01 Ocak 2012, Pazar 08:45:02

YOLCULARA THY PİYANGOSU...

Türk Hava Yolları (THY), 2011 yılının son yolcusuna ve 2012 yılının ilk yolcusuna istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat bileti armağan etti...
  • yok o sef iyi bu sef guzel yacısınız yacı............
  • O karedeki en güzel şey Dilber Hanım herhalde. Herkez bir yana Dilber Hanım bir yana. CIPnin Dilber'i.
  • YA O RESIMDE ASIL KADIR SEFIMIZI ATLIYOSUNUZ. O BITANE. HER ISE KOSUYOR ISININ ADAMI. ALLAH HERKESE BOYLE TK SEFIYLE CALISMAYI NASIP EDER INSALLAH. ASLAN SEFIM.
  • ATATURK KIMLERE KALMIS DIYENLERE. ATATURKTE KALANLARIN TAMAMI KENDINI KANITLAMIS PERSONELLER. KISKANANLAR CATLASIN. DURMAK YOK YOLA DEVAM :)
Pakistan'ın Karaçi kentine gitmek için üç aylık oğlu Osman ile birlikte Atatürk Havalimanı'na gelen Kadriye Özçelik, THY'nin 2011 yılındaki son yolcusu oldu. Pakistan'daki Türk okullarında görev yaptığını ve ara tatili için Türkiye'ye geldiğini ifade eden Özçelik, "İlk defa bebekle seyahat ediyorum. Bebek biraz rahatsızdı. Bilet çıkması iyi oldu. İnşallah yeni yılda da daha mutlu ve sağlıklı gireriz" dedi.

Ailesi ile birlikte İstanbul'da tatil yaptıktan sonra görev yaptığı Karaçi'ye geri dönen Koreli Ohhun Im ise, 2011'de THY'nin ilk yolcusu oldu. Seyahatlerinde zaman zaman THY ile uçtuğunu ve servis kalitesini çok beğendiğini belirten Im, "Benim için sürpriz oldu, çok şanslıyım. THY'ye teşekkür ediyorum" dedi. 
 
Her iki yolcuya istedikleri yönde kullanabilecekleri hediye biletleri THY İstasyon Müdürü İbrahim Özdemir ve CIP Şefi Dilber Türk tarafından verildi.YOLCULARA THY PİYANGOSU...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 7 yıl önce
yok o sef iyi bu sef guzel yacısınız yacı............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
O karedeki en güzel şey Dilber Hanım herhalde. Herkez bir yana Dilber Hanım bir yana. CIPnin Dilber'i.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
YA O RESIMDE ASIL KADIR SEFIMIZI ATLIYOSUNUZ. O BITANE. HER ISE KOSUYOR ISININ ADAMI. ALLAH HERKESE BOYLE TK SEFIYLE CALISMAYI NASIP EDER INSALLAH. ASLAN SEFIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ATATURK KIMLERE KALMIS DIYENLERE. ATATURKTE KALANLARIN TAMAMI KENDINI KANITLAMIS PERSONELLER. KISKANANLAR CATLASIN. DURMAK YOK YOLA DEVAM :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000