08 Temmuz 2009, Çarşamba 08:19:57

THY'ye yeni bir uçuş önerisi

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Türker, "Türkiye-Küba turizminin gelişmesi için THY Küba'ya direk uçuş sağlamalıdır." dedi.
  • benim onerim kesinlikle Los angeles (LAX) a sefer açılması her gidişimde yollarda işkence çekiyoruz bir suru turk te aynı dertten yakınıyor THY kurtar bizi Luftansa dan ....
  • selam sana fidel amca,selam sana che.....
  • uln'ye pvg teknik inis mi? hic haritaya baktin mi sen?
  • Mongoli a ya sefer isteyen arkadaşım öncelikle konu sefer için teknik sorunlar bulunmakta. A340 veya 330 ile uçulması gereken bir meydan ancak bu uçakların servis verebileceği bir meydan yok orada non-stop için ve yedek meydan sorunu en önemliside. Shanghai teknik stoplu olması lazım ancak oda başka bir trafik hakkı meselesi ve çin in işine gelmiyor. Ayrıca fazla maliyet getiriyor.

Görev süresini tamamlayan Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Abascal DSP Genel Başkanı Masum Türker'i makamında ziyaret ederek veda etti.

DSP Genel Başkanı Türker, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Türkiye ile Küba arasındaki farklı siyasi rejime rağmen turizm ve ticari ilişkileri iyi yönde olduğunu vurgulayarak, " Türkiye- Küba ilişkilerinin daha fazla gelişmesini istiyoruz. Ulaşımın kolay olması iki ülke arasındaki turizmi geliştireceğini düşünüyoruz. Bu sebeple THY, Türkiye'den Küba'ya direkt uçuşlar gerçekleştirmelidir" dedi.

Türker, Küba'da yeni açılımlarını ciddiyetle takip ettiklerini belirterek, "Özellikle uluslar arası entegrasyonda atılan adımların Küba lehine gelişmesini arzuluyoruz. Küba'daki mikro işletmelerin gelişmesinin Türkiye'ye de uzun vadede yarar sağlayacağını düşünüyoruz" diye konuştu.

THY'ye yeni bir uçuş önerisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
benim onerim kesinlikle Los angeles (LAX) a sefer açılması her gidişimde yollarda işkence çekiyoruz bir suru turk te aynı dertten yakınıyor THY kurtar bizi Luftansa dan ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
selam sana fidel amca,selam sana che.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
uln'ye pvg teknik inis mi? hic haritaya baktin mi sen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Mongoli a ya sefer isteyen arkadaşım öncelikle konu sefer için teknik sorunlar bulunmakta. A340 veya 330 ile uçulması gereken bir meydan ancak bu uçakların servis verebileceği bir meydan yok orada non-stop için ve yedek meydan sorunu en önemliside. Shanghai teknik stoplu olması lazım ancak oda başka bir trafik hakkı meselesi ve çin in işine gelmiyor. Ayrıca fazla maliyet getiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000