11 Nisan 2009, Cumartesi 08:23:13

Tolga Karel'in uçakta yediği dayak ders oldu!

Tolga Karel'in geçtiğimiz günlerde Stuttgart'tan İstanbul'a gelen THY uçağında dört yolcu tarafından dövülmesi uçuş ekibi eğitim programlarına konu oldu.
  • bence de derslik bi konu niye eleştirmişsiniz ki.anında böle bi çobacı türeyip dayak yiyebilir diye ortamı gerip yerlerde sürünebilir diye güzel bi ders konusu.tabiiiki hiç bir havayolu dandik bi adam da olssa yolcusunun dövülüp uçak içinde müşkül bi halde olmasını istemez.ama önce bizim toplum olarak böyle takozları elememiz ve medyamızın bunları gözümüze sokmaması geliyor.biz zaten bu meşgul vakitte yaratılmış vatandaşın ne olduğunu biliyoruz.
  • Hostesinde işi gücü yoktu sana msj attı. Derslere konu olan her olayda birilerine msj atsan bunun sonu gelmez. Arkadaş çizilen karizmayı düzeltmek için hava yapıyor galiba. Esrar başına vurmuş.
  • Demek Hostes Msj attı diyen ZAVALLI İNSANCIĞA:) Bu ne kompleks arkadaşım. Senin gibi bir zavallı yetersiz yanıma oturup HAVA atmaya kalktığında ben ağzının payını veriyorum. Bazen hostes hanımlar da gereken lafı senin gibilerin bir tarafına geçiriyorlar. Ee ben de çok gülüyorum vallahi. Ne yapsın hanımefendi normal hayaında yapamadığını burada yapmaya çalışıyor zavallıcık diyorum. Senin gibilere alışık olmalılar ki tepeden bakıp geçiyorlar. O kadar.
  • ciğere uzanamayan bir kedi de burada belli ki.hemde bayağı uzanmış ama ulaşamamış.saygıya davet ederim sizi.kutsal bir mesleği kendinizce bu şekilde yorumlayamazsınız.

Tolga Karel'in geçtiğimiz günlerde Stuttgart'tan İstanbul'a gelen THY uçağında dört yolcu tarafından dövülmesi uçuş ekibi eğitim programlarına konu oldu.

Önceki gün 'Nasıl Yani'  adlı televizyon programına katılan Tolga Karel "Beni uçakta dört kişi dövmüştü. Bu olayın ardından bir hostes bana mesaj atıp, benim yaşağım dayak olayı üzerine eğitim aldıklarını söyledi. Kabinde bu tip kavgaların yaşanmaması için neler yapılacağı benim başından geçenler üzerinden anlatılmış.  Demek ki yaşadıklarımız bir işe yaramış." dedi.

Tolga Karel'in uçakta yediği dayak ders oldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
bence de derslik bi konu niye eleştirmişsiniz ki.anında böle bi çobacı türeyip dayak yiyebilir diye ortamı gerip yerlerde sürünebilir diye güzel bi ders konusu.tabiiiki hiç bir havayolu dandik bi adam da olssa yolcusunun dövülüp uçak içinde müşkül bi halde olmasını istemez.ama önce bizim toplum olarak böyle takozları elememiz ve medyamızın bunları gözümüze sokmaması geliyor.biz zaten bu meşgul vakitte yaratılmış vatandaşın ne olduğunu biliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hostesinde işi gücü yoktu sana msj attı. Derslere konu olan her olayda birilerine msj atsan bunun sonu gelmez. Arkadaş çizilen karizmayı düzeltmek için hava yapıyor galiba. Esrar başına vurmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Demek Hostes Msj attı diyen ZAVALLI İNSANCIĞA:) Bu ne kompleks arkadaşım. Senin gibi bir zavallı yetersiz yanıma oturup HAVA atmaya kalktığında ben ağzının payını veriyorum. Bazen hostes hanımlar da gereken lafı senin gibilerin bir tarafına geçiriyorlar. Ee ben de çok gülüyorum vallahi. Ne yapsın hanımefendi normal hayaında yapamadığını burada yapmaya çalışıyor zavallıcık diyorum. Senin gibilere alışık olmalılar ki tepeden bakıp geçiyorlar. O kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ciğere uzanamayan bir kedi de burada belli ki.hemde bayağı uzanmış ama ulaşamamış.saygıya davet ederim sizi.kutsal bir mesleği kendinizce bu şekilde yorumlayamazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000