05 Şubat 2016, Cuma 14:18:46

Ve THY üçüncü kez 'dalya' diyor

Türk Hava Yolları (THY), Atatürk Havalimanı'ndan bulunan THY Teknik hangarında düzenlediği organizasyonla 300'üncü uçağının tanıtımını gerçekleştiriyor.
  • Show ya da degil 299 ya da 300 ne onemi var bir kez de gurur duyun satilmis irlandalilar. On yildir yaziyorsunuz ne oldu? THY buyudukce buyudu artik dunya markasi kabul edin ya da etmeyin hslep oradaysa arsin burada cok basit irlandali urur kervan yurur. Sizi kaale alan yok zaten
  • 13. Kez dalya dedik 1300. Pushback aracımız gelince ama haber yapılmadı yazık.
  • Aldatma yapılmasını kınıyorum başka şirketlerdeki uçakları filoya dahil ederek 300.üncü uçak gösterisi yapılması THY'na yakışmayan bir duruş.
  • Bu uçakta yeni geliştirilen hafif koltuklar varmış, sonra yeni geliştirilen mutfak ürünleri varmış, daha hafif malzeme demek uçağın daha az yakıt tüketmesi anlamına gelir çok önemlidir.ayrica da uçağın içindeki koltukları Türkiyedeki bir firma üretmiş, koltuklar, koltukların arkalarında ki TV'ler, ses sistemleri ve tüm entertainment sisteminin maliyeti 10 milyon dolar civarı tutuyor. 2 yıla kadar bu sistemleri türkiyede üretmeye başlanacak.ayrica kendi uçak similatörumuzu de 1-2 yıla üretebilecez. Tüm bunlar Türkiye için ciddi ekonomik katkı demektir..thy nin üst yöneticileri zeki akıllı adamlardir. ispatı da ortada..beğenmeyen sevmeyen binmesin gidin diğerleri ile üçün.

Türk Hava Yolları (THY) bugün tarihi bir günü yaşıyor. 

Avrupalı uçak üreticisi Airbus'tan alınan TC-LNC tescilli Airbus A330-300 tipi uçak, THY filosunun 300'üncü uçağı olarak tanıtılıyor.

Atatürk Havalimanı'ndaki THY Teknik hangarında gerçekleşen organizasyona THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı da katılıyor. 

Televizyonlardan canlı yayın yapılmayacak olan organizasyonda, AirportHaber, Periscope uygulamsıyla canlı yayın gerçekleştirecek. 

Tanıtım töreniyle ilgili Periscope hesabından sorularınızı sorabilirsiniz. 

Aşağıdaki buton kırmızıya döndüğü anda canlı yayını ister web üzerinden ister mobil cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

*Güncellendi
THY Teknik hangarında çekim gücü zayıf olduğu için yayınlarda sorun yaşanıyor. THY'nin Periscope hesabından yaptığı yayında da görüntüler açılmıyor.

@AirportHaber

 

300. uçağımızın içinden ilk görüntüler #airbus #300thaircraft

Posted by Türk Hava Yolları on 5 Şubat 2016 Cuma
 

300. uçağımızın içinden ilk görüntüler #airbus #300thaircraft

Posted by Türk Hava Yolları on 5 Şubat 2016 Cuma
Ve THY üçüncü kez 'dalya' diyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Sacma ~ 2 yıl önce
Show ya da degil 299 ya da 300 ne onemi var bir kez de gurur duyun satilmis irlandalilar. On yildir yaziyorsunuz ne oldu? THY buyudukce buyudu artik dunya markasi kabul edin ya da etmeyin hslep oradaysa arsin burada cok basit irlandali urur kervan yurur. Sizi kaale alan yok zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
13. Kez dalya dedik 1300. Pushback aracımız gelince ama haber yapılmadı yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Aldatma yapılmasını kınıyorum başka şirketlerdeki uçakları filoya dahil ederek 300.üncü uçak gösterisi yapılması THY'na yakışmayan bir duruş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroty ~ 2 yıl önce
Bu uçakta yeni geliştirilen hafif koltuklar varmış, sonra yeni geliştirilen mutfak ürünleri varmış, daha hafif malzeme demek uçağın daha az yakıt tüketmesi anlamına gelir çok önemlidir.ayrica da uçağın içindeki koltukları Türkiyedeki bir firma üretmiş, koltuklar, koltukların arkalarında ki TV'ler, ses sistemleri ve tüm entertainment sisteminin maliyeti 10 milyon dolar civarı tutuyor. 2 yıla kadar bu sistemleri türkiyede üretmeye başlanacak.ayrica kendi uçak similatörumuzu de 1-2 yıla üretebilecez. Tüm bunlar Türkiye için ciddi ekonomik katkı demektir..thy nin üst yöneticileri zeki akıllı adamlardir. ispatı da ortada..beğenmeyen sevmeyen binmesin gidin diğerleri ile üçün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000