06 Şubat 2009, Cuma 08:01:22

"THY'ye şimdi çekici bir kadın lazım"

THY önemli bir Hollywood oyuncusuyla proje üreterek bana göre önemli bir adım attı.
  • Evet ya dikkat diyorumda son birkaç senedir hostesler dökülüyo orta yaşlı balık etli hatta şişman ve en fazla 1.60 boy şaşırıyorum ya bence hostesler bir havayolunun vitrinidir THY iyi güzelde vitrini bozuyor işi.
  • Bu şirkette çalışıyorsak doğruları alkışlayıp yanlışları eleştireceğiz tabiki..1 60 boyunda hostes alınmasınımı desteklicez yoksa sınırın 38 yaşında mı olmasını..adam gibi presantabl hosteslerle buyuyemezmi bu şirket..yada boyu uzun yaşı genç işsiz kalmadımı piyasada?? desteklemek le yalakalık ince bir çizgidir..sen çizginin dışına çıkmışın arkadasım..
  • THY başarılı ve büyüyen bir şirket. Sürekli eleştirilmesine rağmen hep ileri adım atıyor ve en iyi şekilde ülkemizi temsil ediyor.
  • Bence yeni hostesler oynasın..1 60 boy , 38 yaş..Kalite gitgide artıyor hamdolsun.. Utanmasalar Yemekteyiz programındaki teyzeleri hostes yapacaklar.. Çekici kadın Thy nin neyine? Genel Müdürlüğün bahçesinde kadın kalmadı, siz hala çekicilik arıyosunuz..Şakacılar sizi...

Ayrıca THY asıl faaliyet alanındaki hizmet kalitesiyle zaten uluslar arası rekabette çok iyi bir yere yerleşmiş durumda. THY, Costner’dan sonra bir de kadın film oyuncusuyla benzer bir proje yaparsa yapılmak istenen etki güçlendirilmiş olur.

Costner işin karizma tarafında iyi oturdu. Güzel ve çekici bir kadın oyuncuyla bu serinin algıyı yükseltme ve heyecan yapma boyutu da karşılanmış olur diye düşünüyorum.

Bu arada Kevin Costner’în kapak olduğu THY’nin Skylife dergisinin Şubat ayı sayısında ilginç bir tesadüfle benim de yazım çıktı. Yıllardır beğerenek okuduğum Skyfife’da ayın konuğu olmaktan gurur duydum.

Hakan Çelik
POSTA

"THY'ye şimdi çekici bir kadın lazım"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 10 yıl önce
Evet ya dikkat diyorumda son birkaç senedir hostesler dökülüyo orta yaşlı balık etli hatta şişman ve en fazla 1.60 boy şaşırıyorum ya bence hostesler bir havayolunun vitrinidir THY iyi güzelde vitrini bozuyor işi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Bu şirkette çalışıyorsak doğruları alkışlayıp yanlışları eleştireceğiz tabiki..1 60 boyunda hostes alınmasınımı desteklicez yoksa sınırın 38 yaşında mı olmasını..adam gibi presantabl hosteslerle buyuyemezmi bu şirket..yada boyu uzun yaşı genç işsiz kalmadımı piyasada?? desteklemek le yalakalık ince bir çizgidir..sen çizginin dışına çıkmışın arkadasım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
THY başarılı ve büyüyen bir şirket. Sürekli eleştirilmesine rağmen hep ileri adım atıyor ve en iyi şekilde ülkemizi temsil ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Bence yeni hostesler oynasın..1 60 boy , 38 yaş..Kalite gitgide artıyor hamdolsun.. Utanmasalar Yemekteyiz programındaki teyzeleri hostes yapacaklar.. Çekici kadın Thy nin neyine? Genel Müdürlüğün bahçesinde kadın kalmadı, siz hala çekicilik arıyosunuz..Şakacılar sizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000