16 Nisan 2012, Pazartesi 08:17:54

'UÇMAK İSTEMİYORUZ' DEDİLER, SEFERİ İPTAL ETTİRDİLER

Türk Hava Yolları'nın Roma'ya gidecek olan uçağında olay çıktı...
  • Burada bazı yazılar THY çalışanıyım olarak yazılıyor arkadaşlar eğer çalışansanız gerçekten o ifadelerinize yazık çünkü kapılarda THY ye girebilmek için millet " sınav açılsın " diye bekliyor siz ise rötardan rahatsız oluyorsunuz hayret size vede yazık. ( moderatör ben yazdım siz yine yayınlamazsınız ama ben yazıyorum yinede THY nin doğrultusunda yazdığım zaman yayınlamıyorsunuz hakikaten bazı düşüncelerinizi değiştirmenizi talep ediyorum ) Saygılarımla.
  • mağduriyet yorumlarına gülüyorum. binmeyin kardeşim thy ye. hem pahalı hem konforu az hem rötarcı. sadece fırtınada değil her zaman rötarlı. bile bile biniyorsanız cezasını çekeceksiniz ozaman.
  • "THY nin adam kayırma torpılle ıse alma akraba sırketı olmasını gecıyorum bu durum herkesı bezdırdı ama ne hıkmetse tepedekı adamlar kapı gıbı devletım var arkamda dıyerek ıstedıgını yapmaya devam edıyor yatacak yerlerı yok o ayrı" Ama lodos var kardesım kabın ekıbı napsın sucu ne? ya da kaptan ne yapsın boyle zıhnıyetlı adamlarıda bındıreceksın ucaga tum ucus ekıbı ınecek ucaktan oto pilotla gondereceksın gorcekler sonra sonucu... dussun mu ucak bunu yanı hava muhalefetıne sırketler ne yapsın?
  • eylem filan yaptığımız yok rüzgar da mı bizim suçumuz..
Türk Hava Yolları'nın dün TK-1863 sefer sayılı İstanbul-Roma seferini yapacak olan A321 tipi yolcu uçağında yaşanan gerginlik nedeniyle uçuş iptal edildi.

THY'nin tarifeli Roma seferi uçağın kalkışının lodos ve yoğun uçuş trafiği nedeniyle 3 saate yakın bir süre gecikmesi üzerine yolcular kabin ekipleriyle tartıştı, uçağa polis çağrıldı. 
 
Uçak içinde gerginliğe neden olan olay şöyle gelişti; THY'nin Roma'ya haraket edecek olan uçağı yaklaşık 1.5 saatlik gecikmeyle yolcularını aldıktan sonra uçuş trafiği ve lodos nedeniyle sıraya girdi. Seferin gecikmeli olarak yapılacağı yolculara duyuruldu ve uçak içinde bekleyiş başladı. Zaman zaman yolculardan tepki gelse de uçuş için bekleyiş devam etti. Ancak toplamda 3 saate varan bir rötarın ardından yolcular ayaklanarak kabin ekibiyle tartışmaya başladı.
 
Roma yolcuları kabin ekipleriyle önce sözlü daha sonra ise fiili olarak tartışmaya girdi. 
 
Yolcuları sakinleştirmeye çalışan kabin ekibi, sert tepkiyle karşı karşıya kaldı. Uçaktan inmek isteyerek uçmayacaklarını belirten yolcular, taşkınlıklarını giderek artırdı. Bunun üzerine kaptan pilot uçağa polis çağırdı. 
 
Uçağa gelen polisler yolcuları terminale aldı. Yolcular tepkilerini burada da sürdürünce THY seferi iptal etmek zorunda kaldı. Roma yolcuları otele yerleştirilerek bu sabah 08:20 saatinde kalkacak olan uçakla Roma'ya gönderilecekleri bilgisi verildi.

©AirportHaber
'UÇMAK İSTEMİYORUZ' DEDİLER, SEFERİ İPTAL ETTİRDİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
Burada bazı yazılar THY çalışanıyım olarak yazılıyor arkadaşlar eğer çalışansanız gerçekten o ifadelerinize yazık çünkü kapılarda THY ye girebilmek için millet " sınav açılsın " diye bekliyor siz ise rötardan rahatsız oluyorsunuz hayret size vede yazık. ( moderatör ben yazdım siz yine yayınlamazsınız ama ben yazıyorum yinede THY nin doğrultusunda yazdığım zaman yayınlamıyorsunuz hakikaten bazı düşüncelerinizi değiştirmenizi talep ediyorum ) Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mağduriyet yorumlarına gülüyorum. binmeyin kardeşim thy ye. hem pahalı hem konforu az hem rötarcı. sadece fırtınada değil her zaman rötarlı. bile bile biniyorsanız cezasını çekeceksiniz ozaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
"THY nin adam kayırma torpılle ıse alma akraba sırketı olmasını gecıyorum bu durum herkesı bezdırdı ama ne hıkmetse tepedekı adamlar kapı gıbı devletım var arkamda dıyerek ıstedıgını yapmaya devam edıyor yatacak yerlerı yok o ayrı" Ama lodos var kardesım kabın ekıbı napsın sucu ne? ya da kaptan ne yapsın boyle zıhnıyetlı adamlarıda bındıreceksın ucaga tum ucus ekıbı ınecek ucaktan oto pilotla gondereceksın gorcekler sonra sonucu... dussun mu ucak bunu yanı hava muhalefetıne sırketler ne yapsın?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
eylem filan yaptığımız yok rüzgar da mı bizim suçumuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000