03 Mart 2014, Pazartesi 15:24:11

THY'NİN YENİ ROTASI: ROTTERDAM

Türk Hava Yolları (THY), uçuş ağına yeni bir nokta daha ekliyor...
  • Çok mutlu oldum! Mükemmel ötesi! üniversite okuduğum bir şehre bu tarz bir hizmetin gelmesine gerçekten çok sevindim:D Amsterdam Rotterdam arası yaklaşık 80 kilometre, ama rotterdam the hague havaalanı daha yoğun çalışacaktır, zaten british ve transavia da yine buradan sefer düzenliyor.
  • Amsterdam Rotterdam arası istersen IST SAW kadar kısa olsun ne farkeder? Yolcu potansiyeli varsa sorun yok. Bir şehirdeki 2. Havalimanı gibi düşün... Senin mantığınla Londra da LHW veya LGW ye uculmasin... Londra yolcuları STN'nin bile açılmasını bekliyorlar. Hem Zaten THY aktarmalı yolcularla doldurur o hattı...
  • verin gazı::)) Amsterdam-Roterdam arası kaç km babalar? Ya iki havalimanı arası?? Holanda nüfusu? Amannn boşverin, sizin için thy uçsun yeter.
  • THY HABOM çalışanlarına yapılan haksızlıkları asla unutmuyacağız....

Skytrax tarafından 3 yıldır üstüste Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, Avrupa'da bir noktayı daha uçuş ağına ekliyor.

THY, yarından itibaren Hollanda'nın ikinci büyük kenti olan Rotterdam kentine uçmaya başlayacak. Türk Hava Yolları, İstanbul-Rotterdam arasında karşılıklı olarak haftada 4 gün sefer düzenleyecek.

Rotterdam, Türk Hava Yolları'nın Hollanda'daki Amsterdam'dan sonraki ikinci uçuş noktası olacak.

ROTTERDAM'I TANIYALIM

Rotterdam, Hollanda'nın Güneybatısında bulunur. Amsterdam'dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, fakat Rotterdam'ın yüzölçümü daha büyüktür. Rotterdam, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. Dünyanın dört bir yanından getirilen kargoların kıtaya kuzeyden giriş noktasıdır. İsmini Rotte ırmağından almaktadır. Nüfusun yaklaşık yarısının Hollanda kökenli olmadığı bu şehirde, yüzde 8'in üzerinde bir Türk nüfusu da yaşamaktadır.

GEZİLEBİLECEK YERLER

Rotterdam'da seyahat edenlerin gezebileceği başlıca yerler; Boijmans Van Beuningen Müzesi, Diergaarde Blijdorp Hayvanat Bahçesi, Thermen Sauna, Witte Huis, Doğal Tarih Müzesi, Wereld Müzesi, Sonneveld Evi, Erasmus Köprüsü, Willemsburg köprüsü, Maritime Museum (Denizcilik Müzesi), Hollanda Mimarlık Enstitüsü (NAI), Het Schielandshuis Müzesi, Euromast Kulesi'dir.

İŞTE THY'NİN YENİ UÇUŞ NOKTASI ROTTERDAM'DAN GÖRÜNTÜLERAirportHaber.com

THY'NİN YENİ ROTASI: ROTTERDAM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Enver ~ 4 yıl önce
Çok mutlu oldum! Mükemmel ötesi! üniversite okuduğum bir şehre bu tarz bir hizmetin gelmesine gerçekten çok sevindim:D Amsterdam Rotterdam arası yaklaşık 80 kilometre, ama rotterdam the hague havaalanı daha yoğun çalışacaktır, zaten british ve transavia da yine buradan sefer düzenliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Amsterdam Rotterdam arası istersen IST SAW kadar kısa olsun ne farkeder? Yolcu potansiyeli varsa sorun yok. Bir şehirdeki 2. Havalimanı gibi düşün... Senin mantığınla Londra da LHW veya LGW ye uculmasin... Londra yolcuları STN'nin bile açılmasını bekliyorlar. Hem Zaten THY aktarmalı yolcularla doldurur o hattı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
verin gazı::)) Amsterdam-Roterdam arası kaç km babalar? Ya iki havalimanı arası?? Holanda nüfusu? Amannn boşverin, sizin için thy uçsun yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android ~ 4 yıl önce
Tam 56km. THY icin cok basarili bir istasyon. Mart/Nisan/Mayis 89% doluluk var.
thy habom ~ 4 yıl önce
THY HABOM çalışanlarına yapılan haksızlıkları asla unutmuyacağız....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000