26 Ağustos 2012, Pazar 13:36:40

THY'YE YAPILAN SALDIRIDA SON DURUM...

Türk Hava Yolları resmi internet sitesine yapılan saldırılara son vermeyi başardı...
  • PARA VERDİN DİYE ŞİRKETİ VE ÇALIŞANLARI SATIN ALDIĞINI MI ZANNEDİYORSUN BE ÇIKARCI,DÜŞÜNCESİZ,SORUMSUZ,KÖLE TÜCCARI MAHLUK???? GİT KENDİNE ÖZEL UÇAK AL ONUNLA UÇ !!!!!
  • 27 Ağustos 2012, Pazartesi 14:28:22 tarihli yorum yazan köleciye, bir kurumda ücretli çalışmak her denileni yapmak değildir. evet 40 yıl önceki günler çoktan geçti ama ortaçağ geçeli baya bi oluyor canım. 400 yıl geriden geliyorsun. ilo sözleşmelerini oku. köle değil insanlar. tamam mı canım.
  • YÜRÜ GİT BE ADAM..AKLININ ERMEDİĞİ İSLERE BURNUNU SOKMA SEN!!!
  • arkadaşım belliki emekçi ayaklarındansın. ben iktidar taraftarı, senin tabirinle yalayıcı değilim, siyasetle işim olmaz. ben o gün AHL'de 3 saaat keyfi eylem yapan hostesler nedeniyle gecikmiş bir vatandaşım.madem hizmet veriyorsun, madem bakkal değilsin mesela, madem çiftçi değilsin o zaman mesaine, kuralına uyacaksın. beni senin aldıgın primdir, kreş parasıdır, özel hastene bakımıdır, paradır zarttır zurttur en ufak ilgilendirmez. ben 200 tl paramı vermişim uçuşumu yapıp gideceğim yere huzurla varmak isterim. emekmiş hakmış hukukmuş geç bu ayakları, onlar 40 sene öncede kaldı ve inan hiç umrumda değil. işine gelmiyorsa limon satarsın, esnaflık yaparsın.ozaman istedigin zaman eylem yapar dükkanı açmazsın.

Dün Twitter'dan yaptığı tehdidi gerçekleştirerek Türk Hava Yolları'nı sıkıntıya sokan uluslararası hacker grubunun Türkiye ayağı Anonymous Turkey THY'nin sitesini çökertmişti. İlk kez AirportHaber'in duyurduğu saldırı THY'nin bilişim ekibi tarafından saatler süren çalışmalar sonrasında savuşturulmuştu.

Anonymous Turkey'in THY'nin resmi internet sitesine yaptığı saldırı dün gece geç saatlerde sonlandırıldı ancak site üzerinde bazı aksaklıklar yaşanmaya devam ediyor. Türk Hava Yolları'nın yolcularına yaptığı duyurular ve haberler hanelerinin yanısıra uçuş arama seçeneğinin dışındaki birçok linke ulaşılamıyor.

Türk Hava Yolları'nın teknik ekibinin aksaklıkları düzeltebilmek için yoğun uğraş verdikleri ve dün geceden beri çalıştıkları öğrenildi.

©AirportHaber

THY'YE YAPILAN SALDIRIDA SON DURUM...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

PARA VERDİN SATIN MI ALDIN??? ~ 6 yıl önce
PARA VERDİN DİYE ŞİRKETİ VE ÇALIŞANLARI SATIN ALDIĞINI MI ZANNEDİYORSUN BE ÇIKARCI,DÜŞÜNCESİZ,SORUMSUZ,KÖLE TÜCCARI MAHLUK???? GİT KENDİNE ÖZEL UÇAK AL ONUNLA UÇ !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PROMETHEUS ~ 6 yıl önce
27 Ağustos 2012, Pazartesi 14:28:22 tarihli yorum yazan köleciye, bir kurumda ücretli çalışmak her denileni yapmak değildir. evet 40 yıl önceki günler çoktan geçti ama ortaçağ geçeli baya bi oluyor canım. 400 yıl geriden geliyorsun. ilo sözleşmelerini oku. köle değil insanlar. tamam mı canım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EN SON YAZANA HİTABEN!!! ~ 6 yıl önce
YÜRÜ GİT BE ADAM..AKLININ ERMEDİĞİ İSLERE BURNUNU SOKMA SEN!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iktidar. yalayan. yazana ~ 6 yıl önce
arkadaşım belliki emekçi ayaklarındansın. ben iktidar taraftarı, senin tabirinle yalayıcı değilim, siyasetle işim olmaz. ben o gün AHL'de 3 saaat keyfi eylem yapan hostesler nedeniyle gecikmiş bir vatandaşım.madem hizmet veriyorsun, madem bakkal değilsin mesela, madem çiftçi değilsin o zaman mesaine, kuralına uyacaksın. beni senin aldıgın primdir, kreş parasıdır, özel hastene bakımıdır, paradır zarttır zurttur en ufak ilgilendirmez. ben 200 tl paramı vermişim uçuşumu yapıp gideceğim yere huzurla varmak isterim. emekmiş hakmış hukukmuş geç bu ayakları, onlar 40 sene öncede kaldı ve inan hiç umrumda değil. işine gelmiyorsa limon satarsın, esnaflık yaparsın.ozaman istedigin zaman eylem yapar dükkanı açmazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000