18 Haziran 2012, Pazartesi 10:19:22

UÇAKLAR YAKIT KRİTİĞİNE GİRDİ

Atatürk Havalimanı'ndaki yoğunluk nedeniyle iki uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yaptı.
  • ankarada napacak adam? nasıl gelecek istanbula saçma sapan konuşma...hub diyeceğinize GÖÇ ankaraya olsun deseniz biraz? nedense demiyorsunuz hiç? herkes istanbula göç ediyor... heryeri tepe 7 tane tepe var küçücük şehir.ne yeşillik var ne alt yapı nesine gelirler göç ederler anlamam.yürümeye yer yok nefes alınmıyor.gerçi 80 sene öncede gelirlerdi istanbula...ozamanda şartlar derlerdi...halbuki ozamanlar ne şartlar vardı ne standartlar iş bile yoktu...demek amaç ekmek parası değil...başka birşey...
  • Dunyada bi tane baskent gosterin bu kadar kisir bir ucus agi olan. Her gun Lufthansa, Qatar dunyanin yolcusunu goturuyo. Bunlar da seyrediyo. Yok mu ki Ankara'nin bakanlari milletvekilleri bu kaybin hesabini sorsun THY'deki is bilmezlerden? Sami Alan denen sahsiyet Anadolujet'i batirdi kim hesap sorabildi? Yaziklar olsun. Hepsinin hesabi obur tarafta gorulur burda olmasa da. Burda kazandiginiz hakedilmeyen koltuklarin ve paralarin hesabi elbet sorulacak.
  • bakiyorumda bu islerden anlayanda konusuyor anlamayanda konusyor.. kisacasi agzi olan konusuyor..
  • siz daha esenboğa'yı 2.hub yapmayın. gun boyu toplamda 15-16 y.dışı uçak iniyor. canavar gibi terminali var, herşey müsait. ahl de kaza olursa hesabını kim verecek?

Türk Hava Yolları'nın TK 2163 sefer sayılı Ankara - İstanbul uçağı dün Atatürk Havalimanı'nda yaşanan yoğunluk nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yapmak zorunda kaldı. Yakıt kritiğine girdiği belirtilen 150 yolculu uçağın, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakıt ikmali yaptıktan sonra tekrar Atatürk Havalimanı'na döndüğü öğrenildi.

Yaşanan yoğunluk nedeniyle Middle East Airlines’a ait MEA 267 sefer sayılı Beyrut – İstanbul seferini yapan uçağın da Atatürk Havalimanı üzerinde birkaç kez tur attıktan sonra yakıt kritiğine girmesi sonucu Sabiha Gökçen Havalimanı’na divert ettiği öğrenildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapan 142 yolculu A320 tipi uçağın, bazı yolcularının uçaktan indirildiği ve tekrar yakıt alarak Atatürk Havalimanı’na geri döndüğü ifade edildi.

Bu arada 17 Haziran Pazar günü 1048 uçak ile Atatürk Havalimanı yine limitleri zorladı.

Atatürk Havalimanı’nda dün 522 iniş ve 526 kalkış gerçekleştirilirken, 118 bin 237 yolcu Atatürk Havalimanı’nı kullandı.

İşte yolcu rakamları;
İç Hat Gelen Yolcu Sayısı: 20377
İç Hat Giden Yolcu Sayısı: 20836
Dış Hat Gelen Yolcu: 38,094
Dış Hat Giden Yolcu: 38,930

©AirportHaber.com ÖZEL

UÇAKLAR YAKIT KRİTİĞİNE GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yürü beaa ~ 6 yıl önce
ankarada napacak adam? nasıl gelecek istanbula saçma sapan konuşma...hub diyeceğinize GÖÇ ankaraya olsun deseniz biraz? nedense demiyorsunuz hiç? herkes istanbula göç ediyor... heryeri tepe 7 tane tepe var küçücük şehir.ne yeşillik var ne alt yapı nesine gelirler göç ederler anlamam.yürümeye yer yok nefes alınmıyor.gerçi 80 sene öncede gelirlerdi istanbula...ozamanda şartlar derlerdi...halbuki ozamanlar ne şartlar vardı ne standartlar iş bile yoktu...demek amaç ekmek parası değil...başka birşey...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esb'a katiliyorum ~ 6 yıl önce
Dunyada bi tane baskent gosterin bu kadar kisir bir ucus agi olan. Her gun Lufthansa, Qatar dunyanin yolcusunu goturuyo. Bunlar da seyrediyo. Yok mu ki Ankara'nin bakanlari milletvekilleri bu kaybin hesabini sorsun THY'deki is bilmezlerden? Sami Alan denen sahsiyet Anadolujet'i batirdi kim hesap sorabildi? Yaziklar olsun. Hepsinin hesabi obur tarafta gorulur burda olmasa da. Burda kazandiginiz hakedilmeyen koltuklarin ve paralarin hesabi elbet sorulacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
offff ~ 6 yıl önce
bakiyorumda bu islerden anlayanda konusuyor anlamayanda konusyor.. kisacasi agzi olan konusuyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esb ~ 6 yıl önce
siz daha esenboğa'yı 2.hub yapmayın. gun boyu toplamda 15-16 y.dışı uçak iniyor. canavar gibi terminali var, herşey müsait. ahl de kaza olursa hesabını kim verecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000