31 Mart 2015, Salı 13:51:17

THY'NİN YENİ UÇAKLARI İSTANBUL'DA...

Türk Hava Yolları'nın Boeing firmasından aldığı iki B777-300ER tipi uçak, az önce Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.
  • Kotu yorum yapan arkadaslari gercekten anlamiyorum. Thy den ne cok kuyruk acisi olan varmis, boyle bir olayda dahi bunu kotuleme ve polemik konusu haline getiriyorlar hemen. Bence buyume yonunde cok basarili bir hamle ve umarim yakin zamanda 747-8 yada a380 ide THY filosunda gorme firsati buluruz. Vatana millete Hayirli Olsun
  • habomcuların 3 yıl boyunca yuzde 50 düşük ücretle çalıştırılmasıyla anca 2 tane 777 alabildiler... keşke daha çok kesinti yapsalardı... aa pardon biz bu konuyu kapatmıştık teknik aş olmuştuk... unutalım hadi...
  • Kimi yorumcuların bu haberden gurur duyduklarına şaşıran ve ucuz gerekçelerle tepki gösteren siz değerlisiz yorumcu(lar) şaşıran adam! Ben de size şaşıyorum. Bu ülkeye uzaydan mı geldiniz yoksa leylek sepetinden mi çıktınız? Parayı verip aldıktan sonra neyine seviniyorsunuz deyip cehaletinizi nezaketsiz ve tahammülsüz tavırlarınızla asli kimliğiniz altında aslında ifşa ediyorsunuz! Daha 13 yıl önceki kış gecelerinde ülkenin kaloriferleri yakacak mazotumuz yoktu! Saddam'a bile meyve-sebze karşılığında mazot vermesi için el açmış bir ülkeydik. Dikkat edesin şaşkın! Ülke diyorum Thy demiyorum.
  • arkadaş şu sitede haberin aktörü THY ise, içeriği ne olursa olsun yorumlarda gizliden bi kavga var.benim anladığım bu kavga şirkette olanlar veya sempati duyanlar ile bir şekilde kendini paralayıp şirkete girememiş veya atılmış olanlar arasında. nasıl insanlarsınız :)

Türk Hava Yolları'nın Boeing firmasından aldığı iki B777-300ER tipi uçak, az önce Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

Amerika'nın Washington eyaletindeki Seattle kentinde bulunan tesislerinden peş peşe havalanan iki uçak, Atatürk Havalimanı'na saat 13.40 sularında teker koydu.

Önce TC-JJY kuyruk tescilli "Kınalıada" uçağı iniş yaptı, ardından da TC-JJV tescilli "Heybeliada" isimli uçak Atatürk Havalimanı'na teker koydu.

THY filosundaki Boeing B777-300ER tipi uçak sayısı 18'e yükseldi.

İŞTE THY'NİN YENİ UÇAKLARI©AirportHaber

THY'NİN YENİ UÇAKLARI İSTANBUL'DA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kotu yorum yapan arkadaslari gercekten anlamiyorum. Thy den ne cok kuyruk acisi olan varmis, boyle bir olayda dahi bunu kotuleme ve polemik konusu haline getiriyorlar hemen. Bence buyume yonunde cok basarili bir hamle ve umarim yakin zamanda 747-8 yada a380 ide THY filosunda gorme firsati buluruz. Vatana millete Hayirli Olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcunun maaşı ~ 3 yıl önce
habomcuların 3 yıl boyunca yuzde 50 düşük ücretle çalıştırılmasıyla anca 2 tane 777 alabildiler... keşke daha çok kesinti yapsalardı... aa pardon biz bu konuyu kapatmıştık teknik aş olmuştuk... unutalım hadi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaşıran adam! ~ 3 yıl önce
Kimi yorumcuların bu haberden gurur duyduklarına şaşıran ve ucuz gerekçelerle tepki gösteren siz değerlisiz yorumcu(lar) şaşıran adam! Ben de size şaşıyorum. Bu ülkeye uzaydan mı geldiniz yoksa leylek sepetinden mi çıktınız? Parayı verip aldıktan sonra neyine seviniyorsunuz deyip cehaletinizi nezaketsiz ve tahammülsüz tavırlarınızla asli kimliğiniz altında aslında ifşa ediyorsunuz! Daha 13 yıl önceki kış gecelerinde ülkenin kaloriferleri yakacak mazotumuz yoktu! Saddam'a bile meyve-sebze karşılığında mazot vermesi için el açmış bir ülkeydik. Dikkat edesin şaşkın! Ülke diyorum Thy demiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kim kime neden? ~ 3 yıl önce
arkadaş şu sitede haberin aktörü THY ise, içeriği ne olursa olsun yorumlarda gizliden bi kavga var.benim anladığım bu kavga şirkette olanlar veya sempati duyanlar ile bir şekilde kendini paralayıp şirkete girememiş veya atılmış olanlar arasında. nasıl insanlarsınız :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000