17 Mart 2010, Çarşamba 10:46:49

THY'YE TEPKİ

Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Haluk Akçal, THY'nın uçak seferlerinde gitmiş olduğu kısıtlamaya tepki gösterdi.
  • Vay cemaat bile muhalif olmaya başlamış
  • THY beklentileri yonetmeyi becerene kadar, karsisinda duran herseyin destekcisiyim.
  • Sevgili Müslüman Sanayici ve İş adamları Derneği temsilici, lütfen torpil beklemeyin, her şeyin bir planı programı hesabı kitabı var. Bu iş ekonomik bir olaydır, THY de babanızın malı değilki, sonuçta sen THYnin boş uçacak koltuklarını cebinen ödeyeceksen yani zararı cebinden kapatacaksan, THY günde 10 sefer yapsın. Hem sen iş adamıyım diye geçiniyon, şirket yönetiyo olmalısın, ekonomiyi bilmelisin, hiç bir şirket zararına iş yapmaz. Önce Türkiye bunu unutma sevgili Akçal!
  • ıyıde herkesın ıstegıne gore konmuyor ucus saatlerı

Başkan Akçal açıklamasında, "Her defasında GAP'ın başkenti konumundaki Şanlıurfa diye sözlerimize başlıyoruz ama yapılanlar gerçekten GAP'ın başkenti Şanlıurfa'ya yakışmıyor. Havalimanı diye temeli atılan havalimanımızın öncelikle statüsü değiştirildi, kış mevsiminde sis bahane edilerek ILS cihazı sorun haline geldi, şimdi ise her şey normale döndü derken, uçak seferlerinde kısıtlamaya gidiliyor" dedi.

Başkan Akçal, yetkililerle yapmış olduğu görüşmeler sonucu kısıtlamanın geçici olduğu bilgisini aldıklarını söylerken, kısıtlama geçici de olsa turizmin başladığı bir dönemde Şanlıurfa ekonomisine indirilmeye çalışılan büyük bir darbe olacağını savundu.

Şanlıurfa'nın turizm ve tarıma dayalı bir ekonomisinin olduğunu söyleyen Akçal, "Yetkilileri ve özellikle de siyasilerimizi bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

THY'YE TEPKİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Vay cemaat bile muhalif olmaya başlamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY beklentileri yonetmeyi becerene kadar, karsisinda duran herseyin destekcisiyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili Müslüman Sanayici ve İş adamları Derneği temsilici, lütfen torpil beklemeyin, her şeyin bir planı programı hesabı kitabı var. Bu iş ekonomik bir olaydır, THY de babanızın malı değilki, sonuçta sen THYnin boş uçacak koltuklarını cebinen ödeyeceksen yani zararı cebinden kapatacaksan, THY günde 10 sefer yapsın. Hem sen iş adamıyım diye geçiniyon, şirket yönetiyo olmalısın, ekonomiyi bilmelisin, hiç bir şirket zararına iş yapmaz. Önce Türkiye bunu unutma sevgili Akçal!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ıyıde herkesın ıstegıne gore konmuyor ucus saatlerı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000