01 Nisan 2009, Çarşamba 18:21:55

Trabzon seferleri iptal edildi

Türk Hava Yolları'nın bu akşam Trabzon'a düzenlemeyi planladığı sefer olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
  • Teşekkür ediyorum.
  • Yine çenemi tutamadım. kusura bakmayın arkadaşlar ya. kuyruk acım var. hazmedemiyorum Thy'yi ve Türk pilotlarını. Zavallının biriyim ben
  • sadece moscow_lions mı?? yorum yapanların %80 ne demek istiyor belli değil ama rating top noktada...THY hava durumu gitme diyorsa bile kalkıpta bir yerlere gidip yatıyor ve para mı kazanıyor?? bunu mu diyorsun???kimse sormazmı hava durumu gitme dediği halde neden gittin diye???
  • Birilerine eglence kaynagi olabildiysem ne mutlu bana...Hayirli bir is yaptigimi dusunuyorum.Ne de olsa Turkiyenin stresli,bogucu hayatinda kendisine mutluluk veriyorum.Bundan daha iyi bir sey olabilirmi?Trabzon seferlerine donecek olursak,THY'ni ilk kez kutlamak istiyorum cani yurekten.Nedeni ise hava sartlarini ogrendikleri ve Istanbuldan kalkmadiklari icin.Oysa THY aliskindir pistleri pas gecip kilometrelerce otedeki illerde bulunan havalimanlarina inmeye.

Türk Hava Yolları'nın TK550 sefer sayılı İstanbul-Trabzon seferi Trabzon'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

İstanbul-Trabzon seferini yapacak uçağın Trabzon'a gidememesinden dolayı Trabzon'dan İstanbul'a yapılacak olan TK551 sefer sayılı uçuşun da iptal edildiği öğrenildi.

Trabzon seferleri iptal edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Teşekkür ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yine çenemi tutamadım. kusura bakmayın arkadaşlar ya. kuyruk acım var. hazmedemiyorum Thy'yi ve Türk pilotlarını. Zavallının biriyim ben

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sadece moscow_lions mı?? yorum yapanların %80 ne demek istiyor belli değil ama rating top noktada...THY hava durumu gitme diyorsa bile kalkıpta bir yerlere gidip yatıyor ve para mı kazanıyor?? bunu mu diyorsun???kimse sormazmı hava durumu gitme dediği halde neden gittin diye???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Birilerine eglence kaynagi olabildiysem ne mutlu bana...Hayirli bir is yaptigimi dusunuyorum.Ne de olsa Turkiyenin stresli,bogucu hayatinda kendisine mutluluk veriyorum.Bundan daha iyi bir sey olabilirmi?Trabzon seferlerine donecek olursak,THY'ni ilk kez kutlamak istiyorum cani yurekten.Nedeni ise hava sartlarini ogrendikleri ve Istanbuldan kalkmadiklari icin.Oysa THY aliskindir pistleri pas gecip kilometrelerce otedeki illerde bulunan havalimanlarina inmeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000