02 Ocak 2011, Pazar 21:15:03

"UÇAK PATLAYACAK"

Türk Hava Yolları'nın Ercan - İstanbul uçağına kalkıştan kısa süre uçakta "Uçak patlayacak" notu bulununca Atatürk Havaalanı'nda geniş güvenlik önlemleri alındı.
  • O park ettikleri yer bomba ihbarı yapılmış uçakların park ettirildikleri bölge....Anormal bir durum yok yani...
  • nedense hep ercan kalkıslı ucuslarda not bulunuyor,tuvalet aynasına,duvarına birşeyler yazılıyor,her firmada oluyor,üzerine gidilmeli,herkesin bildiği gibi ercanda güvenlikde dillere destan...geçmişte korsan eylemleride oradan oldu?
  • uçağı patlatacak intihar eylemcisi sadece uçak patlayacak diyemi yazar ? Dalga geçmiş biri tüm sazanlarda yutmuş. peçeteye mi tuvalet kağıgına mı yoksa antetli kağıda mı yazılmış .
  • kalkıştan kısa süre sonra "uçak patlayacak" notu bulunuyor ve uçak inişinin ardından THY bakım hangarının önündeki motor test merkezine mi çekiliyor ? Yaaa, ya haberde gariplik var ya da birşeyler yanlış...ihbar var ve uçarak ercan dan istanbula gelecek motor test in önüne parkedecek..Perihan Savaşın 70 li yıllardaki filmi gibi...
Ercan-İstanbul seferini gerçekleştiren uçakta bulunan not polisi alarma geçirdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı'ndan kalkış yapan THY'nin İstanbul uçağında, bir kağıda yazılmış olan "uçak patlayacak" notu polisi alarma geçti.

Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından THY Teknik Bakım Hangarı'nın önünde bulunan Motor Test Merkezi'ne çekilen uçaktan yolcular çıkartıldı. Bomba imha uzmanları bomba dedektör köpekleri ile uçakta arama yaptı.

Kontroller sonucunda ihbarın asılsız çıktığı anlaşılırken, notu hangi yolcunun yazdığı polis tarafından araştırılıyor
"UÇAK PATLAYACAK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
O park ettikleri yer bomba ihbarı yapılmış uçakların park ettirildikleri bölge....Anormal bir durum yok yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
nedense hep ercan kalkıslı ucuslarda not bulunuyor,tuvalet aynasına,duvarına birşeyler yazılıyor,her firmada oluyor,üzerine gidilmeli,herkesin bildiği gibi ercanda güvenlikde dillere destan...geçmişte korsan eylemleride oradan oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
uçağı patlatacak intihar eylemcisi sadece uçak patlayacak diyemi yazar ? Dalga geçmiş biri tüm sazanlarda yutmuş. peçeteye mi tuvalet kağıgına mı yoksa antetli kağıda mı yazılmış .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kalkıştan kısa süre sonra "uçak patlayacak" notu bulunuyor ve uçak inişinin ardından THY bakım hangarının önündeki motor test merkezine mi çekiliyor ? Yaaa, ya haberde gariplik var ya da birşeyler yanlış...ihbar var ve uçarak ercan dan istanbula gelecek motor test in önüne parkedecek..Perihan Savaşın 70 li yıllardaki filmi gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000