28 Haziran 2012, Perşembe 08:35:59

TURKISH CARGO SON SÜRAT

Türk Hava Yolları (THY), Doğu Avrupa ve Rusya Kargo Bölge Müdürlüğü'nü Viyana'da hizmete açtı...
  • Herkes ne kadarda cok biliyor 2adet 330. 3 tane 310 birde uls cargonun ler ucagi kiralik kisaca bilende yaziyor bilmeyende.!!!!
  • Emin olun bu torpilli vatandaşlar sizin burada yazdıklarınızı okuyorlar, veya okuyup vah vah ne hata yaptık bunlara diye hayıflanıyorlardır Kendi kendimizi tatmin etmeye devam...
  • madem torpilliler sayesinde bu kadar başarı sağlandı neden takunya ve torpil hava yolları durmadan zarar açıklıyor??? ayrıca o başarıları hep iş bilen eski personel kazandırıyor yeni torpilliler de başarıları sahipleniyorlar..tabii başarısızlıkta da eski personel suçlu her zaman...açıklaması bu kadar basit ve net...ömründe tek bir dakika kargoda çalışmamış biri 3-5 ayda kargo yu kar a geçiriyorsa o nu hemen genel müdür yapmak lazım o zaman!!!!
  • yani bu bilgiler gerçekten bölge sorumlusundan geldiyse vay halimize..filomuzda sadece 2 330 ve 3 tane 310 uçağı var kargo olarak..sahip olduğumuz kargo uçaklarından bile haberi olmayan bölge sorumlusu olduğunu düşünmek istemiyorum umarım kendisinden cıkmamıştır bu haber..

Bölge Müdürü Burak Ömeroğlu, görev alanında faaliyet gösteren acentelere yönelik düzenlenen resepsiyonda, THY'nin kargo hizmeti hakkında bilgi verdi.

İlk kez 1936 yılında kargo taşımaya başlayan THY'nin bugün 185 uçaktan oluşan bir filoya sahip olduğunu belirten Ömeroğlu, filoda 6 Airbus A330 tipi kargo uçağı bulunduğunu ve üç yeni uçağın da sipariş edildiğini bildirdi.

Ömeroğlu, THY'nin beş kıtada 200'den fazla istasyondan kargo taşımacılığı yaptığına değinerek, Doğu Avrupa ve Rusya Kargo Bölge Müdürlüğü'nün de ''Dinamik ve istikrarlı bir istasyon'' olarak THY'ye büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Burak Ömeroğlu, geçen yıl 6 kargo uçağıyla 386 bin ton kargo taşıdıklarını kaydetti.

Türkiye'nin Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin ve 1. Müsteşar Ufuk Ekinci'nin de katıldığı resepsiyonda, THY Kargo Birimi Başkan Yardımcısı Halit Anlatan, acente yöneticileriyle görüştü.

TURKISH CARGO SON SÜRAT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Herkes ne kadarda cok biliyor 2adet 330. 3 tane 310 birde uls cargonun ler ucagi kiralik kisaca bilende yaziyor bilmeyende.!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emin olun ~ 6 yıl önce
Emin olun bu torpilli vatandaşlar sizin burada yazdıklarınızı okuyorlar, veya okuyup vah vah ne hata yaptık bunlara diye hayıflanıyorlardır Kendi kendimizi tatmin etmeye devam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MADEM ~ 6 yıl önce
madem torpilliler sayesinde bu kadar başarı sağlandı neden takunya ve torpil hava yolları durmadan zarar açıklıyor??? ayrıca o başarıları hep iş bilen eski personel kazandırıyor yeni torpilliler de başarıları sahipleniyorlar..tabii başarısızlıkta da eski personel suçlu her zaman...açıklaması bu kadar basit ve net...ömründe tek bir dakika kargoda çalışmamış biri 3-5 ayda kargo yu kar a geçiriyorsa o nu hemen genel müdür yapmak lazım o zaman!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
yani bu bilgiler gerçekten bölge sorumlusundan geldiyse vay halimize..filomuzda sadece 2 330 ve 3 tane 310 uçağı var kargo olarak..sahip olduğumuz kargo uçaklarından bile haberi olmayan bölge sorumlusu olduğunu düşünmek istemiyorum umarım kendisinden cıkmamıştır bu haber..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000