18 Kasım 2011, Cuma 17:30:51

THY'NİN VAN UÇAĞI ERZURUM'A İNDİ

Türk Hava Yolları'na ait TK-2746 sefer sayılı İstanbul-Van seferini yapacak olan yolcu uçağı Erzurum'a indi...
  • arkadasin evi tepede sanirsam, 2.-3. denemeden sonra direkt eve inecek.
  • bu kafayla olmaz!!! ve pes artık! diyen sevgili dostlar, ben insaat muhendisiyim. Havacılıkla da sadece hobi olarak ilgileniyorum. Ama pilot olmayan ben bile boyle bir durumda en yakın baska bir alana inmenin normal oldugunu biliyorum. Elbette THY sizi Van'a goturmekle yukumludur. Ancak havacılıkta ufak hataların bedeli cok agır olabildigi icin hicbir risk alınmaz. Pilot o meydana sizi çakılmak pahasına indirmez. 2. yada 3. kere denemez. Uygun gormuyorsa hic denemez. Cunku amac sizi once yerinize sag salim goturmektir. Hele pist karıstırmaktan bahseden yorum tamamen trajıkomik. İki alanın arası yaklasık 250 km ve arada Van gölü var. Dalga mı geciyorsunuz allah askına?
  • senin ucaklara alınman yasaklanmalı hakikaten bu kafayla olmaz..
  • Sana da PES ARTIK :D :D
Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Van seferini yapacak olan yolcu uçağı, Van Ferit Melen Havaalanı'ndaki olumsuz hava koşulları nedeniyle Erzurum'a Havaalanı'na indi.

Van Ferit Melen'deki hava şartlarının olumsuz olması ve görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle uçağın kaptan pilotu Erzurum'a inme kararı aldı. Yolcuların Van'a otobüslerle götürüleceği öğrenildi.
THY'NİN VAN UÇAĞI ERZURUM'A İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
arkadasin evi tepede sanirsam, 2.-3. denemeden sonra direkt eve inecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu kafayla olmaz!!! ve pes artık! diyen sevgili dostlar, ben insaat muhendisiyim. Havacılıkla da sadece hobi olarak ilgileniyorum. Ama pilot olmayan ben bile boyle bir durumda en yakın baska bir alana inmenin normal oldugunu biliyorum. Elbette THY sizi Van'a goturmekle yukumludur. Ancak havacılıkta ufak hataların bedeli cok agır olabildigi icin hicbir risk alınmaz. Pilot o meydana sizi çakılmak pahasına indirmez. 2. yada 3. kere denemez. Uygun gormuyorsa hic denemez. Cunku amac sizi once yerinize sag salim goturmektir. Hele pist karıstırmaktan bahseden yorum tamamen trajıkomik. İki alanın arası yaklasık 250 km ve arada Van gölü var. Dalga mı geciyorsunuz allah askına?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
senin ucaklara alınman yasaklanmalı hakikaten bu kafayla olmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sana da PES ARTIK :D :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000