16 Mart 2011, Çarşamba 13:19:46

THY'NİN YENİ A321'LERİ GELİYOR

Türk Hava Yolları Airbus’tan sipariş ettiği uçakları teslim almaya başladı. İlk A319’u geçtiğimiz günlerde teslim alan THY’nin iki adet A321-200 uçağı birkaç gün içinde Türkiye’de olacak.
  • o şeref size ait. tepe tepe kullanın.
  • tamamda afyonkarahisar ismi şu an hale hazırda thy nin filosunda bulunan boeing 737-800 tipi uçakta mevcut durumda son gelen uçaklara verilen isimlerede bakılacak olunur ise türkiyede yer şehir ismi mi kalmadı tekrar başa sarılmaya başlandı biraz saçma değil mi sizcede il ilçe isimleri biter yerel isimler konuyorki istanbuldaki semt isimleride konulmuş durumda istanbuldaki isimler biter türkiyedeki diğer semt isimleride konulabilir böyle tekrarlanmaktansa
  • tesekkurler verdiginiz bilgiye, bende neden kucuk kirmizi motorla geliyorlar diye dusunuyordum. Benimde ilk aklima 'Stable Acceleration in Low Altitude Kinetic Overrun" gelmisti ama sizin dediginiz GERZO daha mantikli. Sizin gibi akilli insanlarimiz oldugu icin bu gibi Avrupa'nin oyunlarina gelmiyecegiz.
  • Ufak Motor var hasta adam değiliz.motorsuzmu ucuyor bunlar almanlara bak filan.Harbiden Bunları Düşünerek mı dediniz.Uçak Boyandığı İçin Motorlar yok.

Türk Hava Yolları filosunu fabrika çıkışlı uçaklarla güçlendirmeye devam ediyor. Airbus’tan sipariş ettiği tek koridor serisi uçakları bu aydan itibaren teslim almaya başlayan THY, geçen yıl sipariş ettiği 14 adet Airbus 321-200’den 2’sini teslim alıyor.

Uçakların Hamburg’daki Airbus tesislerinde teslimat için son kontrolleri yapılırken uçaklar THY’nin yeni logosuna boyandı.

Uçaklardan birine Sarıyer diğerine ise Afyonkarahisar adı verildi. THY’nin filosunda halen 21 adet Airbus 321 tipi uçak bulunurken THY’nin 14 siparişine ek olarak geçtiğimiz günlerde kesinleştirdiği 10 adet A321 siparişi daha bulunuyor. 

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'NİN YENİ A321'LERİ GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 7 yıl önce
o şeref size ait. tepe tepe kullanın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tamamda afyonkarahisar ismi şu an hale hazırda thy nin filosunda bulunan boeing 737-800 tipi uçakta mevcut durumda son gelen uçaklara verilen isimlerede bakılacak olunur ise türkiyede yer şehir ismi mi kalmadı tekrar başa sarılmaya başlandı biraz saçma değil mi sizcede il ilçe isimleri biter yerel isimler konuyorki istanbuldaki semt isimleride konulmuş durumda istanbuldaki isimler biter türkiyedeki diğer semt isimleride konulabilir böyle tekrarlanmaktansa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tesekkurler verdiginiz bilgiye, bende neden kucuk kirmizi motorla geliyorlar diye dusunuyordum. Benimde ilk aklima 'Stable Acceleration in Low Altitude Kinetic Overrun" gelmisti ama sizin dediginiz GERZO daha mantikli. Sizin gibi akilli insanlarimiz oldugu icin bu gibi Avrupa'nin oyunlarina gelmiyecegiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ufak Motor var hasta adam değiliz.motorsuzmu ucuyor bunlar almanlara bak filan.Harbiden Bunları Düşünerek mı dediniz.Uçak Boyandığı İçin Motorlar yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000