30 Ocak 2012, Pazartesi 00:33:11

"UÇAKTA ONCA SAAT İNTERNETSİZ NASIL UÇUYORMUŞUZ"

Türk Hava Yolları’nın geçtiğimiz günlerde başlattığı uçakta internet keyfi yolculardan olumlu not almaya başladı.
  • american airlines ile 3 sene once, new york - lax ucmustum ve o zaman wifi vardi ucus boyunca, demekki biz amerikanin 3 sene gerisindeyiz, ve bu gibi insanlar thyde internet gorunce seviniyor.
  • Evet bunca zaman ne yapıyor muşuz? Sorusuna cevap bu hanımefendiye olsa olsa şu olur "BUNCA ZAMAN DEMEK Kİ BOŞ BOŞ BEYİN FAKİRİ MESAJLAR ATIP GÖRGÜSÜZLÜĞÜN SON NOKTASINI KULLANAMIYORMUŞUZ" Nefret ediyorum artık dünyanın bu hale gelmesinden herşey okadar basit ve kolay görülmeye başladı ki helede yeni nesil tamamen tembelliğin ve boş beyin olmanın birer aynası gibi yazık. "Gerçi bu hanımefendi çokta yeni nesil değil ama neyse :)"
  • Allah sevdiğine bağışlasın... :)
  • ediodum,oluyomus,güzel dilimizi pas pas ediyorlar!!
Türk Hava Yolları (THY) Boeing 777 tipi uçağında bir süreliğine ücretsiz olarak yolcularının hizmetine sunduğu kablosuz internet (WIFI) uygulamasına ilk tepki ünlü modacı Ece Sükan’dan geldi.

Türk Hava Yolları’nın henüz tek uçakta uygulamaya koyduğu kablosuz internet hizmeti Panasonic Avionics Corporation tarafından gerçekleştirilen Global Communication Suite (GSC) ile sağlanıyor. Bu hizmeti geçtiğimiz günlerde yolcularına sunan THY’ye ilk tepki ünlü modacı Ece Sükan’dan geldi.

Sükan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından THY’nin kablosuz internet hizmetinden duyduğu memnuniyeti “Bu kadar zaman uçakta internetsiz nasıl uçmuşuz” diyerek takipçileriyle paylaştı."UÇAKTA ONCA SAAT İNTERNETSİZ NASIL UÇUYORMUŞUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
american airlines ile 3 sene once, new york - lax ucmustum ve o zaman wifi vardi ucus boyunca, demekki biz amerikanin 3 sene gerisindeyiz, ve bu gibi insanlar thyde internet gorunce seviniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Evet bunca zaman ne yapıyor muşuz? Sorusuna cevap bu hanımefendiye olsa olsa şu olur "BUNCA ZAMAN DEMEK Kİ BOŞ BOŞ BEYİN FAKİRİ MESAJLAR ATIP GÖRGÜSÜZLÜĞÜN SON NOKTASINI KULLANAMIYORMUŞUZ" Nefret ediyorum artık dünyanın bu hale gelmesinden herşey okadar basit ve kolay görülmeye başladı ki helede yeni nesil tamamen tembelliğin ve boş beyin olmanın birer aynası gibi yazık. "Gerçi bu hanımefendi çokta yeni nesil değil ama neyse :)"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Allah sevdiğine bağışlasın... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ediodum,oluyomus,güzel dilimizi pas pas ediyorlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000