03 Nisan 2015, Cuma 16:00:45

ASKERİ UÇAĞIN ZOR ANLARI

Almanya’dan İstanbul’a gelen askeri uçağın iniş takımları açılmadı, acil iniş deklare eden uçak bir süre tur attıktan sonra inişini gerçekleştirdi.
  • Gumruk bi kere itiraz edemiyor,diplomatik ve nato semsiyesi altinda mal getirip goturuyorlar.bizim c 130 amerikaya inse washington daki turk buyukelciligine mal goturse ve getirse ve xray dahi sokulmadan cekilse...statu ayni...dokunulmazlik var.karsiliklilik ilkesidir...bilmeden atip tutmayin.ne ajani..gelenler kargo,aynen bizimde hakkimiz var ordaki misyonlarimiza gonderdigimiz mallarda ayni yolla gider
  • Ah bu askerler
  • 1970'li yıllarda okullarda amerikan yardımı ayran dağıtılırdı. Tozdan yapılma kimyasal bir şey. O zaman şüphelenen birileri analiz ettirmiş ve içinde gelişime olumsuz etki eden maddeler bulunmuş ve dağıtımı durdurulmuştu. Bu yabanılarla ilişkilerde dikkatli olmak gerektiği defalarca ispatlanmış gerçeklerdir. Hayrına birşey yapmazlar bunlar. İlişkileri kesmek olmaz ama tekrar dikkat, tekrar dikkat, tekrar dikkat.
  • memleket yolgeçen hanı olabilir evet doğrudur belki ama manevi askerlerde var.amerika unutma bunu
  • Ne alaka ajanlar normal tarifeli ucakla gelemezlermi
  • allahın sopası yok diye boşuna dememişler, gizli saklı işler yapanlar böyle yakalanıyor işte. Ne işi var ABD askeri uçağının ahl de?
  • C17 kargo ucagi,rutin olarak senede 2-3 kere gelir..ne getirdigini bilen yok ne goturdugunu bilen yok...
  • Amerikan askeri ucaginin istanbul da. Ortaligi karistiracak ajanlari mi getirmis?
  • ABD den deyince izmir sandim bi an :)

Almanya’dan İstanbul’a gelen askeri  uçağın iniş takımları açılmadı, acil iniş deklare eden uçak bir süre tur attıktan sonra inişini gerçekleştirdi.

ABD’ye ait askeri uçak dün İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş öncesinde zor anlar yaşadı. İniş takımları açılmayan uçak bir süre havalimanı üzerinde tur attı.

Uçağın pilotu Atatürk Havalimanı hava trafik kontrolörleri ile irtibata geçerek iniş öncesi emergency deklare etti. İniş takımları açılan uçak, normal prosedürler çerçevesinde sorunsuz olarak inişini gerçekleştirdi.

©Airporthaber.com

ASKERİ UÇAĞIN ZOR ANLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Gumruk bi kere itiraz edemiyor,diplomatik ve nato semsiyesi altinda mal getirip goturuyorlar.bizim c 130 amerikaya inse washington daki turk buyukelciligine mal goturse ve getirse ve xray dahi sokulmadan cekilse...statu ayni...dokunulmazlik var.karsiliklilik ilkesidir...bilmeden atip tutmayin.ne ajani..gelenler kargo,aynen bizimde hakkimiz var ordaki misyonlarimiza gonderdigimiz mallarda ayni yolla gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah ~ 5 yıl önce
Ah bu askerler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayran ~ 5 yıl önce
1970'li yıllarda okullarda amerikan yardımı ayran dağıtılırdı. Tozdan yapılma kimyasal bir şey. O zaman şüphelenen birileri analiz ettirmiş ve içinde gelişime olumsuz etki eden maddeler bulunmuş ve dağıtımı durdurulmuştu. Bu yabanılarla ilişkilerde dikkatli olmak gerektiği defalarca ispatlanmış gerçeklerdir. Hayrına birşey yapmazlar bunlar. İlişkileri kesmek olmaz ama tekrar dikkat, tekrar dikkat, tekrar dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 5 yıl önce
memleket yolgeçen hanı olabilir evet doğrudur belki ama manevi askerlerde var.amerika unutma bunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ne alaka ajanlar normal tarifeli ucakla gelemezlermi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sopası yok ~ 5 yıl önce
allahın sopası yok diye boşuna dememişler, gizli saklı işler yapanlar böyle yakalanıyor işte. Ne işi var ABD askeri uçağının ahl de?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
C17 kargo ucagi,rutin olarak senede 2-3 kere gelir..ne getirdigini bilen yok ne goturdugunu bilen yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne işi var ~ 5 yıl önce
Amerikan askeri ucaginin istanbul da. Ortaligi karistiracak ajanlari mi getirmis?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
ABD den deyince izmir sandim bi an :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 5 yıl önce
o adb olmasın

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000