16 Ocak 2010, Cumartesi 16:40:08

UÇAKTA ÖNÜNE GELENE KÜFÜR ETTİ

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Dusseldorf seferini yapacak TK-1527 sefer sayılı uçağında alkollü yolcu krizi yaşandı.
  • oncelikle yazılanları dogru okumanı oneriyorum ilk olarak problemin yasandığı yer ucak değil bu sahıs otobuse kadar yaptıgınız gozlem eksiklikleriyle ucağın kapısına kadar geliyor kabin amiri bunun farkına zaten varmıştır fakat korukte birebir saldırı yasanmasın diye goz yumup guvenlik guclerini haber vermiştir zaten kabin memurlarıda sizlerin basta yapmanız gereken uyarıları ucak içinde yapmıslar ben sadece yazılanları yorumladım hersey acık asıl sorun bu yolcunun ucaga kadar gelmesi zaten bu kişi şizofren hastası olsa orda amire saldırsa bu olayın sorumlusu kim olacak ????
  • Valla bravo yaa;hem polisi,hem de thy personelini işinden etmişsin senin ne iş yaptığını merak ediyorum açıkçası.muhtemelen nasa da astronot falansındır herhalde.Gerçi onlar bile hata yapıyordur çünkü hata insana has bir şey ama eminim sen insandan da öte bir şeysin süpermen diyelim biz sana..
  • peki nerde uçağa girişte yolcuyu gözlemleme???
  • adam şu saatte evindedir inanın ne geçti şimdi eline thy nin..türkiye bura.... bu yazı haberleri bence koymayın gerçeğe eyleme dönüşmüyor...

İstanbul-Dusseldorf seferini yapacak THY uçağında alkollü yolcu krizi yaşandı. Önüne gelene küfür eden yolcu uçaktan atıldı.

 

Saat 14.05’te Dusseldorf’a gitmek için bilet işlemlerini yaptıran Mehmet Budancamanak (24) adlı yolcu, alkolün etkisiyle kendilerini uçağa götüren otobüste yolculara küfür etmeye başladı.

 

Garip hareketler sergileyen yolcu, uzun süre küfürlerine devam etti. Budancamanak adlı yolcu küfürlerini uçak içinde de sürdürdü. Kendisini uyaran kabin görevlerine de ağza alınmayacak küfürler yağdıran Budancamanak’ın durumu uçağın pilotuna iletildi.

 

Pilot kule ile görüşerek uçakta sorunlu yolcu bulunduğunu bildirdi ve polis istedi.        

 

Kısa süre sonra uçağa polis ekipleri geldi. Yolcu gözaltına alınmak istedi ancak bu pek de kolay olmadı. Yolcu bu kez de polislere küfür etti ve karşı koymaya çalıştı.

 

Gözaltına alınan Mehmet Budancamanak, Atatürk Havalimanı’ndaki polis merkezine alındı.

 

Aşırı derecede alkollü olduğu belirtilen Budancamanak sağlık kontrolü için hastaneye gönderildi.

Polisten dayak yediğini ve THY'nin kendisinden fazla para aldığını ileri süren sarhoş yolcunun iddiaları sadece saat 20.00'de Airport TV Ana Haber'de...


©AirportHaber.com

UÇAKTA ÖNÜNE GELENE KÜFÜR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
oncelikle yazılanları dogru okumanı oneriyorum ilk olarak problemin yasandığı yer ucak değil bu sahıs otobuse kadar yaptıgınız gozlem eksiklikleriyle ucağın kapısına kadar geliyor kabin amiri bunun farkına zaten varmıştır fakat korukte birebir saldırı yasanmasın diye goz yumup guvenlik guclerini haber vermiştir zaten kabin memurlarıda sizlerin basta yapmanız gereken uyarıları ucak içinde yapmıslar ben sadece yazılanları yorumladım hersey acık asıl sorun bu yolcunun ucaga kadar gelmesi zaten bu kişi şizofren hastası olsa orda amire saldırsa bu olayın sorumlusu kim olacak ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Valla bravo yaa;hem polisi,hem de thy personelini işinden etmişsin senin ne iş yaptığını merak ediyorum açıkçası.muhtemelen nasa da astronot falansındır herhalde.Gerçi onlar bile hata yapıyordur çünkü hata insana has bir şey ama eminim sen insandan da öte bir şeysin süpermen diyelim biz sana..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
peki nerde uçağa girişte yolcuyu gözlemleme???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
adam şu saatte evindedir inanın ne geçti şimdi eline thy nin..türkiye bura.... bu yazı haberleri bence koymayın gerçeğe eyleme dönüşmüyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000