14 Temmuz 2014, Pazartesi 17:46:01

THY'NİN YENİ BAŞPİLOTU KİM OLDU?

Türk Hava Yolları’nda Nisan ayından beri boş olan başpilotluk koltuğuna Kadir Dokuyucu atandı.
  • Rabbim bu kadar icleri kokmus insanlarla birlikte calisan Dokuyucu kaptanımın yaninda olsun..
  • Burada yazilan yorumlari okuyunca yonetimin ne denli dogru bir is yaptigini daha iyi anliyorum. Bu kadar klavye erkegi yan yana gelmis, haricten gazel okuyorlar ve emin olun ki hic biri Dokuyucu kaptanımın karsina cikip tek kelime edemeyecek kadar aciz insanlar. Simulatore gelirken sesleri titrek bir sekilde hocam kahvaltilik birseyler aldik beraber yeriz gibi cumlelerle sirinlik yapip sonra buralarda atip tutan insanlar taniyorum.. Size ne arkadasim insanlar dinimiz islamiyetin farzi olan namazi kiliyorlarsa, ayrica basinizi secdeye koymadiginiz, namaz kilarken yasanacak olumsuz bir durumda selam verilebileceginiz bilmediginizden belli!! size ne insanlar bu dunya sadece sinavdan gectigimizi bilerek yasiyorlarsa. Buralara akliniza ne eserse yaziyorsunuzda birde isimlerinizi gorsek daha mutlu olacagiz. Eminim ki buradaki yorumcular teker teker randevu isteyip hocam yardıma ihtiyaciniz varsa emrinizdeyiz diyecekler!! A320 filosu 1200 kisilik ekibiyle Turkiyenin en buyuk filosudur.
  • aldığı para uğruna sesini çıkarmayan DİLSİZ ŞEYTANLAR ( tk 'da uçan kaptanlar ) , işiniz tıkırında gittiği sürece karışmayın elin etlisine sütlüsüne . aman cukkaları tehlikeye atmayın. yerde 3kt , havada 0.72 mach ile uçuşa devam.
  • Yorumları gördükçe çok sevindim, eskiden vardı kağıttan kaplanlar bakıyorum hala kafaları değişmemiş. Böyle geldiler, böyle gidecekler. Umarım uçuş hayatımda karşıma çıkmazlar. Kadir kaptana yürekten başarılar diliyorum. hayırlı olsun. YENİ YAPILAN EKİP ODASINA MESCİT TALEP EDİYORUZ. yukarıya çıkmak zor oluyor.

Türk Hava Yolları’nda sürpriz bir şekilde başpilotluk görevinden istifa eden Mehmet Özkurt’un yerine atama yapıldı.

Airbus 320 filosu kaptanlarından Kadir Dokuyucu’nun yeni başpilot olarak atama kararı bugün duyuruldu. 

THY Genel Müdürü Temel Kotil,  atamaya ilişkin yazısında “ Sizlerle Ortaklığımızdaki  yeni atama haberini paylaşmak istiyorum. Genişleyen uçuş ağımız ve büyüyen filomuzla “En İyi” olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, Uçuş İşletme Başkanlığı’nda görev yapan Sorumlu Kaptan Pilot Sn.Kadir DOKUYUCU‘nun Uçuş İşletme Başkanı (Baş Pilot) olarak atanmasına karar verilmiştir. Arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diliyor, değişikliğin Ortaklığımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

©Airporthaber.com

THY'NİN YENİ BAŞPİLOTU KİM OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

A320'nin Diregi ~ 4 yıl önce
Rabbim bu kadar icleri kokmus insanlarla birlikte calisan Dokuyucu kaptanımın yaninda olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320'nin Diregi ~ 4 yıl önce
Burada yazilan yorumlari okuyunca yonetimin ne denli dogru bir is yaptigini daha iyi anliyorum. Bu kadar klavye erkegi yan yana gelmis, haricten gazel okuyorlar ve emin olun ki hic biri Dokuyucu kaptanımın karsina cikip tek kelime edemeyecek kadar aciz insanlar. Simulatore gelirken sesleri titrek bir sekilde hocam kahvaltilik birseyler aldik beraber yeriz gibi cumlelerle sirinlik yapip sonra buralarda atip tutan insanlar taniyorum.. Size ne arkadasim insanlar dinimiz islamiyetin farzi olan namazi kiliyorlarsa, ayrica basinizi secdeye koymadiginiz, namaz kilarken yasanacak olumsuz bir durumda selam verilebileceginiz bilmediginizden belli!! size ne insanlar bu dunya sadece sinavdan gectigimizi bilerek yasiyorlarsa. Buralara akliniza ne eserse yaziyorsunuzda birde isimlerinizi gorsek daha mutlu olacagiz. Eminim ki buradaki yorumcular teker teker randevu isteyip hocam yardıma ihtiyaciniz varsa emrinizdeyiz diyecekler!! A320 filosu 1200 kisilik ekibiyle Turkiyenin en buyuk filosudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özelden çapulcu ~ 4 yıl önce
aldığı para uğruna sesini çıkarmayan DİLSİZ ŞEYTANLAR ( tk 'da uçan kaptanlar ) , işiniz tıkırında gittiği sürece karışmayın elin etlisine sütlüsüne . aman cukkaları tehlikeye atmayın. yerde 3kt , havada 0.72 mach ile uçuşa devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a 320 ~ 4 yıl önce
ağzına sağlık arkadaş. vatan hainliği sadece pkkya katılmakla , cumhuriyet askerine kurşun sıkmakla olmuyor.
Selam ve sevgiler ~ 4 yıl önce
Yorumları gördükçe çok sevindim, eskiden vardı kağıttan kaplanlar bakıyorum hala kafaları değişmemiş. Böyle geldiler, böyle gidecekler. Umarım uçuş hayatımda karşıma çıkmazlar. Kadir kaptana yürekten başarılar diliyorum. hayırlı olsun. YENİ YAPILAN EKİP ODASINA MESCİT TALEP EDİYORUZ. yukarıya çıkmak zor oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000