24 Mayıs 2012, Perşembe 21:49:47

THY'NİN SEFERLERİ İPTAL EDİLİYOR!

Geçtiğimiz aylarda Atatürk Havalimanı'ndaki uçuş trafiğini alt üst eden Lodos, yarın kendini tekrar gösterebilir. Yetkililer, yolcuları uyarıyor....
  • thy zarar etmezki bu kadar kücük kafalı olmayın. hergün yeni ucak yeni filo yapmayın arkadaşlar bu kadar geri olmayın KARGO götürse kendini kurtarır thy sacmalamayın :)
  • Birkaç sefer iptal edildi diye THY düşmanları hemen basmış burayı. Yorumlar hazır, uçaklar boş THY büyük zararda. Dünyanın başka bir yerinde kendi milli şirketi zarar ediyor diye sevinen başka bir insan var mıdır çok merak ediyorum? THY çalışanlarının böyle boş ve gereksiz insanlara itibar ettiklerini sanmıyorum.
  • Yorumunuz
  • daha gelmeden ne iptali. bu seferler zaten boş seferler

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen şiddetli Lodos fırtınası, İstanbullular'ın korkulu rüyası oldu.

Son dönemlerde kuvvetli bir şekilde esen, şehir içi hayatı etkilemesinden çok, İstanbul'daki hava trafiğini etkisi altına alan Lodos, meteorolojiden verilen bilgilere göre yarın İstanbul'u etkisi altına alacak.

Meteorolojinin kuvvetli Lodos ihtimali uyarısını dikkate alan Türk Hava Yolları, internet sitesinden yaptığı duyuruda 20 seferini iptal ettiğini, yarın uçuşu olan yolcuların, havalimanına gelmeden önce internet sitesi ve çağrı merkezlerinden mutlaka bilgi edinmeleri gerektiğini belirtti.

İşte Türk Hava Yolları'nın iptal ettiği seferler;

THY'NİN SEFERLERİ İPTAL EDİLİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

thy zarar etmez ~ 6 yıl önce
thy zarar etmezki bu kadar kücük kafalı olmayın. hergün yeni ucak yeni filo yapmayın arkadaşlar bu kadar geri olmayın KARGO götürse kendini kurtarır thy sacmalamayın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorum ~ 6 yıl önce
Birkaç sefer iptal edildi diye THY düşmanları hemen basmış burayı. Yorumlar hazır, uçaklar boş THY büyük zararda. Dünyanın başka bir yerinde kendi milli şirketi zarar ediyor diye sevinen başka bir insan var mıdır çok merak ediyorum? THY çalışanlarının böyle boş ve gereksiz insanlara itibar ettiklerini sanmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlat canım aaa ayıp edıyosun ~ 6 yıl önce
Yorumunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lodos bahane ~ 6 yıl önce
daha gelmeden ne iptali. bu seferler zaten boş seferler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000