25 Şubat 2012, Cumartesi 09:53:47

UÇAKTA "1A" TARTIŞMASI

CHP’li Mevlüt Aslanoğlu ve eski Ak Parti Milletvekili Sekmen’in biniş kartları THY tarafından alındı, Adalet Bakanı Yardımcısı Veysi Kaynak’a verildi. Görevliler talimatı THY’nin mail ile verdiğini söyledi
  • kokpitte mesela, ayıp etmişler
  • gösteriş, görgüsüzlük, sonradan görme, kibir neden hep bizim insanımızda var
  • DEVLETİN PRESTİJİNİ HALA UÇAKLA,MAKAM ARABASIYLA OLUYOR ZANNEDİYORUZ AMA HALBUKİ VATANDAŞINA VERDİĞİN DEĞER,İLİME,BİLİME,SANAT VE SPORA GÖSTERDİĞİN İLGİ VE YATIRIM İLE OLUYOR...BU GERÇEĞİ BU ÇIKARCI,BENCİL,ÇIKARCI İNSANLAR NE ZAMAN ANLAYACAKLAR???
  • Yorumunuzun her kelimesine katiliyorum.
İktidar ve muhalefet arasında “atanmışlar ve seçilmişlerin birbirine ezdirilmemesi” tartışması yaşanırken, Esenboğa Havalimanı’nın VIP bölümü ilginç bir koltuk olayına sahne oldu.

CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, eski Ak Parti Milletvekili Mehmet Sekmen ve eski YÖK üyesi Prof. Dr. Enver Hasanoğlu’nun aldıkları biniş kartları değiştirildi. 1A nolu koltuk Adalet Bakanı Yardımcısı olarak atanan eski Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak’a verildi.

Önceki gün Esenboğa Havalimanı’nın VIP bölümünde Aslanoğlu, Sekmen ve Hasanoğlu İstanbul’a gidecek uçağın en ön sırasındaki VIP koltukları için biniş kartlarını aldılar.

Üçlü, salonda beklerken, THY görevlileri gelerek, bir yanlışlık olduğunu, biniş kartlarını yeniden düzenlemek zorunda olduklarını belirterek kartları geri topladılar.

Aslanoğlu, Sekmen ve Hasanoğlu, yanlışlık gerekçesiyle ellerinden alınan biniş kartlarının Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak’a verilmek üzere değiştirildiğini öğrenince şaşkınlık yaşadı. THY yetkilileri, 1A nolu koltuğu Adalet Bakan Yardımcılığı’na atanan Kaynak’a verirken, Aslanoğlu ve Sekmen’i bir yan koltuğa, Hasanoğlu’nu ise arkadaki 4 nolu koltuğa yerleştirdi.
UÇAKTA "1A" TARTIŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 6 yıl önce
kokpitte mesela, ayıp etmişler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gösteriş, görgüsüzlük, sonradan görme, kibir neden hep bizim insanımızda var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DEVLETİN PRESTİJİNİ HALA UÇAKLA,MAKAM ARABASIYLA OLUYOR ZANNEDİYORUZ AMA HALBUKİ VATANDAŞINA VERDİĞİN DEĞER,İLİME,BİLİME,SANAT VE SPORA GÖSTERDİĞİN İLGİ VE YATIRIM İLE OLUYOR...BU GERÇEĞİ BU ÇIKARCI,BENCİL,ÇIKARCI İNSANLAR NE ZAMAN ANLAYACAKLAR???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumunuzun her kelimesine katiliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000