17 Kasım 2014, Pazartesi 09:10:47

TOPÇU'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Avrupa Turu Final Serisi kapsamında Belek’teki Montgomerie Maxx Royal Sahası’nda düzenlenen Turkish Airlines Open sponsorü THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları’nın 2014 yılı için 200 milyon dolarlık tanıtım bütçesi ayırdığını ve her kuruşun harcamasında çok titiz davranıldığını söyledi.
  • Bu ulkede taseron calisan bir kisiyim. benim sirtimdan para kazanip hakkimi gasp edenlerin Allah cezalarini versin...
  • taşeron sistemin taşeron ucucu personali.....sgk pirimlerimiz bile uçucu personel olarak yatirilmiyor....simdide thy ID si cikarip sanki thy personeli gibi gosterilmeye calisiliyor ama ne mesai ücreti. ...ne ER boşu. ...ne sendika... hamile bayanlari isten ayrilmaya zorlamak için yerde üretimde ayakta agir islerde calistirma..... ve taşeron sistemi her adimda hissediyorsunuz.... torpille insanlara terfi sistemi.... iş e girerken verilen sozlerin tutulmamasi... Balkız Kürşat emreler çetesine selamlar..
  • Seni kim tutar başkanım.Yolun açık olsun.
  • 300-500 milyon dolar oraya buraya verene kadar habomdan thy tekniğe geçenlerin haklarını verin ilk önce öyle çıkıp sallamak ile olmuyor dışardaki vatandaş ne bilsin sizin bir şey yaptığınızı sanıyor siz ilk önce kendi evlatlarınıza bakın yetim gibi o köşeden bu köşeye atılıyoruz HABOM

Avrupa Turu Final Serisi kapsamında Belek’teki Montgomerie Maxx Royal Sahası’nda düzenlenen Turkish Airlines Open sponsorü THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları’nın 2014 yılı için 200 milyon dolarlık tanıtım bütçesi ayırdığını ve her kuruşun harcamasında çok titiz davranıldığını söyledi.

Şampiyona sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları marka değerini yukarı çıkarmak ve oluşturduğu ürünü tüm dünya piyasasına tanıtma adına bu tür sponsorlukları yapmaya devam ettiğini belirterek 3-4 yıldır düzenledikleri golf turnuvalarında ciddi geri dönüş almaya başladıklarını, en azından Antalya’nın dünya genelinde 5. golf destinasyonu olduğunun tescillendiğini söyledi.

Turnuvaların Antalya’da olmasının kışın daha atıl geçen otelleri hareketlendirdiğini şu an doluluk oranlarının yukarı çıktığını ve amaçlarının turizmde mevsime bağımlılığı kaldırmaya katkıda bulunmak olduğunu söyleyen Topçu, şöyle konuştu: "Otel ve turizmcilerle işbirliği yaparak bu tip turnuvalarla alternatif turizm oluşturmak, bu konu da da 12 ayı tamamlayacak en önemli spor dalı golf. Gençlikten ayakta kalana kadar oynanabilecek önemli mevkilerde olan, zengin insanların sporu. Antalya’da sadece golf oynamıyorlar aynı zamanda tatil yapıyorlar oteller ve sahalar çok iyi ,hizmet kalitesi çok yüksek. Bu faktörler Antalya’yı cazip hale getiriyor, bunu biz de destekliyoruz ve hizmet paketimizi tanıtım açısından çok önemli bir sponsorluk olarak görüyoruz" dedi. Dünyanın 35 ülkesi 50 destinasyonunda 12 ay boyunca bu şampiyonaları düzenleyip amatörleri Antalya’ya getirip yarıştırdıklarını, ilk 10’a giren golfçüleri de profesyonellerle oynattıklarını hatırlatan Topçu, "Golfün gelişmesine ve Antalya’nın bir golf destinasyonu olmasına katkıda bulunuyoruz. Buradan federasyonu da tebrik ediyoruz bunun Antalya’da olması çok önemli. Ayrıca, turizm yatırımcılarının da desteği hissedilir şekilde artmaya başladı. Bu elini taşın altına koymak anlamına geliyor."

Sponsorluğun 2024 yılına kadar devam edip etmeyeceği şeklindeki bir soruyu da cevaplandıran THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, desteğin sadece THY olarak kendilerinin göğüsleyebileceği bir konu olmadığını, Hükümetin, Spor Bakanlığı’nın, Kültür Bakanlığı’nın, yatırımcıların hep birlikte destek vermesi gerektiğini söyledi. Topçu, sözlerine şöyle devam etti: "Biz markamızı tanıtma açısından önemli fırsat olarak görüyoruz, desteğimize devam edeceğiz. Çünkü, golf sporu Antalya’da deniz,kum, güneş üçgenindeki turizmden sonra önemli etkinlik. Sezon bitiminde başlayıp turizm sezonunun başlamasına kadar inanılmaz katkı yapacağını yatırımcılar da gördü. Tesisler ve sahalar dünyanın en iyileri."

YENİ FİLMLER VE SPONSORLUKLAR OLACAK

THY’nin en son birkaç gün önce Dieder Drogba ile çektiği Reklam filmini de hatırlatan Hamdi Topçu, önümüzdeki aylarda başka reklam filmlerinin olabileceği sinyalini verdi ancak detay vermedi. Proje halinde reklam filmi ve sponsorluk çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Topçu, sözlerini şöyle sürdürdü: "THY şu anda dört kıt’ada yolcu taşıyan Avrupa’nın ikinci, dünyanın 12. büyük hava yolu şirketi. Her yıl büyüyen bir hava yolu şirketi, ayrıca hizmet kalitemizle Avrupa’nın en iyi hizmet veren hava yolu seçiliyoruz. Artık kimseyi taklit etmiyoruz bütün yeniliklerimizi kendimiz geliştirmek zorundayız, hizmet paketini geliştirme noktasında tanıtım ayağı olarak sponsorluğa devam edeceğiz."

BÜTÇE 200 MİLYON DOLAR

Türk Hava Yolları’nın 2014 yılında marka değerinin yukarı çıkarma adına 200 milyon dolarlık bütçe ayırdığını söyleyen ancak bu bütçenin THY standartlarında olan diğer hava yolu şirketlerinin tanıtım bütçesinin çok altında olduğunu söyleyen Hamdi Topçu,"Düşük bütçeyle iyi işler yapıyoruz, doğru sponsorluk yapıyoruz, dönüşünü görüyoruz. Önümüzdeki haftalarda yeni sponsorluklar da olabilir görüşmelerimiz devam ediyor. Söylediğim gibi THY marka değerini yukarı çekme hizmet parketini tanıtma konularında ciddi para harcıyor bu paraların da doğru yere harcanması konusunda çok titiz davranıyoruz" dedi.

TOPÇU'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

kisa ve oz ~ 4 yıl önce
Bu ulkede taseron calisan bir kisiyim. benim sirtimdan para kazanip hakkimi gasp edenlerin Allah cezalarini versin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kanatsiz fsc ~ 4 yıl önce
taşeron sistemin taşeron ucucu personali.....sgk pirimlerimiz bile uçucu personel olarak yatirilmiyor....simdide thy ID si cikarip sanki thy personeli gibi gosterilmeye calisiliyor ama ne mesai ücreti. ...ne ER boşu. ...ne sendika... hamile bayanlari isten ayrilmaya zorlamak için yerde üretimde ayakta agir islerde calistirma..... ve taşeron sistemi her adimda hissediyorsunuz.... torpille insanlara terfi sistemi.... iş e girerken verilen sozlerin tutulmamasi... Balkız Kürşat emreler çetesine selamlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CANER ~ 4 yıl önce
Seni kim tutar başkanım.Yolun açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
300-500 milyon dolar oraya buraya verene kadar habomdan thy tekniğe geçenlerin haklarını verin ilk önce öyle çıkıp sallamak ile olmuyor dışardaki vatandaş ne bilsin sizin bir şey yaptığınızı sanıyor siz ilk önce kendi evlatlarınıza bakın yetim gibi o köşeden bu köşeye atılıyoruz HABOM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom ~ 4 yıl önce
Yeter bıktırdınız ya.su ıse bır hal çaresı bulamadınız gıttı habom u kapatın hepsı thy teknısyenı olsun .sacma sapan bır proje ıdı onuda hashasıler baslatıp ellerıne yuzlerıne bulastırdılar.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000