04 Kasım 2009, Çarşamba 07:39:04

VE BARIŞ YORULMAZ'IN ESARETİ BİTTİ

13 Ağustos günü Hırvatistan'da hırsızlık suçlamasıyla tutuklanan ve iki buçuk aydan bu yana tutuklu bulunan THY Kabin Amiri Barış Yorulmaz ve eşi Nilgün Yorulmaz, beraat etti.
  • Geçmiş olsun . En kısa sürede sizi aramızda görmeyi diliyoruz
  • barıs abıcım cok gecmıs olsun hayırlısıyla hemen ucalım yıne ucalım nılgun hanımın yaptıgı keklerden yıyelım.ayy cok sevındımmm.allah bırdaha gostermesın.
  • sonunda adalet yerını buldu gecte olsa umarım yasadıgınız en kotu olay bu olsun tekrarıda olmasın
  • Geçmiş olsun öncelikle. Bence bu densiz ülkenin yaptığı yanına kar kalmamalı. Devletimizin de desteğiyle mağdur arkadaşlarımız Avrupa İHM dahil mümkün olan her kanaldan haklarını sonuna kadar aramalı, aylardır çektikleri maddi manevi çilenin hesabını bu ülkeye kesinlikle sormalı ve cezalandırılmalarını sağlamalı. Bir daha bir Türk vatandaşıyla uğraşırken durup bir düşünmelerini sağlayacak her şey yapılmalı.

Evlilik yıldönümü için gittiği Hırvatistan'da hırsızlık suçlamasıyla tutuklanan THY Kabin Amiri Barış Yorulmaz ve eşi Nilgün Yorulmaz, akşam saatlerinde sona eren duruşma sonunda beraat etti.

Dün saat 15:00'te başlayan duruşma akşam saatlarine kadar sürdü. Kararı Barış Yorulmaz'ın Türkiye'deki ailesi de sevinçle karşıladı. Hırvatistan'da yurtdışı çıkış yasağı konulan Barış Yorulmaz ve eşi Nilgün Yorulmaz, beraat kararının ardından büyük sevinç yaşadı.

Beraat kararının hemen ardından Airport TV'nin telefonla ulaştığı Yorulmaz, " Şu an çok mutluyum. Önümü göremiyorum. Şaşkınım ve heyecanlıyım" demekle yetindi.

Barış Yorulmaz çiftinin Hırvatistan'da tutuklandığını ilk ortaya çıkaran AirportHaber ve Airport TV, beraat haberini de ilk olarak verme başarısını gösterdi.

©AirportHaber.com Özel

VE BARIŞ YORULMAZ'IN ESARETİ BİTTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
Geçmiş olsun . En kısa sürede sizi aramızda görmeyi diliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
barıs abıcım cok gecmıs olsun hayırlısıyla hemen ucalım yıne ucalım nılgun hanımın yaptıgı keklerden yıyelım.ayy cok sevındımmm.allah bırdaha gostermesın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sonunda adalet yerını buldu gecte olsa umarım yasadıgınız en kotu olay bu olsun tekrarıda olmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Geçmiş olsun öncelikle. Bence bu densiz ülkenin yaptığı yanına kar kalmamalı. Devletimizin de desteğiyle mağdur arkadaşlarımız Avrupa İHM dahil mümkün olan her kanaldan haklarını sonuna kadar aramalı, aylardır çektikleri maddi manevi çilenin hesabını bu ülkeye kesinlikle sormalı ve cezalandırılmalarını sağlamalı. Bir daha bir Türk vatandaşıyla uğraşırken durup bir düşünmelerini sağlayacak her şey yapılmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000