olarak ne hale gelmişiz..ülkenin durumunuda byle incelikle düşünse şu millet belki bizdende birşeyler olur...birgün bu yabancı hayranlığı bizi ne hallere düşürecek bakalım
  • haberde dıkkatımı ceken bı kısım oldu havalımanında calısıyorum ve guvenlıte sıvıl gorduklerını daha dogrusu besıktas formalı olanları guvenlıkten gecırmedıler dısarda beklemesını soyledı guvenlık...Ama şu wardıkı bazı taraftarlar ıcerı gırmeyı bırakın pasaportun arkasına bıle gecmısler nasıl gectıklerını bılemıyorum artık hepsı aynı saatte bı ucaktan ınıp orda beklıyor olamazlar bıde AMIGOLAR bu bahsettıgım kısıler bende pasaportun arka tarafına gectım cunku gecme ıznım var ama onlara nasıl musade etmısler araya kımlerı sokmuslar polısler nasıl ızın wermıs sız dusunun EN TEHLIKELISIDE NE KADAR BUYUK BI GUVENLIK ZAAFIYETI YASANMIS SIZ DUSUNUN :)
  • Tek kelime ile KINIYORUM. Kültür başkentindeki kültürsüzlüğe sebep olan herkesi.
  • Askımız için heryeri yakarız!!! Ahl inönü İstanbul!!! Çarşı burada!!!
  • arkadaşım yorumların hiçbirinde bjk kıskanan bir tavır yokki,hangi takım için oyuncu gelse hepsi aynını yapar burada konu bjk veya taraftarı değil insanların tutumu ve hareketi,ayrıca içindeki ezikliği kendin yorumunda belirtmişsin :)
  • Taraftarın suçu mu, yoksa AHL İdari Amirinin basiretsizliği mi, AHL polis ve güvenliğinin yetersizliği mi, yoksa İST Emniyet Müdürlüğü ile bu gibi durumlarda takviye gönderilmesine yönelik bir protokol yok mu? Daha AHL'ye girişte polis kontrol noktası var. Her yerde kameralar var, ama önlem yok. Yani asayiş de yok, güvenlik de yok. Terörist olsam bu fırsatı kaçırmazdım. Tam bir rezaletti. Beşiktaşa da yakışmadı, hiçbir spor klübüne de, hiçbir gruba da, insanlığa da yakışmaz. Yazıklar olsun, yapana da, önlemeyene de, önleyemeyene de.
  • ama bu gercekten rezillik.besikta olarak degil millet olarak böyleyiz biz!!!

Beşiktaş’ın yeni transferi Ricardo Quaresma’nın Atatürk Havalimanı’na geleceğini duyan çok sayıda Beşiktaşlı taraftar AHL'ye akın etti. Dış hatlar terminalinin iç kısmına  alınmayan taraftarlar, polis engeline rağmen içeriye girerek yolcu yakınlarına ve havalimanı personellerine zor dakikalar yaşattı.

Quaresma’nın gelişiyle savaş alanına dönen Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Katı'nda kalabalıktan istifade eden hırsızlar ve terminalde yolcularını bekleyen kadınları taciz edenler iş başındaydı.
Yaşanan gerginliklerin içerisinde kalan ve diğer uçakları bekleyen yolcu yakınları ise ne yapacaklarını şaşırmış şekilde kalabalığın arasında ezilme tehlikesi geçirirken,  bölgeye çevik kuvvet takviye edildi.
Havaalanı personelleri ile taraftar ve medya mensupları arasında izdiham nedeniyle zaman zaman yumruklaşmaya varan kavgalar meydana geldi.
Quaresma’nın terminalde bekleyen aracına binmesinin ardından tezahüratlar ile havaalanı trafiğini kapatan 500'e yakın taraftardan geriye; plastik su şişeleri, cips paketleri, yanmış meşaleler ve bira şişeleri kaldı.

İŞTE İZDİHAMIN GÖRÜNTÜLERİ:BU NASIL KARŞILAMA?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 12 yıl önce
Bir futbolcu bir de hacı karşılaması... Bu iki anlamsız kalabalık kesinlikle yasaklanmalı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
geçen sene elanonun karşılanması bundan on bin kat beterdi lütfen futbol düşmanları ,ben üniversite mezunuyum herkesle kültür yarışınada girerim dünde oradaydım taşkınlık yapmadan bakındım geldim ne var bunda ordaki bin kişiden yüz tanesi ancak cahil eğitimsiz abartmayın fazla terbiyesizlik küstahlık falan diye adamı ham yaparlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bence futbol takımlarının futbolcu karşılama görüntüsü sona ermeli artık..GS Artık havaalanında futbolcu karsılamayacagını duyurdu,umarım dıger takımlarımızda buna uyar... GERCEKTEN İLKEL BİR GORUNTU...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yazıklar olsun bize millet olarak ne hale gelmişiz..ülkenin durumunuda byle incelikle düşünse şu millet belki bizdende birşeyler olur...birgün bu yabancı hayranlığı bizi ne hallere düşürecek bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
haberde dıkkatımı ceken bı kısım oldu havalımanında calısıyorum ve guvenlıte sıvıl gorduklerını daha dogrusu besıktas formalı olanları guvenlıkten gecırmedıler dısarda beklemesını soyledı guvenlık...Ama şu wardıkı bazı taraftarlar ıcerı gırmeyı bırakın pasaportun arkasına bıle gecmısler nasıl gectıklerını bılemıyorum artık hepsı aynı saatte bı ucaktan ınıp orda beklıyor olamazlar bıde AMIGOLAR bu bahsettıgım kısıler bende pasaportun arka tarafına gectım cunku gecme ıznım var ama onlara nasıl musade etmısler araya kımlerı sokmuslar polısler nasıl ızın wermıs sız dusunun EN TEHLIKELISIDE NE KADAR BUYUK BI GUVENLIK ZAAFIYETI YASANMIS SIZ DUSUNUN :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Tek kelime ile KINIYORUM. Kültür başkentindeki kültürsüzlüğe sebep olan herkesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Askımız için heryeri yakarız!!! Ahl inönü İstanbul!!! Çarşı burada!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
arkadaşım yorumların hiçbirinde bjk kıskanan bir tavır yokki,hangi takım için oyuncu gelse hepsi aynını yapar burada konu bjk veya taraftarı değil insanların tutumu ve hareketi,ayrıca içindeki ezikliği kendin yorumunda belirtmişsin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Taraftarın suçu mu, yoksa AHL İdari Amirinin basiretsizliği mi, AHL polis ve güvenliğinin yetersizliği mi, yoksa İST Emniyet Müdürlüğü ile bu gibi durumlarda takviye gönderilmesine yönelik bir protokol yok mu? Daha AHL'ye girişte polis kontrol noktası var. Her yerde kameralar var, ama önlem yok. Yani asayiş de yok, güvenlik de yok. Terörist olsam bu fırsatı kaçırmazdım. Tam bir rezaletti. Beşiktaşa da yakışmadı, hiçbir spor klübüne de, hiçbir gruba da, insanlığa da yakışmaz. Yazıklar olsun, yapana da, önlemeyene de, önleyemeyene de.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ama bu gercekten rezillik.besikta olarak degil millet olarak böyleyiz biz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000