25 Ekim 2015, Pazar 01:51:53

Atatürk Havalimanı'nda Polnet çilesi

Atatürk Havalimanı'ndaki Polnet Bilgi Sistemi'nde meydana gelen arıza nedeniyle, pasaport noktalarında uzun kuyruklar meydana geldi.
  • Bizler yatırımı fuzuli havalimanları ve oy almaya dönük yaptığımız için çağdaş yenilenmiş ve olması gereken sistemlerin fazla önemi yoktur.
  • Son bir aydir her giris cikisimda bu sorun hep var sistem tasimiyor.Alt yapi yatirimi zayif olunca is yukunu tasiyamiyor.
  • Aynı şey sık sık Saw dada oluyor...Bir türlü çözülmüyor...Bilimsel ve teknik konulardaki durumumuz budur...önemli olan diğer şeyler...
  • Sizin haberler hep eksik neler neler oliyor habereniz yok Saw ayne sekilde ve 2.30 saat surdu en son manuel almaya basladilar Dun herkez bakti habrleri ama siz uykuya kaldiniz galiba o saata
  • TURKIYE DEKI BIR TURLU DUZELMEK BILMEYEN SISTEM
  • Yolcular ve emniyet görevlileri çok zor durumda kalmıştır. Bir yandan yolcu haklı diğer yandan da çalışan görevli haklı. Sabretmek lazım. Bayagi da kavga gürültü oldu yani. Uçağını kaciranlar zaten ayrı bir dert işin yoksa işin içinden çık.
  • Tek kelimeyle R E Z A L E T

Emniyet Genel Müdürlüğü Polnet Bilgi Sistemi’nde saat 20.00 itibariyle başlayan arıza nedeniyle, Atatürk Havalimanı’nda yolcu giriş ve çıkışlarında yığılma oldu.

Yolcular Polnet arızası nedeniyle uzun süre bekleyince alkış ve ıslıklayarak tepki gösterdi. Sistemdeki arıza yüzünden yolcuların giriş ve çıkışları manuel olarak yapılabildi.

Yolcular, yaşanan arıza nedeniyle havalimanında Türkçe ve İngilizce anons yapılarak yolcu kuyruğu oluşmaması için açık olan pasaport noktalarına yolcuları yönlendirdi. Polis, ise yolcu yoğunluğunu azaltmak için bütün pasaport kontrol noktalarını açarak yolcuların işlemlerini hızlandırmaya çalıştı.

Arıza nedeniyle iç ve dış hatlarda toplam 24 seferde gecikmeler yaşandı. Arıza 22.30 sularında giderildi.

Atatürk Havalimanı'nda Polnet çilesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Polnet ~ 5 yıl önce
Bizler yatırımı fuzuli havalimanları ve oy almaya dönük yaptığımız için çağdaş yenilenmiş ve olması gereken sistemlerin fazla önemi yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 5 yıl önce
Son bir aydir her giris cikisimda bu sorun hep var sistem tasimiyor.Alt yapi yatirimi zayif olunca is yukunu tasiyamiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 5 yıl önce
Aynı şey sık sık Saw dada oluyor...Bir türlü çözülmüyor...Bilimsel ve teknik konulardaki durumumuz budur...önemli olan diğer şeyler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haber ~ 5 yıl önce
Sizin haberler hep eksik neler neler oliyor habereniz yok Saw ayne sekilde ve 2.30 saat surdu en son manuel almaya basladilar Dun herkez bakti habrleri ama siz uykuya kaldiniz galiba o saata

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DASFAS ~ 5 yıl önce
TURKIYE DEKI BIR TURLU DUZELMEK BILMEYEN SISTEM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 5 yıl önce
Yolcular ve emniyet görevlileri çok zor durumda kalmıştır. Bir yandan yolcu haklı diğer yandan da çalışan görevli haklı. Sabretmek lazım. Bayagi da kavga gürültü oldu yani. Uçağını kaciranlar zaten ayrı bir dert işin yoksa işin içinden çık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vecihi ~ 5 yıl önce
Tek kelimeyle R E Z A L E T

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ferman ~ 5 yıl önce
Hep negatif, hep negatif. Allah'ın izniyle ilk milli dornier-328 uçağımızı yapalım, o zaman görcez sizi, polnet diyor uzay teknolojisi o kadar arıza olacak. Arapçayı da söktük mü heyşey daha güzel olacak.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000