11 Kasım 2010, Perşembe 18:06:26

THY'NİN SÜRPRİZ KONUĞU KİM?

Manchester United ve Barcelona’dan sonra Türk Hava Yolları’nın sponsorluk anlaşması yapmak üzere olduğu İtalyan futbol devi İnter’in Başkanı Massimo Moratti’yi taşıyan özel jetin Atatürk Havalimanı’na inişine izin verilmedi.
  • Katılıyorum, hükümet değişirse THY kesinlikle batar. Muhalefette havacılıktan anlayan milletvekilleri var mı bilmiyorum herhalde yok ki muhalefetten de THY hakkında soru sorun yok. Biraz silkeleseler kimbilir neler dökülür. Bir sürü insanı açılış diye bedava geziye götürüyorlar ama muhalefetten ses seda yok! Eh THY de soru soran olmayınca Allah için işin hakkını veriyor. Böyle muhalefete böyle iktidar.
  • THy maalesef kısa vadeli kar peşinde ama sivil havacılık işletme uzmanlarına göre uzun vadede intihar.. 1-gereksiz sponsorlar ve gösterişli reklam ve açılışlar.. 2-ucaklarının bir cogunun kar etmıyecek yerlere göndermesi ve oralardan doluluk ihtimalinin az olması 3-devlet tekeline hala sırtını dayaması.. sonumuz aeflot,swiss,malev,iberia.. iberıa bıle doluluk oranı kuzey amerıkada randıman yapamamışken,thy oraya açılması işletme hatası olarak değerlendiriryorum.. uçakları doldurmak lazım..thy 15 bın kişinin istihdamı 2000 li yılların öncesine dönerse kimse sasırmasın.. ınsallah bizler yanılırız.
  • 5 yil veya hükümet degisirse THY batar
  • THY, birincidur yav! Biz ileriye bakıyoruz. Böyle geçici şeylere kafayı takmayın. Herşey kontrol altında. Daha kaç uçak alacağız, daha kaç yeni hat açacağız. LA de uçacağız, Buenos Aires'e de. İlk uçuşta bedava götüreceğimiz dostlarımızın isim listeleri çoktan hazır. Washington gezisinden çok memnun oldular.
İtalyan futbol devi İnter’in Başkanı Massimo Moratti, bugün akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile sponsorluk anlaşmasındaki son pürüzleri konuşmak için İstanbul’a gelen Moratti, seyahati sırasında bir de sürprizle karşılaştı. 
 
Moratti’yi taşıyan özel uçağın Atatürk Havalimanı’na inişine izin verilmedi. Bunun üzerine uçak Sabiha Gökçen Havalimanı’na inmek zorunda kaldı.
 
Massimo Moratti ile THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun bu akşam yemekte bir araya geleceği ve sponsorluk konusunu kesinleştireceği kaydedildi.
 
©AirportHaber.com ÖZEL
THY'NİN SÜRPRİZ KONUĞU KİM?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Katılıyorum, hükümet değişirse THY kesinlikle batar. Muhalefette havacılıktan anlayan milletvekilleri var mı bilmiyorum herhalde yok ki muhalefetten de THY hakkında soru sorun yok. Biraz silkeleseler kimbilir neler dökülür. Bir sürü insanı açılış diye bedava geziye götürüyorlar ama muhalefetten ses seda yok! Eh THY de soru soran olmayınca Allah için işin hakkını veriyor. Böyle muhalefete böyle iktidar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THy maalesef kısa vadeli kar peşinde ama sivil havacılık işletme uzmanlarına göre uzun vadede intihar.. 1-gereksiz sponsorlar ve gösterişli reklam ve açılışlar.. 2-ucaklarının bir cogunun kar etmıyecek yerlere göndermesi ve oralardan doluluk ihtimalinin az olması 3-devlet tekeline hala sırtını dayaması.. sonumuz aeflot,swiss,malev,iberia.. iberıa bıle doluluk oranı kuzey amerıkada randıman yapamamışken,thy oraya açılması işletme hatası olarak değerlendiriryorum.. uçakları doldurmak lazım..thy 15 bın kişinin istihdamı 2000 li yılların öncesine dönerse kimse sasırmasın.. ınsallah bizler yanılırız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
5 yil veya hükümet degisirse THY batar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY, birincidur yav! Biz ileriye bakıyoruz. Böyle geçici şeylere kafayı takmayın. Herşey kontrol altında. Daha kaç uçak alacağız, daha kaç yeni hat açacağız. LA de uçacağız, Buenos Aires'e de. İlk uçuşta bedava götüreceğimiz dostlarımızın isim listeleri çoktan hazır. Washington gezisinden çok memnun oldular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000