02 Ocak 2014, Perşembe 10:06:38

UÇAKTA FENALAŞAN YOLCUYA FERHAT GÖÇER MÜDAHALE ETTİ

Dün sabah Kıbrıs’tan kalkan İstanbul uçağında fenalaşan hastaya ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı.
  • Ya ho kardesim Doktorluk kutsa. Ogretmenlik kutsal. Diger meslekler. Batilmidir. Herkes ekmegi ni en iyi sekilde Nasil kazanacagim Ona gore. Meslek secmistir Biz. Havaciyiz. Ucakciyiz Ve. O begenmediginiz. Imami oda kutsal degilmi Imam siz bir islam toplulugu. Olurmu. Saygilarimla. Ucak ve. NDT. Uzmani. Hawaii. USA.
  • Atma Lee hooker din kardeşiyiz :)
  • meslekteşımı tebrik ederim :) benımde başıma gelmişti bir sefer..ama küçük bir kazaydı çocuğun eli kesilmişti hafif bir tampon yapmıştım :) hastaya geçmiş olsun Ferhat beye de teşekkrüler..
  • Ferhat gocer yapmis oldugu iyilikten dolayi kutlar hastayada gecmis olsun dilerim

Türk Hava Yolları'nın dün gerçekleştirilen TK961 sefer sayılı Lefkoşa-İstanbul uçuşu sırasında fenalaşan bir yolcuya ünlü şarkıcı Ferhat Göçer müdahale etti. İşte ayrıntılar...

Ferhat Göçer, önceki gece Kıbrıs’taki Merit Park Otel’de yılbaşı konseri verdi. Ünlü şarkıcı, İstanbul’a dün sabah saat 09.40’ta kalkan uçakla döndü.

Uçakta aniden fenalaşan bir böbrek hastasına ilk müdahaleyi de asıl mesleği doktorluk olan Göçer yaptı.

En arka koltukta oturan yolcu için yapılan “Doktor var mı?” anonsu üzerine yerinden kalkıp hastanın yanına giden Göçer, onu önce muayene etti, ardından ağrı kesici iğne yaptı.

UÇAKTA FENALAŞAN YOLCUYA FERHAT GÖÇER MÜDAHALE ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ya ho kardesim Doktorluk kutsa. Ogretmenlik kutsal. Diger meslekler. Batilmidir. Herkes ekmegi ni en iyi sekilde Nasil kazanacagim Ona gore. Meslek secmistir Biz. Havaciyiz. Ucakciyiz Ve. O begenmediginiz. Imami oda kutsal degilmi Imam siz bir islam toplulugu. Olurmu. Saygilarimla. Ucak ve. NDT. Uzmani. Hawaii. USA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Atma Lee hooker din kardeşiyiz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lee_Hooker ~ 5 yıl önce
neden atayımki i phone uygulaması :) adım soyadım Alişan Barca :D bak internetten bulursun :D muayene olmak istersen 182 den randevu alabilrsin bana...hekim seçme hakkın var :)
Lee_Hooker ~ 5 yıl önce
meslekteşımı tebrik ederim :) benımde başıma gelmişti bir sefer..ama küçük bir kazaydı çocuğun eli kesilmişti hafif bir tampon yapmıştım :) hastaya geçmiş olsun Ferhat beye de teşekkrüler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ugur ~ 5 yıl önce
Ferhat gocer yapmis oldugu iyilikten dolayi kutlar hastayada gecmis olsun dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000