12 Nisan 2016, Salı 11:19:45

THY'nin yeni rotası belli oldu

Türk Hava Yolları, Endonezya'nın Denpasar kentine seferlere başlayacağını açıkladı.
  • Dostum senin elit oldugun hic umrumuzda bile değil. Sen sadece egonu tatmin edip taze sıkılmış portakal suyunuda bir güzel içersin. Thai ve singapur airlines ı beğenmen bana phukete tatile gittigini ve hala orada kaldığını söylüyor.. it ürür kervan yürür ;) sen böyle şeyleri kafana takma sen dalgana bak ...
  • Dunyanin en buyuk musluman ulkesi 300 milyon nufuslu bir ulke. 10binden fazla adasi var. Bali denilen yer zaten turistik olarak cok populer bir yer. Yer alti kaynaklari bakimindan bu kadar zengin olmasina ragmen gelisememis ve fakir bir ulke. Bu hattin olmamasi buyuk bir eksiklikti. Endonezya ile ulke iliskilerinin derinlesmesi isterdim. Arap ulkelerinden daha iyi pazar oldugunu dusunuyorum.
  • Gomele ne zaman ucacaksiniz?
  • Cok akıllıca bır calısma. Bali-Denpasar pek cok Avrupalının gittigi bir destinasyon. Transit yolcu sayısını ve Endonezya ucuslarının muhakkak load factor'u artacakdır. Happy landings.

Türk Hava Yolları, Endonezya'nın Denpasar kentine seferlere başlayacağını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bir açıklama gönderen THY, uçak müsaitliğine bağlı olarak Denpasar seferlerine başlanacağını duyurdu. Sefer detayları ise daha sonra belli olacak.

THY'den yapılan açıklamada:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca, uçak müsaitliğine bağlı olarak Endonezya'nın Denpasar şehrine tarifeli seferler başlatılmasına karar verilmiştir.

THY'nin yeni rotası belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

İmam oku bunu ~ 2 yıl önce
Dostum senin elit oldugun hic umrumuzda bile değil. Sen sadece egonu tatmin edip taze sıkılmış portakal suyunuda bir güzel içersin. Thai ve singapur airlines ı beğenmen bana phukete tatile gittigini ve hala orada kaldığını söylüyor.. it ürür kervan yürür ;) sen böyle şeyleri kafana takma sen dalgana bak ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Indonesia ~ 2 yıl önce
Dunyanin en buyuk musluman ulkesi 300 milyon nufuslu bir ulke. 10binden fazla adasi var. Bali denilen yer zaten turistik olarak cok populer bir yer. Yer alti kaynaklari bakimindan bu kadar zengin olmasina ragmen gelisememis ve fakir bir ulke. Bu hattin olmamasi buyuk bir eksiklikti. Endonezya ile ulke iliskilerinin derinlesmesi isterdim. Arap ulkelerinden daha iyi pazar oldugunu dusunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollanda ~ 2 yıl önce
Somrumuşler orayı
Oset ~ 2 yıl önce
Gomele ne zaman ucacaksiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BALI ~ 2 yıl önce
Cok akıllıca bır calısma. Bali-Denpasar pek cok Avrupalının gittigi bir destinasyon. Transit yolcu sayısını ve Endonezya ucuslarının muhakkak load factor'u artacakdır. Happy landings.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000