08 Mart 2013, Cuma 09:11:35

UÇAKLAR PAS GEÇTİ

Atatürk Havalimanı’nda piste giren köpekler, iki uçağın pas geçmesine neden oldu.
  • saçma sapan yorumlara bak .. adam hav hav yazmış onu bile beğenmişler
  • Kontrolorumuz firca cekseymis kopeklerede ayni biz pilotlara cektigi gibi.
  • THY'de calisan bir isci girse inmeye devam ederlerdi tabii, isciler zaten telef olup gidiyor havaalaninda. Fakat kucuk sevimli bir kopegi oldurmek olmaz.
  • Ağır abi!!!! Saf mısın yoksa başka birşey misin???? Uçuşla ilgin yok belli de...

Dün Atatürk Havalimanı uçuş kulesinde görevli personeli, THY’nin Adana-İstanbul seferi yapan ve JAT Havayolları'nın Belgrat İstanbul seferini yapan uçağının inişi öncesi pistte iki köpek gördü. Kule görevlisi THY uçağının kaptanı ile telsiz bağlantısı kurarak uçağın pas geçmesini istedi. Daha sonra pistte bulunan köpekleri çıkarmak için Atatürk Havalimanı İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bilgi vererek pistin temizlenmesini istedi. İtfaiye ekipleri piste yaptıkları kontrollerin ardından pist trafiğe açılırken, THY’nin Adana-İstanbul seferi yapan ve JAT Havayollarının Belgrat İstanbul seferini yapan uçakları kule personellerinin dikkati üzerine sorunsuz bir şekilde Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.

İtfaiye yetkilileri köpeklerin Atatürk Havalimanında bulunan askeri meydan tarafından gitmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

UÇAKLAR PAS GEÇTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

KF1500 ~ 5 yıl önce
saçma sapan yorumlara bak .. adam hav hav yazmış onu bile beğenmişler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 5 yıl önce
Kontrolorumuz firca cekseymis kopeklerede ayni biz pilotlara cektigi gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isci/kopek ~ 5 yıl önce
THY'de calisan bir isci girse inmeye devam ederlerdi tabii, isciler zaten telef olup gidiyor havaalaninda. Fakat kucuk sevimli bir kopegi oldurmek olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saf mı ne! ~ 5 yıl önce
Ağır abi!!!! Saf mısın yoksa başka birşey misin???? Uçuşla ilgin yok belli de...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ağır abi ~ 5 yıl önce
yazık ülkedeki tartışma seviyesi de trafikdeki seviyede bu işte..... köpekler haklıymış daha iyi bir hayat kurmak için rigaya yerleşip 70000 avroya ev alıp ordanda 5 yıllık oturma izni ve çalışma izni alarak hayatlarını balık temizleme fabrikalarında neden daha iyi koşullarda geçirmek istediklerini şimdi daha iyi anladım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000